Gwóźdź logo.svg
Który fragment artykułu na Nonsensopedii cię bawi najbardziej?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Bilguun Ariunbaatar

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Bilguun wszystko umie, wszędzie wlezie i nikt mu nie podskoczy - wprost przeciwnie to on skacze z wysoka na upatrzoną ofiarę i od razu podtyka jej z góry przygotowany mikrofon. Taki przyczajony tygrys, ukryty smok to jest…

Bilguun Ariunbaatar, krócej Bill – pierwszy Mongoł RP, reporter telewizji U1 Bator niezwykle profesjonalnie nadający relacje dla Szymona Majewskiego. Potrafi odnaleźć się na salonach, obracać się wśród gwiazd i gwiazdeczek (polskich i zagranicznych), którym imponuje nawet wypijając szampon do włosów. Bill nie otrzymał jeszcze żadnej nagrody, ale krążą plotki, że już niedługo dostanie Telekamerę.

Pojawienie się w Polsce[edytuj • edytuj kod]

Bilguun sam do końca nie wie, w jaki sposób trafił do Dzikiego Kraju. Na antenie telewizji TVN stwierdził, że przybył do naszego kraju na wymianę reporterską zorganizowaną przez Telewizję Polską, jednak nie został zaakceptowany i z powodu odmienności rasowej oraz nieudolności językowej został w niej na starcie skreślony.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Noia 64 apps knode.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny mediów i prasy. Jeśli podoba ci się Monika Olejnik – rozbuduj go.