Komar: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M
(Dodanie nowej teorii)
Linia 4: Linia 4:


Bliskim krewnym komara jest [[bombowiec]]. Atakują tylko osobniki płci żeńskiej, gdyż mają one lepszą awionikę i większą pojemność zbiornika na ciecz.
Bliskim krewnym komara jest [[bombowiec]]. Atakują tylko osobniki płci żeńskiej, gdyż mają one lepszą awionikę i większą pojemność zbiornika na ciecz.

===Teoria===
W internecie chodzą pogłoski o teorii nieznanego odkrywcy, podobno jego nazwisko to Ćma, a pseudonim artystyczny to ''[[Śliwka]] w kompocie''. Teoria mówi, że komar to wymysł człowieka, którym usprawiedliwia sobie swąd, czerwone plamki i bąble na [[ciało|ciele]] ([[Cielak|ciele]] na [[Niedziela|niedzielę]]). Choć naprawdę rzekome, wymienione powyżej, defekty skórne spowodowane są długim brakiem kontaktu z [[Woda|wodą]] i lękiem przed kompielą.


{{Stubzwi}}
{{Stubzwi}}

Wersja z 18:50, 4 paź 2006

Komar - obiekt latający z systemem zasysająco-gryząco-wkurzającym. Komary są jednostkami zaliczanymi do ultralekkich. Posiadają napęd machający. Wyposażone w trąbki firmy "ta tromba to bomba" z najnowszym systemem ultrawnerwiającym. Występują w każdym zadupiu, a nawet mogą być obok ciebie, wśród twych przyjaciół. Sprawdź ich psikając sprejem OFF, zjadając krem OFF z chlebem, wkładając do prądu skomplikowane urządzenie RAID zwane także komarofonem lub mówiąc komar (komar podszywający się pod człowieka bardzo tego nie lubi może, być nawet agresywny).

Bliskim krewnym komara jest bombowiec. Atakują tylko osobniki płci żeńskiej, gdyż mają one lepszą awionikę i większą pojemność zbiornika na ciecz.

Teoria

W internecie chodzą pogłoski o teorii nieznanego odkrywcy, podobno jego nazwisko to Ćma, a pseudonim artystyczny to Śliwka w kompocie. Teoria mówi, że komar to wymysł człowieka, którym usprawiedliwia sobie swąd, czerwone plamki i bąble na ciele (ciele na niedzielę). Choć naprawdę rzekome, wymienione powyżej, defekty skórne spowodowane są długim brakiem kontaktu z wodą i lękiem przed kompielą.

Szablon:Stubzwi