Wyniki konkursu „Różowy Słoń” 2021 już są!
Zobacz który artykuł zeszłego roku był według czytelników najlepszy.

Agnieszka Chylińska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dramatyczna zmiana ogłupiła większość Polaków

Teraz!!! Teraz!!! Teraz!!! Teraz!!!

Agnieszka Chylińska podczas czynności fizjologicznej

Ni chuja!!!

Agnieszka Chylińska na widok reportera U1 Bator – Bilguuna Ariunbaatara

Będą cycki, będą cycki!!!

Agnieszka Chylińska w Mam Talent!

Czekasz na płytę tej cipy tyle lat! A ona se, kurwa, leci w chuja!

Agnieszka Chylińska przepowiada własną przyszłość

Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka!

Chłopacy z zespołu wznoszą toast

Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976 r. w Gdańsku) – polska wokalistka, przykładna matka polka, spala się przez całe życie i nie widzi, że nie żyje. W dodatku wybacza Ci, wybacza Ci, wybacza Ci.

Życiorys[edytuj • edytuj kod]

Mała Agniesia dobrze się uczyła. Najlepiej szła jej nauka angielskiego. Gdy po wielu latach, w chwili ściskającego za gardło wzruszenia chciała podziękować swym pedagogom, wszystko jej się pojebało i w świat poleciało pełne emocji Nauczyciele fak of[1]!!!. W wieku 13 lat Agnieszka została zrekrutowana do czarnoskórej sekty zabijającej niewinne króliki i żółtoskóre dzieci dla dziwnej przyjemności. Po tym emocjonującym okresie Agnieszka wstąpiła do następnej sekty zwanej niewyżyci emeryci, która okazała się być kapelą rockową i to właśnie wtedy Agnieszka dostała szoku matematycznego i wymiotując pewnego razu na swoich rodziców zwariowała. Do normalności ogłupienia powróciła ostatnio zaraz po I edycji Mam Talent! i zaczęła śpiewać mongolskie pieśni pogrzebowe. Ostatnio zaczęła okazywać duże zainteresowanie internetowym targiem dzieci. Zdarza się też, że można dostać karę na 1 godzinę słuchania Agnieszki Chylińskiej.

Kariera[edytuj • edytuj kod]

O.N.A.[edytuj • edytuj kod]

Jej niewymowny, a może przede wszystkim niewyraźnie wymowny talent dostrzegł starzejący się i wyłysiały gitarulek Grzegorz „WiceKról Playbacku” Skawiński[2]. Nazwali się O.N.A. [3], żeby Aguś nie miała wątpliwości, co do swojej płci. Niestety, szybko pojawiły się niesnaski artystyczne, kiedy to wokalistka ryczała: Teraz!!! Teraz!!! Teraz!!! na znak, że Grzesiu ma wchodzić z solówą, a on nic nie słyszał przez czarne okulary.

Chylińska[edytuj • edytuj kod]

Jaa jestem winna!

I już wiadomo, przez kogo rozpadło się O.N.A.

Po rozpadzie Niewyżytych Emerytów O.N.A. razem z dwoma kolegami z poprzedniego składu i dwoma z Internetu, wydała album Winna, na którym wyładowuje też ona swoje frustracje, albowiem na płycie znajduje się około 30 powtarzających się wulgaryzmów. Następnie Chylińską gdzieś wcięło, po czym znowu się pojawiła z nowym albumem, wyprodukowanym w koprodukcji z zespołem Bayer Full.

Od 13 września 2008 roku występuje pod postacią jurorki w programie Mam Talent!, gdzie za każdym razem, gdy pojawia się ktoś z jej branży muzycznej powtarza dźwięczne słowo: ZAJEBIŚCIE. Uważane jest to za szczyt perwersji i hardkoru, gdyż program jest emitowany w godzinach dostępnych dla dzieci.

22 września 2013 nastąpił debiut Agi w radiu. W RMF FM co niedzielę gra swoje ulubione numery, cokolwiek to znaczy. Na pewno jest znośniejsza niż reszta tych prezenterów z RMF, bo przynajmniej nie przerywa zdań własnym śmiechem spowodowanym nieznanymi słuchaczom powodami, a nawet jest znośniejsza od samej siebie w Mam Talent!, bo nie wydziera się do mikrofonu, a wręcz przeciwnie - zdarza się jej powiedzieć coś sensownego. Jednak, ku wielkiej radości słuchaczy, program został wywalony z anteny we wrześniu 2015.

Uroda i talent[edytuj • edytuj kod]

Agnieszka Chylińska jest urodziwą dziewoją, strojną w oczojebne tatuaże. Jej uroda jest powalająca (na glebę). Pewnie dlatego chwilowo nie ma zdjęcia w Wikipedii. Poza tym regularnie wydziera mordę, myśląc, że to co robi, to śpiew. Patrząc na nią ludzie zastanawiają się, jakim cudem ona w jeszcze nie zapadła się pod ziemię ze wstydu.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Noncytaty
Zobacz cytaty:

Przypisy

  1. Nu, pagadi!!!
  2. Królem jest Krzysztof Krawczyk – Yoł & rispekt!!!
  3. Oj-dana-dana Nasza Agusiu