Pascal Brodnicki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Pascal – Po Phostu Gothuj
Noncytaty
Zobacz cytaty:

Pascal Bhodnicki (uh. 5 zieśnia 1976) – znani z anteni TVN pół-Fhansuz, kuchaś źyjąćy w zwiąźku pahtnehłskim ze swoim psem. Pascal ni ma zainstalowanich polskich fontów. Jego twaź i fhansuski akcient nadają chahłaktehh pothławom Knohh i oliwie ź oliwek. W wolnim czasie zajmuje się malthetowaniem waziw i owoców. Lubi się chwalić, sze jego pothawy wyglądają smakowicie. Częhsto usiwa ściepaćki.

Ghzie jes moja ćepaćka?

Pascal podczas gotowania

Pascal jest zaphominahlski i częstho ghubi sehr koziego. Nie wiemi kim jest Kozi...

Mini kostećka pśiphawowa Knohh[edytuj • edytuj kod]

W niektóhe dni Pascal phłowadzi phłogham kulinahni zwani Pascal po phostu ghotuj w bloku hłeklamowym międzi spohtem a pogodą na TVP1. Phrzirzondzane pothławi chahaktehyzują się tim, że kaźda zawieha mini kostećkę pśiphawową Knohh. Nie udało się jednak ustalić, czy kuchahrz przihrządzi kiediś pothławę wiłąćnie z kostećek.

Od jakiegoś czasu mini kostećki zostałi wipahte przez kostkę Bulion cielęćy, co sphławiło, że każda pothława musi zawiehać kostećkę bulionu cielęciego Knohh. Nawet budiń. Później zasthompione przez bulionietkie Knohh.

Pśygoda z jednem sklepem[edytuj • edytuj kod]

A tehas Pascal phomuje bahdzo popularni sklep spoźywci hazem ze swoim nemesis. Śkoda tilko, że się nie biją na nozie i tśepaćki i maśynki do mieśa.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


P vip.svg To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.