Wyniki konkursu „Różowy Słoń” 2021 już są!
Zobacz który artykuł zeszłego roku był według czytelników najlepszy.

Szymon Majewski Show

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Majewski stara się być zabawny, czyszcząc małą oraz wielką piłkę
Dominator wyciskający Majewskiego na PIT

Przez Majewskiego i Wojewódzkiego przegraliśmy wybory!

Tomasz Dudziński z PiS-u o Szymon Majewski Show

Szymon Majewski Show (ur. 5 września 2005, zm. 13 czerwca 2011) – podrzędny program kabaretowy prowadzony przez Szymka Majewskiego, puszczany po godzinach w skomercjalizowanej stacji telewizyjnej Tefałen. Znany z przaśnych, żałosno-żenujących dowcipów prowadzącego.

Wstęp[edytuj • edytuj kod]

Przez pierwsze 5 minut programu Majewski stara się być śmieszny, wykonując dowcipy w stylu mycia ogromnej piłki, tudzież bycia wyciskanym na formularz PIT-u przez najlepszego tancerza w Polsce – niejakiego Mariusza „Pudziana”. Po tej części następuje 20 minut reklam kefirków i innych proszków do prania.

Goście[edytuj • edytuj kod]

Tola Szlagowska, najwspanialsza polska wokalistka w programie Szymona

Do Szymka przychodzi tylko elita polskich celebrities (W sensie, gwiazdy TVN). – na przykład najlepsza polska wokalistka Tola Szlagowska czy najpiękniejsza modelka Dorota Wellman. Prowadzący rozmawia z gośćmi na bardzo interesujące i intrygujące tematy, co chwilę wtrącając przezabawne wstawki w stylu ale nie, poczekaj, chwila, tak tutaj czy no nie, no co ty, ale poczekaj bo tutaj, prawda….

Aby nie dać gościom możliwości odpowiedzi na pytania, Szymon-Orkiestra-Super-Band co chwilę zagłusza ich podrzędnymi przeróbkami znanych hiciorów.

Końca nie widać[edytuj • edytuj kod]

Kultowy teleturniej, rozpoczynający się prześmiewczym/prześmiesznym żartem, w którym gwiazdy muszą zgadnąć, w jaki sposób Pudzian pociągnie za misia. Za prawidłową odpowiedź mogą dać 15 sekund czasu TVN dla jakiegoś studencika z widowni.

Rozmowy w Tłoku[edytuj • edytuj kod]

Poważny talk-show prowadzony z gwiazdami polityki, między innymi Januszem Palikotem czy liderem Platfusa Obywatelskiego i obecnym premierem 4,5 Rzeczypospolitej Kaczorem Donaldem. Bezczelną parodią Rozmów w Tłoku są Rozmowy w toku. Ostatnio przez Polskę poszła wieść,że przez śmierć Leszka ta część programu ma zostać usunięta.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Noncytaty
Zobacz cytaty: