Gwóźdź logo.svg
Zagłosuj w konkursie Gwóźdź 2022 i wybierz najlepszy tekst Nonsensopedii!
Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Dyskusja użytkowniczki:Szoferka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Krótko:

 1. Jeśli wpisujesz się w mojej dyskusji, pamiętaj o podpisaniu się i podaniu linków do stron, w sprawie których piszesz, nawet jeśli zostały usunięte i pojawią się czerwone odnośniki.
 2. Nie odpowiadam na pytania, na które odpowiedź można znaleźć w nieczęsto zadawanych pytaniach. To znaczy odpowiadam, kierując tam.
 3. Nadawaj sekcjom krótkie tytuły.
 4. Nie kasuj swoich starych wpisów, po prostu niżej dodaj następne.
 5. Użytkownikom piszącym spod zmiennych IP odpowiadam wyłącznie w swojej dyskusji.


Archiwa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8


skarga, czy zażalenie...

proszę o podjęcie odpowiednich kroków z administratorem Hani, który wykazuje się totalnym olewaniem tematów których kasuje, tj. nie ma o nich żadnego pojęcia, po czym twierdzi, że są całkowicie bezsensowne. Nie zależy mi na przywróceniu mojego artykułu. Ps admin ten namawiał mnie do wandalizmu pisząc: 'możesz mnie zjeżdżać z góry na dól, być upierdliwy, wandalizować' ;P czepiam sie, ale koleś jest przykry czasami.

Siema,tu z tej strony BG0710,dziewczyno,jesteś śmieszna po prostu. Twoje artykuły to mistrzostwo i nie spodziewałem,że dziewczyna może aż tak dobrze pisać artykuły. Po prostu, waląc z mostu, jesteś najlepsza i napisz jeszcze jakieś artykuły w nonsensopedii

Powód usunięcia newsu

Dlaczego mój news został usunięty, którego punktu regulaminu nie spełniłem? Proszę o wyjaśnienie, jestem nowy, przeczytałem regulamin i nie rozumiem.

Gohohgle

doda, borat, michalina wiśniewska

Czemu to wszystko pokasowałaś? Nudy? Czy mam rozumieć że wszystko, co napisałem było nienonsypedyczne? A może jest jakis Jeden Prawdziwy Kanon Dowcipu, którego nie znam i moje edycje się do niego nie stosowały? Wawaweewa?

Przekierowań też nie można robić? Ojej...
Wyobraź sobie, że czytałem TWÓJ FAQ. Jest takie angielskie powiedzenie: Ignorance Is Bliss. Jeżeli jeszcze śpisz, to przypominam: to jest NONSENSOPEDIA a nie WIKIPEDIA, są pewne różnice, nieprawdaż?

czemu usunięto moją edycję artykułu Analfabetyzm?

Czyż tak jak user powyżej nie odpowiadam jakiemuś JPKD? Czy to dlatego, że oryginalna wersja była edytowana przez Ciebie? A ja dopuściłem się zmian?

Zborecque

Głupawka Ptoka

Chciałbym tylko dla formalności zapewnić, że z tym jego cyrkiem z głosowaniem na admina nie mam i nie chce mieć nic wspólnego. Towarzysz Alchemik Czego? 07:46, 7 wrz 2007 (UTC)

O ty dziadu, a sam prosił. Brak Użytkownika 09:45, 7 wrz 2007 (UTC)
Niech ktoś bana temu łgarzowi przywali, bo już mnie wnerwia. Towarzysz Alchemik Czego? 09:48, 7 wrz 2007 (UTC)
Może poprostu wleź szoferce w tyłek, powiedz jaki ze mnie cham i że chcesz się mnie pozbyć dla realizowania swoich wirtualnych zapędów, no dalej, dalej! Brak Użytkownika 09:49, 7 wrz 2007 (UTC)

dwie sprawy

Pierwsza: Dyskusja Nonsensopedia:Encyklopedyczność to moje propozycje, do rozważenia offkoz i ewentualnego przepisania w bardziej zrozumiałym stylu. Druga: Polska poczeka, w zamian [[Imperializm]. Adrian Rzepiszcznawijaj01:23, 8 wrz 2007 (UTC)

Przegięcie

Dlaczego mój artykuł o Power Rangers został usunięty zanim nawet ktoś zdążył go przeczytać?!

Okej, a teraz konkretnie: co było powodem? Bo dostałem całą masę powodów, dla których kasuje się artykuły, i ani jeden nie pasował. POWIEDZ co było nie tak, a nie wrzucaj "Bo tak". Jesteś w końcu moderatorem, który swoje decyzje podejmuje rozważnie i w oparciu o jakieś zasady czy jakimś Ch*jawico, który robi co mu się podoba? A co do tego "Bełkotu"... naprawdę uważasz że nie ma tam nic sensownego?

“Moje edycje”

Chciałbym uzyskać wyczerpujące informacje na temat usunięcia moich edycji/haseł (Marynowanie, Piotr Rubik), a nie tylko krótką biurokratyczną formułkę. Z góry dziękuję za uwagę.

83.31.111.243 14:57, 12 wrz 2007 (UTC)

Kocham cię kochanie moje

Wszystko w ogóle git gordżes ale powiedz mi złotko czemu zablokowałaś Ptoka? messer hani, MD. 07:51, 13 wrz 2007 (UTC)

Wybacz, ze zbrukalem ustanowione przez ciebie prawo. Wybacz, ze odblokowalem Ptoka. Wybacz rowniez brak polskich znakow, ale iMac, na ktorym pisze, ma maly problem ze wstawianiem ogonkow i kreseczek. Pozdro600. messer hani, MD. 15:38, 15 wrz 2007 (UTC)
Gdybym miał komputer, to bym posiedział. Prawdopodobnie dostęp do komputera będę miał w tym tygodniu (komputer mój wróci do mnie), a internet do końca miesiąca raczej powinien być. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę twoją obmierzłą gębę na IRCu. Buziaczki i lOfFaSkI :*:*:* messer hani, MD. 07:48, 17 wrz 2007 (UTC)

logo Apple

w sumie masz rację... ale z drugiej wprowadziłem celowo do jabłuszka deformacje dzięki którym właściwie ciężko znaleźć odcinki które toczka w toczkę byłyby takie same.. IMO bez biegłego by się obyło :P ale oczywiście nie będę się upierał przy tej licencji :) Farmer Jan 09:52, 14 wrz 2007 (UTC)

PRZESTAŃ!

Ja już naprawdę mam tego dość, twoje kasowanie wszystkiego co napiszę mnie wkurza! Może imperializm Francuski i Włoski mają sens?! Już ten polski bardziej ma sens i jest dłuższy i zawiera same "sensowne" informacje, możesz w końcu skończyć ze wszystkim, co CI SIĘ NIE PODOBA?! DJ Max 14:29, 17 wrz 2007 (UTC)

usunięte hasło

Witam! chciałbym się dowiedzieć dlaczego hasło "skopany" zostało usunięte.. nie było tam niczego, co pogwałcałoby regulamin, brak błędów fonetycznych, nikogo nie obrażało.. proszę o wyjaśnienie.. hasło "skopany"

Dlaczego kasujesz  ?

Hasło Mocny Full poprawiłem, a ty skasowałeś/łaś. Dlaczego ? Zastosowałem się do wszelkich wymagań.

W ogóle przemyśl to co robisz, bo się okazuje, że tylko kilka adminów może modyfikowac hasła, a reszta nie, bo jak napisałeś/łaś, bo nie.

Chodzi o to: https://nonsa.pl/wiki/Mocny_Full

Mógłbyś/łabyś chociaż napisać krótki powód skasowania, ale pewnie Ty jesteś władcą i ty tu rządzisz. I inni Cie nie obchodzą. Tylko zauważ, że bez innych tej encyklopedii by nie było

Snake_PL

forum

Kopiowałem treść forum z nonsensopedii do Harry Potter Wiki i chciałbym, żeby się wyświetlały tytuły wpisów, kto ostatnio edytował itd. Czy mogłabyś mi powiedzieć, co zrobiłem źle? Pozdrawiam, jedyoootalk 13:04, 25 wrz 2007 (UTC)

wandalizm strony głównej

Jakby co, to miałem dobre zamiary. Półtora godziny rewertowałem 150 wandalizmów. Nikt nigdzie nie napisał, żeby tak nie robić. No, może się trochę zapędziłem... Serscull13:52, 25 wrz 2007 (UTC)

Kawka

Dlaczego jakiś imbecyl wykasował ten artykuł?

Photos problem

Ahoj. [1] --Ervinpospisil 11:52, 1 paź 2007 (UTC)

Dlaczego Kawał?

Proszę o podanie powodu usunięcia mojego artykułu "Kawał". Spełniał on wszystkie wymogi regulaminu, więc o co chodzi??

odnośnie artykułu Rychwał

dopiero zmaczałem pisać i sprawdzałem sobie podgląd... właściwie nawet dobrze nie zacząłem, a ty już uznałeś, że napisałem za mało... to chyba za mało, żeby kasować artykuł?

hym

z tego co tu widzę, Szoferka kasuje posty jeden za drugim; pewnie tylko ona potrafi napisać tekst godny nonsensopedii :F

Szoferka, nie zasadził ci nikt kopa? Czego wywalasz wszystkie moje dobre artykuły?

Re:uprzedzenia

Dlaczego ten Ełek pousuwał wszystkie moje edycje? WSZYSTKIE. Co mu przeszkadza dodanie jednego cytatu z ust Kiepskiego: "Pańskie życie jest jak papier toaletowy- długie, szare i sam pan wiesz do czego"- do Paździocha.Piszecie, że np. nie można umieszczać przekleństw. W innych cytatach Kiepskiego są, a w moim nie ma, co nie przeszkadza Ełkowi pozostawić inne hasła, a moje usunąć. Bez żadnej wyraźnej przyczyny. Nawet niewyraźnej. To tylko jeden z wielu przykładów, które w żaden sposób nie łamią zasad. Chyba po prostu się mu mój nick nie spodobał. Piszę do ciebie, bo wystąpiłeś na mojej dyskusji w obronie Ełka. --Xarthat Xio 09:24, 12 paź 2007 (UTC)

RuneScape

Czyli rozbudowa zaakceptowana? Serscull14:58, 14 paź 2007 (UTC)

Dlaczego usunięto hasło Ightorn?

Suwałki - o Konopnickiej - masynissa

Co ci się nie spodobało? Coś źle technicznie? Dopiero zaczynam a tu od razu po łapach.

Konopnicka pojawiła się w haśle o Suwałkach bo tam naprawdę się urodziła i miałbyć to zalążek nowego hasła tylko o niej (jako o hiperfeministce). Co do bełkotu to niebardzo rozumiem, bo to tylko krótka notka o niej (a nie pełne wyczerpanie tematu).

I przyznam rację jeżeli to: "Miasto Suwałki zostało założone przez dwóch internautów z Sahary Zachodniej, którzy to przeglądając Google Earth znaleźli Suwałki przez satelitę. Okazało się iż Suwalczanie nie wiedzieli, że poza ich miastem jest jakieś inne życie" jest OK. To mój tekst zupełnie się nie nadaje. Co jest bełkotem oceń sam.

Powód usunięcia Grafika:Tusk_krynickia380.jpg

Dlaczego moja grafika bedąca do znalenienia pod adresem:

https://nonsa.pl/wiki/Grafika:Tusk_krynickia380.jpg

nagle zniknęła? Dnia 8 września usunięto ją z artykułu o Donaldzie Tusku:

https://nonsa.pl/index.php?title=Donald_Tusk&diff=292656&oldid=282617

Kasok 18:31, 25 paź 2007 (UTC)

Re

 1. W tej sekcji pierwszy wyraz nie miał być na "h", tylko na "c" albo "ch". ów tekst został przeniesiony niżej (Przepraszam, przy okazji nie przeniosłem "Chcę wstąpić do policji").
 2. Ta wersja mi się nie podobała. Zresztą to był dubel z "Chłopcy wolą duże piersi". Serscull13:16, 26 paź 2007 (UTC)

Pytanie o flagę Niemiec

Mam pytanie, czy mogę zamienić flagę Niemiec na tę znajdującą się z boku? Zaraz dodam licencję (coś mi się nie wyświetla opcja dodawania licencji w okienku uploadu), ale chciałbym się upewnić. WicomicoPocztexWłaściwie to Vivatte

19:17, 26 paź 2007 (UTC)
A czy mógłbym to dać jako "dawną flagę Niemiec"? Bo chciałbym wiedzieć, czy to nie łamie żadnych przepisów od nazistowskich symboli. :) WicomicoPocztexWłaściwie to Vivatte
12:11, 27 paź 2007 (UTC)

Pytanie o artykuł

Chciałby zapytać się pani wszechwiedzącej czemu usunęła mój wkład w artykuł o Jarosławie Kaczyński. Rozumiem, że nie wszyscy posiadają zdolności literackie, ale nie wydaje mi się to powodem do wyładowywania swoich frustracji na twórczości innych. Być może moich poczucie humoru jest spaczone (czytaj: nie-szoferkowe)jednak wydaje mi się (zdaje się, że nie tylko mi) iż nawet tak mało wyszukana forma literacka jest lepsza od infatylnego i cokolwiek idiotycznego dialogu Jarosława z mamusią, którego jednak Szanowna Pani nie usunęła. Czy znaczy to, że jedynym słusznym wyznacznikiem humoru jest humor jest humor Pani? A może należy w końcu dać szansę samemu Czytelnikowi (tfu, internaucie) ocenić śmieszność podanych artykułów, a skoncemtrować się jedynie na usuwaniu tego, co ewidentnie (czytaj nie przez Panią Szoferkę a przez zdecydowaną większość społeczności nonsensopedystów) nie spełnia pewnych ogólnie przyjętych wymogów. Kończąc ten jakżeż (zapewne) syzyfowy monolog pytam się raz jeszcze, co spowodowało, że mój artykuł nie znalazł uznania w Pani oczach? A może przydałoby się zaświadczenie od Fredry albo innego skądinąd znanego autora śmiesznych rymowanek, aby Pani wreszcie uznała ten rodzaj humoru. Kłaniam się nisko i serdecznie pozdrawiam, Skarbnicę Wiedzy Naszej Jedynie Słusznej - Shomwejn - szary użytkownik (wciąż rewertowany). Amen

Pytanie o "Kaczyńskiego"

== Pytanie o artykuł o Jarosławie Kaczyńskim (RYMOWANA BIOGRAFIA)

Chciałby zapytać się pani wszechwiedzącej czemu usunęła mój wkład w artykuł o Jarosławie Kaczyński. Rozumiem, że nie wszyscy posiadają zdolności literackie, ale nie wydaje mi się to powodem do wyładowywania swoich frustracji na twórczości innych. Być może moich poczucie humoru jest spaczone (czytaj: nie-szoferkowe)jednak wydaje mi się (zdaje się, że nie tylko mi) iż nawet tak mało wyszukana forma literacka jest lepsza od infatylnego i cokolwiek idiotycznego dialogu Jarosława z mamusią, którego jednak Szanowna Pani nie usunęła. Czy znaczy to, że jedynym słusznym wyznacznikiem humoru jest humor jest humor Pani? A może należy w końcu dać szansę samemu Czytelnikowi (tfu, internaucie) ocenić śmieszność podanych artykułów, a skoncemtrować się jedynie na usuwaniu tego, co ewidentnie (czytaj nie przez Panią Szoferkę a przez zdecydowaną większość społeczności nonsensopedystów) nie spełnia pewnych ogólnie przyjętych wymogów. Kończąc ten jakżeż (zapewne) syzyfowy monolog pytam się raz jeszcze, co spowodowało, że mój artykuł nie znalazł uznania w Pani oczach? A może przydałoby się zaświadczenie od Fredry albo innego skądinąd znanego autora śmiesznych rymowanek, aby Pani wreszcie uznała ten rodzaj humoru. Kłaniam się nisko i serdecznie pozdrawiam, Skarbnicę Wiedzy Naszej Jedynie Słusznej - Shomwejn - szary użytkownik (wciąż rewertowany). Amen

komentarze i opis zmian

Rozumiem. Natomiast wklejane automatycznie opisy zmian, to znaczy (Anulowano wersję użytkownika x) mam zostawiać, czy kasować?

Lakos 17:58, 27 paź 2007 (UTC)

Re:Prywata

Skoro wyłącznie to wyłącznie, postaram się zapamiętać. E ł E k 14:57, 30 paź 2007 (UTC)

News

Wybacz, ale jestem jeszcze niedoświadczony. Co mam poprawić ?

Lakos 17:04, 31 paź 2007 (UTC)

 • Jeśli tego newsa nie da się poprawić, dlaczego jeszcze nie wyleciał. Czy w NonNews nie obowiązują te same mechanizmy co w Nonsensopedii ? Z góry dziękuje i przepraszam za zawracanie dupy.

Lakos 17:14, 31 paź 2007 (UTC)

Przepraszam, czy nie zauważyła Pani mojego komentarza, nie chce (boi się) odpowiedzieć czy też może nie zauważyła mojego podpisu?

Czy odpowie Pani na moje pytanie?

Tak więc podpisuję się jeszcze raz dużymi literami - S H O M W E J N Shomwejn. I pytam po raz kolejny czemu (a może lepiej C Z E M U ???) został usunięty mój wpis w artykule Jarosław Kaczyński. Wpis ten zdaje się był na tyle charakterystyczny że kojarzy go Pani, nieprawdaż? (zwracam się per Pani ponieważ inne formy mogłyby skończyć się zbanowaniem). Ponownie pytam więc o powody usunięcia tegoż wpisu i wspomnianej już przeze mnie konfrontacji niniejszego utwor(k)u z dialogiem Jarka z mamusią alias nieśmiesznym gniotem tudzież z resztą artykułu, która też nie grzeszy ani zbytnim komizmem ani tym bardziej wyszukanymi podtekstami (których bynajmniej nie ma również w mojej wypowiedzi) a mimo to znajduje się na stronie jeszcze nieskasowana (podkreślam jeszcze) przez Panią.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź (chociaż nie szybką to przesada, grunt żeby w ogóle takowa była). SHOMWEJN

Oryginalne Pytanko

Wyjaśnij mi prosze z jakiego powodu non stop cofasz do poprzedniej wersji artykuł "Plemiona" Nie masz takiego obowiązku ale jak ładnie poproszę i przyjde z butelką czegoś mocniejszego na pewno sie dogadamy...

"Nie kasujemy dobrych artykuł napisanych złym style, staramy sie te błędy poprawić" Jakos tak, może nie dosłownie (wiec te "," są nie na mniejscu) brzmi ostatni punkt w regulaminie czy w czymś tam jeszcze, wiec dlaczego kasujesz a nie poprawisz stylu ponieważ wiem że artykuł jest "dobry i oddaje w krzywym zwierciadle to co jest w plemionach"<okreslenie ludzi którzy grają w plemiona bo to do nich jest głównie ten artykuł, ponieważ ktoś zielony i tak nie skapnie sie o co chodzi, tak jak jest w artykule np: o ogame> Jay123

Przypominam... to nie jest Wikipedia

To co ktoś z tym artukułem zrobił jest po prostu smieszne, za bardzo upodobniony jest do wikipedii a co za tym idzie jest POWAZNY, a nie o to chyba chodzi w nonsensopedii... Nie wiem czy zrobiłas to ty czy ktokolwiek inny ale według mnie w takich sytuacjach zachwiana jest idea nonsensopedii...

Ps: A myślałem że odpowiedziałaś ze względu na tą wzmianke na temat "czegoś mocnejszego":)

 • Jay123

Plemiona A TribalWars

jesli komuś tak bardzo zalezy na tym ażeby ten bezsensowny artykuł TribalWars istniał to nie widze przeszkód ażeby był równoległy do niego artykuł Plemiona. Jakoś nie wydaje mi sie ażeby to co aktualnie znajduje sie w artykule było fajne wiec jesli ma być tak to lepiej żeby nie było w ogóle...

 • Jay123

Dla wszystkich?

"OGame – gra, w której budujemy jak najwięcej obrazków. Musimy uważać także, aby nam nikt tych obrazków nie „zezłomował”, bo wtedy pozostanie nam jedynie zbierać złom. Ze zbieraniem złomu trzeba się pospieszyć, bo inaczej przylecą „evul złomiarze” z innych planet i ukradną nam nasze metale. Spodoba się fanom zbierania złomu. Najpotężniejszym obrazkiem w grze jest niejaka Gwiazda Śmieci, która przy niszczeniu księżyca potrafi zezłomować nawet samą siebie."


To jest zrozumiałe dla wszystkich??


"Uwielbiają dużą ilość statków-obrazków, które prędzej czy później tracą przez złego „Ef Esa”"

A co to jest efes?


"Tibia – gra online, w której gracz wciela się w postać wesołkowatego piksela, wędrującego po świecie pełnym innych pikseli. Najczęściej w grze spotykane są piksele polskie, brazylijskie i szwedzkie. W Tibię najczęściej grają dzieci, które chcą uderzyć matkę, jednak nie mają pretekstu, żeby to zrobić. Tibia uczy nas, jak być wojownikiem i żyć w zgodzie z naturą oraz kolorowym otoczeniem pikseli."


Tylko ktoś kto spotkał sie z tą grą może rozumiec o co chodzi.

 • jay123

" Płaczesz po utracie cennych studded legsów."


Wiesz może co to studded Legi? Wiesz? A moze ktos kto gra akurat w WOWA o tym nie wie.

Dlaczego jet usuwany dział mieszkańcy w stronie o Kazimierzy Wielkiej?

Nie ma tam nic obraźliwego, czytałem gorsze rzeczy od tych. Artykuł jest napisany nie w sposób aby obrazić ale w sposób aby pokazać absurdy tej miejscowości.

https://nonsa.pl/wiki/Kazimierza_wielka

oto link

Re:Interwiki i jedna, mało ważna sprawa

 1. OK, o tyle, ile zapamiętam – będę robił odnośniki w obie strony.
 2. Na czym polega inicjatywa sprawdzone artykuły, tzn. kto decyduje o tym, czy dany artykuł jest sprawdzony i co on musi posiadać, by takim być? E ł E k 14:34, 7 lis 2007 (UTC)
Przeczytałem, ale i tak niebardzo rozumiem niektórych rzeczy, dla przykładu – czy najzwyklejszy osobnik typu ja mógłby bezkarnie „sprawdzić artykuł”? W N:SPR widziałem, że możesz robić to ty, Nini i Antecorda, ale bodajże natknąłem się na okejującego Adriana, stąd mój mętlik w głowie. E ł E k 14:40, 7 lis 2007 (UTC)
Narazie chodziło mi tylko o schemat działania, a że mi go przybliżyłaś – dziękuję. E ł E k 14:49, 7 lis 2007 (UTC)

Szczególna teoria względności

chcialbym dowiedziec sie czemu usunelas moje haslo? najpierw napisalem "bardzo szczegolna teorie wzglednosci" usunelas ja gdyz byla "niegooglowata". spoko rozumiem nic w google o tym nie ma. poprawilem sie napisalem szczegolna teorie wzglednosci i tez ja usunelas =| "wtf" ? nawet nie skonczylem jej pisac a ty juz ja wywalilas... takze pod oskarzeniem niegooglowatosci a nie powiesz mi chyba ze Szczególna teoria względności jest niegooglowata. albo rob cos dobrego ale sumiennie i nie bez powodu albo nie rob tego wogole. rozumiem ze chcesz zeby nonsensopedia byla fajna dokladna i wogole zasady ale bez przesady =| bo cos mi sie wydaje ze te drugie usuniecie bylo spowodowane tylko i wylacznie usunieciem numer jeden -.- skoro sie poprawiam to chyba znaczy ze chce zrobic cos lepiej nieprawdaz?

Precluch

znałem kiedyś jednego Jana, pochodził z Węgrzywowic i miał na nogach okropne żylaki-czyraki czy inne paskudztwo

właściwie to w 99% zgoda - ale trzeba wziać pod uwage jeszcze to:

 • żylaki są naprawdę nieestetyczne
 • teraz jest zima ale niedługo będzie lato i te wszystkie żylakowce będą chciały wyjść na plażę a na nich nie chodzi gość drący się "kubła na żygowiny sprzedaje!!!", tylko jagodzianki, po której żygi będą fioletowe a to kolor oczekiwania, więc czekamy na lato w nadzieji że odkryją jakiś dobrą maść na żylaki (tolioton jest przereklamowany)

NonNews:Masakra w supermarkecie

Raczej nie jestem dobry w żartach, ktoś inny mógłby to poprawić. W sumie szkoda, bo temat aż się prosi o newsa. WicomicoPocztexWłaściwie to Vivatte

18:18, 10 lis 2007 (UTC)
No i głównie dlatego chciałem odsunąć się w cień, ale jak zobaczyłem na WP tego newsa to mnie naszła nagła ochota. Mordka.png WicomicoPocztexWłaściwie to Vivatte
18:21, 10 lis 2007 (UTC)

Apple

Do ostatniej. Gdy przeczytałem ten art, ani razu się nie uśmiechnąłem, a o Apple wiem co nieco, więc uznałem, że mogę napisać to lepiej. WicomicoPocztexWłaściwie to Vivatte

15:00, 11 lis 2007 (UTC)
Btw. co myślisz o pomyśle zrobienia takich tabelek dla każdej firmy (tzn. takiej jak w Apple)? WicomicoPocztexWłaściwie to Vivatte
15:07, 11 lis 2007 (UTC)

Roxette‎

chciałem zwrócić Twoją uwagę na administratora, który dokonał wandalizmu (!!!) w haśle Roxette‎ (przejęcie konta?) Darth Xi 15:11, 12 lis 2007 (UTC)

napisałem parę słów w Dyskusja Nonsensopedia:Moderacja, zapraszam do dyskusji Darth Xi 16:37, 12 lis 2007 (UTC)

Kochana Szoferko! Moja wspaniała eklerko! Współczuję wzrostu ratlerkom!... i nie chce mi się szukać dalszych rymów.

Chciałbym cię, o droga Szoferko, poinformować, iż nie musisz zdejmować mi praw administratorskich (a prawdopodobnie tylko na to czekasz :D), gdyż w przyszłym miesiącu mój dom znów zostanie podłączony do cywilizacji - będę mieć internet. I z wielką chęcią wrócę do pracy na Nonsensopedii. Nie mogę się doczekać. No normalnie takie emocje że będzie jatka no będzie rzeźnia normalnie.

Twój oddany i w ogóle messer hani, MD.

KNNNSzMPChoChPKIM

Szkoda, że padło w SDU :) Chciałbym prosić o wyciągnięcie ostatniej najpełniejszej zawartości i listy podpisanych autorów: wcisnę to gdzieś na bloga (oczywiście w pełnej zgodzie z licencją). Ejdzej 11:46, 14 lis 2007 (UTC)

durne toto

Nie możen pokazać swego poczucia humoru (i wiedzy z zakresu elektroniki :P) Nie ładnie tak ograniczać twórcze istnienie zdesperowanych internecistów. Jezdem bezimiennym (IP-owym) użytkownikiem, ale żeby od razu kasować.. brzydko tak koleżanko..

hbo

Możesz mi napisać gdzie jest problem ? Rafikk 21:32, 14 lis 2007 (UTC)

 • no cóż nie widze nawet krótkiego wyjaśnienia, widze zato iż więcej haseł zniknęło, Click, Margaryna z masła / gazety nic nie zostało, najwyraźniej mamy różne poczucie humoru, znajdź również chwile na usunięcie mojego konta, z góry dziękuje Rafikk 22:03, 14 lis 2007 (UTC)

Re:IRC

Po pierwsze mam problemy z myszką i używam prawie wyłącznie klawiatury, a z tym trudno nawet edytować (Bogu dzięki, że jakoś daję radę), a i swego czasu coś padło przy włączaniu IRCa, ale już chyba naprawione, więc w najbliższym czasie może się dokopię (choćby teraz). E ł E k 12:54, 16 lis 2007 (UTC)

Jedno hasło przeżyło

Witaj. Miło mi że wreszcie powstało jakieś hasło, którego nie skasowałaś. Chciałbym jednak, byś mogła jakoś zaznaczyć, że to ja je napisałem, to znaczy zmienić autora z IP na mój nick.

Poza tym przepraszam, że nie umieściłem linków, ale nie chciało mi się w to bawic, bo ciągle bałem się paranoicznie że hasło jak każde poprzednie zostanie usunięte bez podania przyczyny.

I na końcu takie pyatanie. Jak się nie mylę Desciclopedia to portugalska nonsensopedia. Jeśli tak, to mogę pomóc przy tym haśle o Legii, gdyż moja dziewczynka to czystej krwi portugalka i możemy popracować nad tym hasłem.

Pozdrawiam DJ Max 21:05, 17 lis 2007 (UTC)

Uważam że kasowanie haseł zamiast ich poprawiania jest po prostu chore i żałosne. Ale cóż, twoja sprawa. Wydaje ci się pewnie że jesteś boginią czy właścicielką nonsensopedii. Mam nadzieję i serdecznie ci życzę byś się na tym sparzyła.
Nie znam nikogo z Desciclopedii, moja dziewczyna też. Tak tylko zaznaczam, że możemy pomóc przy tłumaczeniu. Tyle.
A bany są dla osób, któe celowo niszczą nonsensopedię. Ja robię wszystko by była to prawdziwa encyklopedia humoru, ty robisz wszystko by znajdowały się tutaj tylko idealne hasełka. To coś jak krawężnik i jego przełożony - ten pierwszy chce łapać nadytów, ten drugi mu ciągle pokazuje bezsensowne przepisy. Moglibyście se darować tego bana. Szkoda że od twoich decyzji nie da się odwołać, bo IMHO większość z nich jest po prostu CHORA. DJ Max 14:44, 18 lis 2007 (UTC)
Piszę artykuły. Ty je kasujesz. Naprawdę uważasz, że brak artykułu jest lepszy od wodolejstwa? To idź na basha, tam kasują 85% cytatów. Aha, zapomniałbym... ja już tam jestem. Staram się robić jak najlepiej i naprawdę wkurza mnie, gdy godziny mojej pracy są kasowane, "bo tak". Nie chcę być głaskany, chcę widzieć, że ktoś się przejmuje moją pracą, zamiast wywalania jej. Tyle... nie wiem jak ty, ale ja nazywam coś takiego "uczciwośc". A, i jeszcze jedno, też myślałem by dać link do mojego artykułu na "Czy nie wiesz że" jednak ja myślałem bardziej nad "Czy wiesz ze w Bornem Sulinowie można się rozerwać znalezionym na ulicy granatem?". Poza tym uważam że tam są trochę ciekawsze rzeczy, np. "Dopiero polacy wpadli na pomysł postawienia burdelu w Bornem Sulinowie"... da się to zmienić? (BTW rozmawiamy o mieście, które wiele dla mnie znaczy. Tak nawiasem mówiąc...) DJ Max 20:30, 18 lis 2007 (UTC)
Tak czy inaczej, przeginasz >.< DJ Max 22:01, 18 lis 2007 (UTC)

kasowanie newsa

Sorry, w ferworze porządków po działalności jakowegoś wandala nie sprawdziłem historii newsa. Adrian Rzepiszcznawijaj08:32, 18 lis 2007 (UTC)

Wandystan

Od kiedy ten link jest offtopikowy? Przecież odnosi się do tego właśnie tematu? --MRadetzky 13:53, 18 lis 2007 (UTC)

rewerty i usunieca

Czemu skasowałeś moje hasła i przywróciłeś edycje? Trójkąt niby rozumiem, choć nie wiem dlaczego w encyklopedi humoru ujednoznacznienie ma być poważne, ale co nie tak było z trójkąt (seksuologia)? Czy chodzi o to, że po likwidacji disambigu nie ma z czego na to wskazywać? Rewerty w Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość rozumiem, ale nie wiem dlaczego zrewertowałeś edycje w Marichuana, a tą w Linux uznałeś za agitkę? Tak z ciekawości, to uznałeś, że chce promować Linuksa, czy przeciwnie?--87.205.191.239 13:55, 20 lis 2007 (UTC) (dynamiczny IP)

Przekaz Podprogowy

Masakra >.< Kolejny dowód na to, że nie masz\ poczucia humoru. Po pierwsze nie chciałem ci dosrać, bo uważam że to jest załosne. Po drugie chciałem tylko skomentować artykuł, czyli odpowiedzieć na pytanie zadane na jego końcu, a na stronie dyskusji był tylko link do tamtej strony. Po trzecie chciałem tylko lekko zażartować, ale widać dla twojej dumy taki leciutki żarcik wywołuje pełną niestrawność, poziom żółci znacznie się podniósł. Aha, i po czwarte, nie wiedziałem że dyskusja się zakończyła. Więc odłóż te zardzewiałe grabie, nie chciałem cię obrazić -.-

Nie edytuję bez powodu i nie politykuję tylko się bronię. A tak BTW mogłabyś być bardziej User Friendly. DJ Max 14:44, 22 lis 2007 (UTC)

Władza absolutna a idee projektów wiki

Widzę, że wpisuję się w setki osób, którym coś usunięto. Uniwersalne odpowiedzi to "bo tak" lub tłumaczenie podwyższaniem ogólnego poziomu. Dobra, usunięto mi artykuł Ty. Można go było zaliczyć w sumie do bełkotu, ale mimo to był on logiczny. Jest dużo słabszych na nonsensopedii, ale nie wnikajmy i nie wdawajmy się tu w porównywanie... Ideą wiki jest swoboda edycji oraz wzajemna kontrola i moderacja treści przez użytkowników. Jak więc użytkownicy mają kontrolować powstające artykuły skoro admin zdaje się nie robić nic innego tylko śledzić listę ostatnich zmian i skrzętnie kasować większość wkładu użytkowników zanim ktokolwiek zdąży przeczytać? Takie praktyki prowadzą do zniechęcenia użytkowników do prób edycji, a to raczej korzystnie na poziom nonsensopedii nie wpływa. Teraz kwestia, która jest już totalnym absurdem. Chodzi o poprawki.. ba, nawet nie tyle poprawki co poszerzanie artykułów już istniejących. Odnoszę to do sytuacji z artykułu Komisja Kontroli Gier i Zakładów. Ktokolwiek by czegoś nie dopisał to zmiany były wycofywane przez Szoferkę do poprzedniej wersji, autorstwa... Szoferki, no bo kogóż by innego. Na wiki nie ma czegoś takiego jak "to jest moje, nie ruszać, bo poszczuję psem". Próbowałem podciągnąć to pod wszystkie możliwe powody usunięć i mi się nie udało przez prosty brak sensu takich działań. Podobno Szoferka dąży do rozwoju nonsensopedii.. a czymże innym jest rozbudowywanie artykułów? Zwłaszcza gdy 90% z nich, w tym ten, który mnie nakłonił do napisania tej wiadomości, jest oznaczonych jako zalążki. --Lord Pentagramus 00:09, 30 lis 2007 (UTC)

Bla, bla, bla. Szoferka 00:17, 30 lis 2007 (UTC)
Widzę, że elokwencja się szerzy, byle tak dalej. Miłego współżycia z użytkownikami życzę. --Lord Pentagramus 00:38, 30 lis 2007 (UTC)

Blog

Czemu porzuciłaś pisanie bloga? Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa) 09:40, 1 gru 2007 (UTC)

{{Cytat}}

Faktycznie, nie zauważyłem :) IMHO zamienić nazwę {{q}} na {{Cytat}} (w ramach większego, nierozpoczętego jeszcze projektu Sprzątanie szablonów, bo w tej chwili ich nazewnictwo nie ma żadnej systematyki - po prostu jest tak jak w danej chwili poszczególni twórcy szablonów sobie wymyślili...)

prośba o pewne wyjasnienie

Czesc mam krotkie pytanko. Dlaczego usunales moj artykul o kierowcy (ta czesc srodkowa - "Dedinicja II (Kierowca i typy kierowcow)" ), a raczej rozbudowanie juz istniejacego (a chyba o to chodzi w tej fajnej encykopedii, zeby rozwijac i uzupelniac artykuly, prawda?) Jestem zupelnie nowy w temacie, to bly moj pierwszy artykul i jeszcze troche nie lape tych wszystkich zasad. Z gory przepraszam za spam jakim niewatpliwie blyo wpisywanie go chyba z piec razy (ale myslalem, ze cos sie nie zapisalo, a nie ze to Ty usunales moj wpis). Czy ten artykul byl zly? Osobiscie myslalem, ze wpisywal sie mniej wiecej w konwencje Nonsensopedii. Wszystkim moim znajomym sie podobal, choc moze mam dziwnych znajomych. Niczego przeciez nie usunalem, nie popelnilem zadnego plagiatu itd. Rozbudowalem tylko troche artykul "kierowca" i nawet przetrwal on kilka dni (dopiero dzisiaj po poludniu zniknal). Aha i jeszcze jedno, czemu zablokowales moje pierwsze/drugie/inne IP (to z poczatkiem 193...). Jesli cos niechcacy spieprzylem (cos nieopatrznie usunalem itp.,) to z gory przepraszam, bylo to zupelnie przypadkowe. Bardzo lubie Nonsensopedię, czytam prawie codziennie i chcialem przylozyc sie w jej rozbudowe a tu taki zonk.

Ps. Rozumiem, ze odp. na te moja dyskujse mam szukac tutaj, tak? Na wszelki wypadek podaje maila: sekret17@gmail.com

Ps2. Jesli bylo by to mozliwe, to czy moglbys z powrotem umiescic te moja definicje?

Moja dyskusja

Można to półzabezpieczyć? Tylko dla IP. Serscull15:51, 4 gru 2007 (UTC)

{{St}}

cześć, czy możesz zabezpieczyć {{St}} (jest on wklejany dla niestarannych użytkowników, niestety część z nich to wandale), i w wolnej chwili trochę go dopracować? Spurt 20:35, 6 gru 2007 (UTC)

{{st}} nie nazywa się {{staranność}}, bo ten drugi zawiera linki zewnętrzne i jego wykorzystanie jest utrudnione dla bota. „starannosc” już zrobiona - ledwie literówka w opisie zmian, a Ty już całego bota nazywasz "do niczego" :D. Wszystkie zmiany proponujemy tutaj, ręczę za to, że bot będzie wykonywał tylko to, co jest napisane, że robi , tj. wpisane nad sekcją Propozycje zmian/rozszerzeń. jeżeli coś byłoby nie tak, śmiało daj mu bana :) (chociaż jak pisałem ręczę za to, że nic nie będzie nie tak, jestem dobrym koderem i kod Autobota nie ma dla mnie tajemnic :D ) Spurt 06:40, 7 gru 2007 (UTC)
bez przesady, na 5 ostatnio usuniętych artykułów 1 był prywatą (reszta to nic), poza tym niech prywaciarze też wiedzą, że artykuł ma mieć swoją formę, może następnym razem dodadzą coś nie prywatnego i od razu sensownie sformatowanego. A jak będą sensownie formatować prywatę którą i tak się usunie, to też im się nic nie stanie :) Spurt 11:31, 10 gru 2007 (UTC)
czemu jesteś taka opryskliwa? Napisałem Ci konkretnie, dlaczego IMHO szablon {{St}} powinien być wklejany także prywaciarzom, liczyłem na siłę argumentu, nie argument siły Spurt 11:38, 10 gru 2007 (UTC)

Wszystkim bez wyjątku operatorom botów wydaje się, że robią wszystkim wokół niesamowitą łaskę tym, że posiadają bota. ciekawe uproszczenie, tyle, że nie prawdziwe, jestem operator bota i wydaje mi się, że ułatwiam robotę osobom, które nie są w stanie sami obsługiwać bota i równocześnie wykonują pracę, która jest na tyle automatyczna, by bez żadnej straty mógł ją wykonywać bot (w zasadzie to jest to istota istnienia wszystkich robotów) Łączy się z tym drugie mniemanie, takie mianowicie, że nieważne w sumie, co wszyscy wokół myślą o poczynaniach operatora bota, bo to przecież bot i tyle można zrobić nim dobrego nie wiem co myślą wszyscy wokół, wiem, że kazałaś mi (co zrobiłem) zrezygnować z {{St}} i mimo tego, że napisałem całkiem sensownie, dlaczego nie warto z tego rezygnować, ty nie ustosunkowałaś się do tego, a jeszcze pogroziłaś palcem, że jak nie będę bezwględnie robił tak jak każesz, to mi zablokujesz bota... siła argumentu, nie argument siły, jak pisałem... w efekcie powodują ogromne szkody nie wiem, czy uświadomienie kilku ipków, że niezależnie od treści artykuł musi posiadać formę stanowiło ogromną szkodę dla Nonsensopedii :D Powyższy model jest, być może, pożądany na Wikipedii i tam z powodzeniem można go realizować, wiem, że nie lubisz Wikipedii, ale to nie powód by o nich kłamać (znam ich politykę dot. botów, i wiem, że uruchomienie tam bota to nie jest takie hop siup, trzeba mieć każdorazowo zgodę społeczności, która może zablokować bota choćby z powodu asympatii do operatora). Jeżeli sądzisz, że robisz niesamowitą łaskę tym, że puszczasz bota, mylisz się też. nie, nie sądzę, ty mi to wmawiasz :D Szablon dotyczący staranności dlatego nie powinien być używany w każdym przypadku wykrycia niestaranności, bo niestaranność nie jest w przypadku kasowanych artykułów głównym powodem do ich skasowania., ale tu nie chodzi o kasowanie, przecież nie każdy zachowany tutaj artykuł miał od pierwszej edycji nadaną kategorię - wklejenie tego szablonu sprawi, jak pisałem, że autor nauczy się na przyszłość, jakie obowiązują reguły formatowania... nawet gdy hasło zostanie skasowane, wiedza ta w przyszłości nie wyrządzi mu krzywdy :D Spurt 13:43, 10 gru 2007 (UTC)

grafika:ilove.jpg

Tak ma być, w zamierzeniu jest to tapeta do monitorów 16:10 ;) ErBarad 19:05, 11 gru 2007 (UTC)

Nonźródła:Czerwony Kapturek (wersja politycznie poprawna)

mogę dodać kapturka na stronę nonźródła? Napisz coś na stronie Autobota :) Spurt 14:08, 12 gru 2007 (UTC)

jeżeli myślisz o skasowaniu tego hasła, to przed uczynieniem tego przenieś proszę treść do mojego brudnopisu, albo poczekaj kilka dni, to poprawię hasło i wtedy dam na nonźródła Spurt 15:53, 12 gru 2007 (UTC)

Użytkownik:Spurt/prywata

mogę przenieść do {{prywata2}} i używać? Spurt 21:07, 15 gru 2007 (UTC)

bot

cześć, czy to prawda, że jesteś botem? Pivot 11:06, 19 gru 2007 (UTC)

Nonsensopedia:Redakcja

ten link jest w {{redakcja}} i chyba lepiej, żeby prowadził do szczątkowego opisu procesu redakcji, niż w nulla, nie sądzisz? Nie jestem dobry w te klocki, więc może Ty spróbuj skrobnąć coś więcej o redakcji Spurt 18:38, 19 gru 2007 (UTC)

Wątpliwości

Na początku wyjaśnię, że jestem tu nowa. Wyedytowałam stronę o KFC, ale przy Zapisz wyskoczyło mi "Użytkownik Szoferka (dyskusja) skasował tę stronę po tym, jak zacząłeś ją edytować." Potem patrzę tutaj i okazuje się, że kasujesz prawie że bez powodu wiele ciekawych tematów.
Sorry, ale nie tak sobie wyobrażałam "Polską Encyklopedię Humoru". Rozumiem, że musi być jakiś moderator od porządku, ale takiego rygoru, to chyba nawet w prawdziwej Wikipedii nie ma, bo tam o wiele łatwiej "zostawić" jakieś hasło. Po za tym, jeśli już naprawdę coś ci nie pasuje, to dlaczego czerwony link stoi otworem? Moja zasada jest, żeby wszystkie były niebieskie, a jeśli opisu ma nie być, to niech nie będzie linku.
No jak na razie, to widzę, że znikły opisy prawników ze strony o Wesołowskiej.
To może chociaż wyjaśnisz, jak rzecz w Twoim mniemaniu powinna wyglądać?
Według mnie powinna nawiązywać do rzeczywisości i być zabawną parodią.
No że już nie wspomnę, że to co o Wesołowskiej zostało pod żadnym względem nie jest lepsze od mojego opisu --Astroni 00:03, 20 gru 2007 (UTC)

Re:Wątpliwości

Wiem, że to co robicie, przypomina trochę basha, wkońcu pierwszą stroną na jaką tu trafiłam był "MacGyver", i to mi się właśnie podoba.
Chyba mamy za to trochę inne idee, jak powinno wyglądać tworzenie takich stron.
Ja kiedy widzę, że czegoś nie ma, to staram się zrobić jak najlepiej, ale przede wszystkim mam nadzieję, że dzięki temu ktoś inny nie będzie zaczynał od początku, zainteresuje się zaczętym tematem i dorzuci coś od siebie czy zmieni. Wydaje mi się, że prędzej się to wszystko rozwinie przy pomocy małych kroczków, nie jestem zwolenniczką kasowania w całości średnich stron.

Rzeczywiście skrócone wersje opisów wyglądają nieco lepiej - przyznam, że tamto robiłam trochę w ciemno, więc wolałam napisać więcej niż mniej. Ale czy można na tej stronie rozwinąć coś innego niż opis prawników, którzy występują w programie?

Fajnie, że KFC zostaje i mam szczerą nadzieję, że ktoś w najbliższej przyszłości wywróci je do góry nogami. --Astroni 01:15, 20 gru 2007 (UTC)

Nonsensopedia:Sprzątanie szablonów

napisz co myślisz, plz Spurt 15:01, 20 gru 2007 (UTC)

tak, ale Wikipedia nie bez powodu jest najpopularniejszą stroną wiki w sieci :) i nie korzystanie z doświadczeń wielu wikipedystów poprzez przenoszenie dobrych rozwiązań jest złym pomysłem. IMHO profesjonalna encyklopedia powinna być dobra w całości, np. informacje z szablonów o podobnym znaczeniu lub z podobnej kategorii powinny być zrobione w tym samym stylu, kolorach itp. To świadczy o tym, że wiki ma porządek i normy formy i stylu nie tylko w przestrzeni głównej. Widziałem Twoją stronę na Wikipedii i rozumiem, że za nią nie przepadasz, ale nie krytykuj dobrych, zwiększających profesjonalizm wiki rozwiązań tylko za to, że wynaleźli je ludzie działający na wiki, bo z rozkładu prawdopodobieństwa wynika, że na ilość osób "pracujących" tam i tu większe są szanse za dobre rozwiązania najpierw wypłyną tam. Mam nadzieję, że przemyślisz na spokojnie moje argumenty, :) Spurt 16:10, 20 gru 2007 (UTC)

myślę, że może by coś z tą imitacją jednak zrobić

na początek wypadło fatalnie, bo rozwinięcie nazwy Fiat 126p jako "Fatalna Imitacja Auta Turystycznego. 1-osobowy, 2-drzwiowy, 6-ciokrotnie przepłacony" napisałem zaraz po tym jak inny nonsensopedysta miał rewertowany bardzo podobny wpis
ale jednak myślę, że byłoby nie od rzeczy, gdyby ta "Fatalna Imitacja ..." znalazła się gdzieś na tej stronie, choćby dlatego, że to rozwinięcie znalazło się na stronie Polonez, a myślę, że strona o fiaciku jest dla niego bardziej odpowiednia
rozumiem, że nonsensopedia nie jest zbiorem dowcipów z róznych stron świata lub kraju, ale myślę, że nie od rzeczy by było żeby znane hasła (czyli na ogół takie z brodą) się na niej uwieczniały
leksykon czy encyklopedia humoru to chyba raczej marzenie ściętej głowy
Werni 23:38, 20 gru 2007 (UTC)

dzięki
Werni 16:24, 21 gru 2007 (UTC)

Algorytm rozwiązujacy problemy NP-zupełne w czasie wielomianowym: nic w Google

nie ma w googlach dosłownie, bo algorytm rozwiązujacy problemy NP-zupełne, gdy już faktycznie zostanie odnaleziony, zostanie nazwany algorytmem iksińskiego, iksiński zostanie jednym z największych matematyków w dziejach. Niniemniej pojęcie algorytmu rozwiązującego problemy NP-zupełne w czasie wielomianowym jest jak najbardziej googlowalne (np. Wikipedia pisze "Pytanie, czy P=NP, czyli czy istnieją szybkie algorytmy rozwiązujące problemy NP-zupełne, jest najsłynniejszym problemem otwartym we współczesnej...", "czas wielomianowy" to bardziej precyzyjne określenie na "szybkie" Spurt 14:44, 21 gru 2007 (UTC)

niezrozumiałaś, w/w algorytm jest kamieniem filozoficznym informatyki - od ponad 100 lat wierzą, że istnieje, ale nikt tego nie udowodnił. nie udowodniono, też, że algorytm ten nie istnieje, ani nie udowodniono, że (nie) można dowieść któregoś z powyższych faktów. Sprawa jest więc otwarta, i nie ryzykowałbym twierdzenia, że takie coś nie istnieje :D Analogia między algorytmem a kamieniem filozoficznym jest bardzo duza :D BTW gdyby taki algorytm istniał, to szyfry RSA okazałyby się nieskuteczne, dlatego wielu informatyków bada kwestię w/w algorytmu i jego (nie)istnienia Spurt 14:53, 21 gru 2007 (UTC)
ok, zgraj proszę tekst algorytmu do Użytkownik:Spurt/brudnopis a przygotuję tam problem NP-zupełny, bo to rzeczywiście problem warty opisania w dobrej encyklopedii :) tekst "sposób pracy na Nonsensopedii" był niepotrzebny. nie chcę zaspokajać potrzeb społecznych, tylko przelewać w fajne miejsce w sieci teksty, które bawią moich kolegów po fachu i mnie samego :) no i lubię porządek w artykułach, w ich kodzie i w powiedzmy "stylu" artykułów (dlatego np. irytowały mnie testy każdy w stylu z innej bajki), szablonów itp. :) pozdrawiam, Spurt 15:14, 21 gru 2007 (UTC)

stare Nonnewsy

przeglądam sobie stare Nonnewsy i widzę sporo stron, które mają "martwe" źródła (nie 404 ale zazwyczaj po prostu skasowany news). Może kazać botowi znaleźć te strony i pousuwać te linki? Spurt 13:26, 23 gru 2007 (UTC)

przekaz_podprogowy

Nie wiem, o co chodziło Panu DJ Max odnośnie beznadziejności hasła "przekaz podprogowy". Jest zajebiste, prawdziwy humor nonsensu :-) Tylko, że humor nonsensu to nie jest taki zwykły dowcip, jak w kawałach, i trzeba go odpowiednio czuć :-]

Pytanie o filmiki w artykułach

Witam

Próbowałem dodać filmik do artykułu o Cyganach na podstawie bikiniarzy (nawet musiałaś go w bikiniarzach kasować, jako że przez przypadek tam to wkleiłem) ale nie chce się pojawić (na bikiniarzach chciał:P). Mogłabyś mi doradzić, co zrobić, by działał?

Pozdrawiam! PanItal

RE:Newsy

jest jakaś zasada, według której można określić, czy w danym artykule ma zostać link do Onet.pl (i pewnie i innych portali)? Swoją drogą, to nie naprawiaj tego ręcznie - bot chętnie wykona tę "małpią robotę" :) Spurt 23:22, 27 gru 2007 (UTC)

dziwna to zasada, biorąc pod uwagę, że zmieniając jedną literkę w artykule, staję się jego współautorem :) . Bez ładu i składu - ty dodasz, inny nie doda, według zasady jest super, według przeglądu osoby trzeciej tych dwóch artykułów, gdzie w jednym jest w drugim nie ma linka, jest do dupy... Spurt 23:27, 27 gru 2007 (UTC)
PS to trochę jak z tymi szablonami – nie ważne jaką konwencję się stosuje, ważne by stosować ją konsekwentnie, bo zła konwencja, to zła konwencja, a chaotyczne korzystanie z różnych konwencji, to burdel ;) Spurt 23:29, 27 gru 2007 (UTC)
Rany, dlaczego zawsze reagujesz tak opryskliwie, z ironią i zakładaniem, że mam złe intencje. Nie napisałem, że Nonsensopedia jest do dupy - napisałem, że każda strona, która nie ma wyrobionych standardów formatowania, albo trąci amatorszczyzną, albo sprawia wrażenie nieukończonej (co akurat w przypadku wiki ma sens... :D). To nie jest tak, że ma przeświadczenie, ze robię wszystko doskonale (IMHO takie osoby trzeba leczyć), po prostu proszę cię, przyjaźnie i mając na uwadze dobro tego projektu, o podanie mi zasady. W odpowiedzi dostaję coś, co odbieram jako "odczep się", bo jak inaczej nazwać podaną przez Ciebie zasadę? Spokojnie Spurt 23:39, 27 gru 2007 (UTC)
to po prostu napisz mi, czego nie rozumiem, chętnie to poprawię, a nie odpisuj mi na prośę o zasadę/zalecenie, w tonie takim, jakby atakował Twoje dziecko :D Spurt 23:44, 27 gru 2007 (UTC)

Cyganie

Witam

Bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź odnośnie do filmiku. W końcu wszystko działało jak trzeba (nawet o tym Ci napisałem, jednak jak teraz spojrzałem, moja wiadomość się nie pojawiła. W każdym razie źródło problemu tkwiło w tym, że umieściłem artykuł na innej Nonsensopedii). Jednak ostatnio mój artykuł został w rażący sposób zmodyfikowany przez administratora Ełka- wszystkie absurdalne kawałki zostały albo usunięte, albo usztywnione, niektóre żarty w ogóle nie zostały zrozumiane (np to, że Cyganie dostali dyspensę na przykazanie "nie kradnij"[a taki jest stereotyp] zostało przerobione, że kradną mimo, że nie dostali tej dyspensy). Jako że jestem tylko zwykłym użytkownikiem i szybko w tym sporze zostałbym uznany za wandala, odwołuję się do Ciebie w nadziei, że może Ty się za mną wstawisz.

Oto i stara wersja artykułu: http://pl.uncyclomedia.org/wiki/Cyganie A to nowa: https://nonsa.pl/wiki/Cyganie

Pozdrawiam! PanItal

Z dyspensą poprawione, trzeci raz daję Ci link do Nonsensopedia:Moderacja. Teraz głos niech obejmie Szoferka, która zapewne da Ci ten link po raz czwarty. E ł E k 12:57, 28 gru 2007 (UTC)

Nonsensopedia:Konstrukcja artykułu

możliwe, że off topic – nie wyczułem po tytule intencji autora :) . myślę, że jednak warto go odtworzyć i dodać do Nonsensopedia:Kanciapa/zalecenia pod innym tytułem, zwłaszcza, że chciałem go jeszcze trochę wzbogacić o rzeczy, o które przy okazji zapytam.

 • Co z liczbami? W większości artykułów są one italic, ale nie wszędzie
  • 4%, 4kg, 4 + 3 czy 4%, 4 kg (4kg, 4 kilogramy?), 4 + 3
 • Sekcje - zawsze zaczynane od ==Sekcja 1== tj. dwóch znaków równości?
 • tytuły utworów artystycznych italic?
 • pewnie jeszcze coś wymyślę :)

Spurt 22:25, 28 gru 2007 (UTC)

dzięki za info, Spurt 23:04, 28 gru 2007 (UTC)

podpisy pod Szablon:Youtube i grafikami bez kropki na końcu, dobrze mi się wydaje? Spurt 09:20, 31 gru 2007 (UTC)

Biegunka

Witam. Dlaczego mój artykuł pod wyżej wymienionym tytułem został usunięty a. bez podania mi przyczyny usunięcia i zaznaczenia co było źle b. żadnej kopii. Teraz nawet nie pamiętam co napisałem (a tym bardziej co źle napisałem)

Proszę o odpowiedź i wysłanie mi w mojej dyskusji kopii tekstu, ponieważ nigdzie go nie mam, a myślałem, że będę go miał tutaj, bo wydawał się poprawny... --Marzec89 04:28, 29 gru 2007 (UTC)

Sysop and admins at the Czech Necyklopedie

Hi Szoferka, Czech Necyklopedie needs to dismiss a few users their sysop/admin rights as some the users have left the team. See the discussion here [[2]] Would you help us solve this technical problem please, as none of the admins/sysops at Necyklopedie has the rights to dismiss a user his rights. Thank you. Happy New Year. --Zylbrsztajn 15:15, 30 gru 2007 (UTC)

Prośba o redakcję.

Popatrz jak ten piesek się ładnie uśmiecha, prosząc Ciebie o redakcję jego co dłuższych artykułów*. W ogóle, to jest potrójny uśmiech... tak cię ładnie prosi... sześć par maślanych oczu.

Oliver Cromwell S-Bahn w Berlinie Cracovia Kraków Zblazowany basista Niebyt Poker Humanizm

Cerber 23:22, 30 gru 2007 (UTC)


Proszę się nie krępować i kasować. Po to pisałem dużo, by coś z tego po redakcji zostało ^^ Cerber 00:04, 31 gru 2007 (UTC)

Czyżbym w czymś Ci przeszkadzał?

Widzę, że ciągle kasujesz moje wpisy. Zanim wykasujesz, może pogadasz dlaczeo i po co a nie jak DOMINATOR bo mi wszystko wolno? Pozdro Mk kaffe 00:36, 31 gru 2007 (UTC)

 • Tak jak myślałem.. Wolność Tomku w swoim domku.. a za leniwy, żeby coś napisać.. Załatw sobie może jakieś linki.. będzie szybciej.. Nieładnie postępujesz.. zamiast wytłumaczyć kierujesz na mało interesujące mnie strony Mk kaffe 00:40, 31 gru 2007 (UTC)
 • Dopiero po pewnym czasie dostrzegamy słabości w swoich tekstach. Holistyczne podejście jest lepsze niż edycyjne kłótnie. Wiem, bo sam zaczynam i cieszę się, jak z artykułu zostaje jedno zdanie (bo wtedy w historii na czerwono jest podkreślone to, co było słabe lub z błędami. Jak nie ma w ogóle hasła, no to cóż - zaufaj doświadczeniu. Cerber 00:48, 31 gru 2007 (UTC)

Scooter

https://nonsa.pl/wiki/Scooter - piszę na temat tej strony, a dokładnie mojego artykulu, ktory skasowałas. poprzednia wersja, pod którą się podpisałaś, jest równiez mojego autorstwa (oprócz części o samochodach). artykuł, ktory napisałem jest dłuższy i lepszy od poprzedniego, wiec nie wiem dlaczego z uporem maniaka kasujesz moje edycje. w napisanie tego tekstu wlozylem duzo pracy, wiec prosze o pozostawienie go na stronie. pozdrawiam

Szefie, aktualna wersja jest ok Cerber 18:49, 1 sty 2008 (UTC)

@Cerber - ta wersja, ktora w tym momencie jest online, to wlasnie moja wersja :) ciesze sie, ze ci sie podoba i mam nadzieje ze pani administratorka jej znow nie usunie.. pozdro --Smokealot 13:51, 2 sty 2008 (UTC)

Dlaczego usunięto moje artykuły w historii polski XX wiek, Aryjską Unię Europejską oraz Keine Grenzen !!!

W ogole, czy wy czytacie co tam jest napisane? Chyba tylko klikacie przycisk przywrosc poprzednia wersje. Jeszcze swoje autorstwo przypisujecie nieswoim artykulom! Jest to poprostu absurd. Nie są to rzeczy bog wie skad wziete, tylko ujecie tego z odrobinką! fantazji. Proszę o przywrocenie tego co było moimi ostatnimi wersjami, a jak nie to żądam full listy i z dokladnym uzasadnienie dla tych moich wszystkich artykulow!

Pozdrawiam Veni, vidi, Deo vici! 10:25, 3 sty 2008 (UTC) Hauptmann

Cz. 2 mojej skargi

https://nonsa.pl/index.php?title=Aryjska_Unia_Europejska&action=edit https://nonsa.pl/index.php?title=Keine_Grenzen&action=edit https://nonsa.pl/wiki/Historia_Polski 'XX WIEK

Veni, vidi, Deo vici! 10:26, 3 sty 2008 (UTC) Hauptmann

Co jest?!

Blok na cały dzień z powodu jednej, będącej czeskim błędem, edycji (chciałem wycofać śledzia, nie wie jak to sie stało, że nie zauważyłem, że to nie on, tylko ty jesteś (jako ostatnia)) - może gdybym użył "klasycznego" wycofania to bym się zorientował, a tak klik na [cofnij] i po sprawie. Nie rozumiem tylko Twojej reakcji, tj. zablokowania mnie na podstawie tej jednej błędnej edycji (nie chce mi się, ale w Twoim wkładzie też pewnie co najmniej jedna taka się znajdzie :P) po kilku dniach - istotą bana jest chyba zablokowanie wprowadzania nowych edycji a nie przeszukiwanie edycji z przed 4rech dni (de facto, sprzed roku :P) i blokowanie na zasadzie "o! 4ry dni temu koleś dokonał 1 złej, więc można go zablokować na cały dzień!". W zestawieniu z tym, że za edycje będące ewidentnym wandalizmem dajesz innym testy, oczekuję dobrego uzasadnienia tego, że ten blok nie był w rzeczywistości atakiem osobistym, albo, równoznacznie, uzasadnienia, dlaczego kilka dni po fakcie jednej edycji (której nie revertowałem, bo przyznaję, była to pomyłka) zablokowanie mnie na jeden dzień miało się przysłużyć dobru projektu :) Spurt 08:36, 4 sty 2008 (UTC)

PS zarchiwizuj proszę dyskusję, bo niektórym PCta już przymula, zwłaszcza jak są poza domem i korzystają ze sprzętu zrobionego przed 2004 rokiem :) Spurt 08:38, 4 sty 2008 (UTC)

takie tam

ok, pod warunkiem, że się ten błąd w porę zauważy :) następnym razem po prostu napisz zamiast blokować, bo było to kompletnie nad wyraz i nie potrzebne. BTW wszystkiego co dobre w Nowym Roku Spurt 12:36, 6 sty 2008 (UTC)

Czemu zrewertowałaś moją edycję? dodałem dwa nowe arty. nie widzę w tym nic złego. Brak Użytkownika 11:00, 7 sty 2008 (UTC)

Nie znalazłem pytania ani odpowiedzi. Możesz mnie uznawac za idiotę, ale przynajmniej odpowiedz normalnie. nie mam czsu się kłocić czy coś, więc "nie masz się czego obawiać" :P Brak Użytkownika 11:03, 7 sty 2008 (UTC)
Ej no. To było złośliwe. Przeczytałaś to w ogóle!? To żaden bełkot. To było lekkie wyśmianie, podejście z dystansem. Daj przynajmniej na SDU. Zobaczysz że wszyscy (poza tobą) będą za zostawieniem!!! Brak Użytkownika 11:12, 7 sty 2008 (UTC)

Ja mam obojętny stosunek do mormonów. To nie było wyrażanie poglądu. Jeśli może istnieć hasło Jezus Chrystus to dlaczego ma nie sitnieć to!? Szoferka, no weź nie rób mi na złość.

Kopie!? Kopie!? Trzy zdania, dla porółnania (jak miało być wg nich, a jak "było") mozna wyciac ten fragment. to nie był bełkot. NAprawdę. Dużo się napracowałem nad tym hasłem, proszę cię o przywrócenie go. poprawięm ok. Proszę Brak Użytkownika 11:19, 7 sty 2008 (UTC)
Wrzuc chociaz do brudnopisu. :P. Ale chociaz to przecyztaj! PRzecież ja nie piszę bełkotu. W brudnopisie popraiw ei zoabczysz czy ok, ok? Brak Użytkownika 11:21, 7 sty 2008 (UTC)

Smith

Szoferka, poprawiłaś w szablonach dat o josephie smithie, że był duchownym. On był mormonem... tam nie ma duchownych... każdy może prowadzić msze ;) Mogę poprawić? Brak Użytkownika 09:51, 8 sty 2008 (UTC)

Piła mechaniczna

Stary czemu ciągle usuwasz moją wersję tego hała? Ja wpadłem na pomysł żeby to napisać. Twojej pracy nie usuwam a ty moją całkowicie usunąłeś...

Pytanie

Co z tym? Nie zauważyłaś czy co? WicomicoPocztexWłaściwie to Vivatte

14:00, 10 sty 2008 (UTC)

Teoria filmowej rzeczywistości

Za co ten rewert?

 • (bież) (poprz) 16:56, 13 sty 2008 Szoferka (Dyskusja | wkład) M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Szoferka. Autor wycofanej wersji to Adiblol.)
 • (bież) (poprz) 16:55, 13 sty 2008 Adiblol (Dyskusja | wkład) (bardzo rzadko słuchają muzyki; mimo, że bomba wyskalowana jest ...)

[adiblol/16:07, 13 sty 2008 (UTC)] 

smith again

Szoferka, kiedy sprawdzisz w końcu ten artykuł o mormonach? Nie żebym ponaglał, ale.. Brak Użytkownika 14:15, 14 sty 2008 (UTC)

Rychwał

dlaczego Szoferka przywraca starsze wersje artykułów? nie rozumiem, choć się staram... myślałem, że po to jest edycja, żeby wzbogacać artykuły...

poprawie jeszcze raz z konta użytkownika uookie 13:44, 17 sty 2008 (UTC)

Życzenia

Wszystkiego najwszystkowiejszego z okazji dnia babci życzy messer hani, MD. 07:55, 21 sty 2008 (UTC)

Necyklopedie česká - technický problém

Hi, please have a look at Necyklopedie at this page Technicke problemy We are experiencing some troubles. Thnx. --Zylbrsztajn 12:06, 23 sty 2008 (UTC)

Re:Dresiarz

Nonsensopedia:Googlowalność. Nie znalazłem w Google żadnej strony, która zawierałaby taki termin, prócz użycia typowo slangowego takiego jak np. przymiotnik zajebisty. Po za tym - dałbym sobie rękę uciąć, że link świecił mi się na czerwono! Amoniak 16:05, 26 sty 2008 (UTC)

Rzeczywiście mój błąd. Jako słowa kluczowego użyłem terminu żydokomunizm i stąd taki wynik. Amoniak 16:14, 26 sty 2008 (UTC)

Re:NonNews:Dziś zmarły 2000 Polaków

O ile mi wiadomo, to forma zmarły można zastosować jeżeli chodzi o formę niemęskoosobową czasu przeszłego (dziś zmarły Polki, dziś zmarły dzieci). Nie mówię, że jest źle, ale formę, którą podałem wydaję mi sie lepsza. Jak powiesz zmarły kilka psów czy zmarło kilka psów? Nie użyłem tu typowego liczebnika, ale sens gramatyczny ten sam. Amoniak 16:19, 29 sty 2008 (UTC)

Cieszę się, że czytasz ten liczebnik tak jak ja (niektórzy potrafią wymyślać niesamowite formy). Także uważam, że nie samo Polaków jest podmiotem. Problem jest w osobie - zmarły dwie Polki, a zmarło dwóch Polaków. Amoniak 18:58, 29 sty 2008 (UTC)
Ej, ej, ej! Co zrobiło dwa tysiące POLAKÓW, nie zapominaj o tym, bo w tym wypadku podmiot składa się z liczebnika i rzeczownika. No chyba, że uważasz inaczej, wtedy to już jest inny temat... I tak dyskusja może ciągnąć się bez końca, bo przedmioty humanistyczne, mają wiele szkół i wszystkie są poprawne. Amoniak 19:24, 29 sty 2008 (UTC)

Co nie tak z Malcanowem?

Co nie tak z Malcanowem? Czemu kasujesz ten temat?

Bajk

Witam, dlaczego hasło Bajk zostało usunięte ? Licze na stosowne wyjaśnienia.

Bajk

Dlaczego zostalo usuniete haslo bajk ? Licze na wyjasnienia.83.15.21.90 23:10, 31 sty 2008 (UTC)

Jenot

Hej!

Kompletnie nie rozumiem powodu usunięcia całkiem sensownego artykułu o jenotach spisanego przeze mnie, ale to akurat jest najmniej istotne. Widocznie coś było nie tak. Pytanie: Co?

Artykuł był starannie napisany, a sekcjami, a ortografią, z linkami wewnętrznymi. Treści były w większości absurdalne, ale nie z wymyślone bez tołku czy jakiegoś zamysłu. Całość miała spójny sens. Jak się zapoznałem z Twoim profilem na Non-pedii ubolewasz nad niskim poziomem haseł. Zaprawdę, masę bardziej debilnych, z palca wyssanych haseł jest, w których się roi od gówna, czy innych dup, ale nie, one zostają. Spójny, kulturalny i w końcu logiczny artykuł musiał w całości zostać usunięty. Temu, że jestem nowym użytkownikiem? Tzw. Nabem?

Na nonsenspoedię zaglądam równie często jak na wikipedię (no może przesadzam...), zalecenia edycyjne znam, stosowałem się do nich, więc nie wiem co się nie zgrało? Nie był to nubiaszczy tekst, bez formatowania, jakiejś składni, czy ogólnego wyglądu. Ufając w Twoje doświadczenie liczę na jakieś sensowne wyjaśnienie, uargumentowanie, odpowiedź, bo widocznie, MUSIAŁO coś być źle, bo dobrego artykułu nikt normalny nie usuwa.


Pozdrawiam

Kubajo

Kubajo 17:01, 7 lut 2008 (UTC)

Powód usunięcia "Ustawy"

Rozumiem, że nie odpowiadasz na pytania "dlaczego usunięto mój artykuł" itp., ale prosiłbym o podawanie powodów usuwania. Inaczej użytkownik głowi się, co zrobił nie tak, choć i tak nie pozna odpowiedzi. A tak to użytkownik będzie wiedział, jak NIE pisać, dzięki czemu będzie pisał dobre artykuły (a to będzie podnosiło poziom strony). Przy okazji - to jest NONSENSOPEDIA, czyli coś w rodzaju PARODII Wikipedii ("Polska Encyklopedia Humoru").

Hobbit/Hobyu 20:39, 10 lut 2008 (UTC)

Powód usunięcia "Ustawy"

Rozumiem, że nie odpowiadasz na pytania "dlaczego usunięto mój artykuł" itp., ale prosiłbym o podawanie powodów usuwania. Inaczej użytkownik głowi się, co zrobił nie tak, choć i tak nie pozna odpowiedzi. A tak to użytkownik będzie wiedział, jak NIE pisać, dzięki czemu będzie pisał dobre artykuły (a to będzie podnosiło poziom strony). Przy okazji - to jest NONSENSOPEDIA, czyli coś w rodzaju PARODII Wikipedii ("Polska Encyklopedia Humoru").

89.78.178.64 20:55, 10 lut 2008 (UTC)

Gwiazdka!

Za siedzienie na okrągło w Nonsie i robienie wielu pożytecznych rzeczy, ninijeszym odznaczam cię... Gwiazdą Zegarmistrza! Brawo! Brak Użytkownika 12:27, 15 lut 2008 (UTC)

Dlaczego usunięto?

Dlaczego pousuwaliście mi hasła? Dodałam Politechnikę Gdańską i ETI, to są publiczne hasła, które moim zdaniem spełniay wszystkie wymogi. Nikogo nie obrażały, a jeśli już to mnie samą, bo chodzę na ETI, czyli wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki. Nie sądzę, żeby to komuś przeszkadzało,a chciałabym zobaczyć te akrykuły w nonsensopedii. Co wam one przeszkadzały??? Jeśli tak postępujecie z ludźmi, to wątpię, żeby ktoś naprawdę chciał to oglądać. Już słyszałam opinie typu "chłam", "do dupy" itp. Jeżeli robiłam błąd ortograficzny, to przepraszam jestem dysortografem. Nie zienia to faktu że przed dodaniem czegokolwiek sprawdza mi to koleżanka z pokoju. poza tym właśnie co napisałm, bo się zdenerwowałam. Pozdrawiam Wiolomatic

Niobecność...

Nie było Cię przez dość długi czas (nie muszę chyba tłumaczyć, że różne dziwne plotki już na ten temat krążyły), czy wracasz już na dobre i do dawnej aktywności? Sorry że o coś takiego pytam, ale wydaje mi sie to istotne w kwestii funkcjonowania projektu (i proszę nie odpisuj że funkcjonowanie projektu to nie mój interes, tylko adminów, bo jednak stałym użytkownikiem jestem i swój drobny wkład w to wszystko mam). Towarzysz Alchemik Czego? 11:00, 11 mar 2008 (UTC)

Gratulacje!

Długo nie zaglądałem do Nonsensopedii (może z rok) i duże wrażenie zrobiła na mnie ogólna zmiana poziomu haseł w ciągu tego czasu. Od słabowitych prób humoru, a często wręcz, powiedzmy szczerze, bełkotu, do czegoś, co można przeczytać bez bólu oka i zęba, za to czasami z uśmiechem. Ponieważ z osób, zaangażowanych w Nonsensopedię, wiem tylko o Tobie, przekazuję gratulację w Twoje ręce. Pozdrowienia -- Bmucha

"Czasami z uśmiechem" - powiedzmy sobie szczerze, strona stała się nudna jak flaki w oleju. :(

Propozycja do cytatów.

Chciałbym zgłosić propozycję do twojej strony z cytatami, autentyk z IRC-a mojego autorstwa: "Miałem dzś w nocy koszmar. Szoferka strasznie pocięła wszystkie moje artykuły, a następnie wstawiła w nich {{ok}}... O_O". Wpisałbym sam, ale to w końcu to część twojej strony usera... ;-) Towarzysz Alchemik Czego? 13:04, 8 kwi 2008 (UTC)

IP-ki w banie Ptoka

Mam taką samą sprawę jak kiedyś. Poprzez zablokowanie IP-ków Ptoka zablokowana została cała biblioteka szkolna (sprawdzałem, wszystkie 5 kompów), z ktorej korzystam nie tylko ja, ale i Hani. Dlatego prosiłbym o zmianę parametrów bana, mi to już i wisi po części, bo za dwa tygodnie kończę liceum, no ale komputery te są publiczne, a ni Ptoka, no i urzęduje z tamtąd admin czasami.

A co do samego bana, to za pieniactwo się on oczywiście należał, ale chyba z tym skłócaniem ludzi i atakami osobistymi to przesada. No chyba że chodzi o skłócanie siebie ze mną, ale to raczej się w definicji pieniactwa mieści i jest mocno naciągane ze względu na realne powiązania. :] Spodziewałem się takiego zakończenia jak zobaczyłem to głosowanie na admina, ale ten rok to mną trochę wstrząsnął jednak... Towarzysz Alchemik Czego? 15:09, 10 kwi 2008 (UTC)

?

Nudzi się? ...

emo i My Chemical Romance

https://nonsa.pl/wiki/Emo_%28ludzie%29

wszystko pięknie kochana, lecz My Chemical Romance nie są emo :) i w związku z tym nie wiem co tam robi zdjęcie Gerarda Oo i grzecznie Cię proszę o usunięcie tego :)

Artykuł o OWiki do autoryzacji

Witam, ścigam Cię, Szoferko od kilku dni, żebyś autoryzowała mój artykuł "OW(s)iki w necie" o OGame Wiki. Jak pamiętasz, pod koniec zeszłego roku wypytywałem Cię o polską OWiki, której jesteś administratorem. Tekst wysłałem mailem, ale - nie otrzymawszy jeszcze odpowiedzi - zawiesiłem go na blogu, żeby łatwiej było do niego dotrzeć. Jak tylko będziesz miała czas i chęci przejrzeć to zapraszam i czekam na mejla - piotrcortes@gmail.com

Pozdrawiam, Piccolo Uve 20:05, 8 sie 2008 (UTC)

Forum:MediaWiki:Anonnotice

cześć, można prosić o wypowiedź w tym temacie? Dzięki, pozdrawiam, Spurt 08:42, 22 paź 2008 (UTC)

hi :)

Hey, Szoferka. I was wondering if there was a better way you could help me fight vandalism here. Cheers. I also changed those big tags to font because more than two of them together triggers the spam filter and causes this page to be uneditable. --Charitwo 01:47, 2 lis 2008 (UTC)

REKLAMA

Wykup lub wynajmij miejsce na mojej stronie użytkownika! TANIO! Potworek :P (Tutaj o tym porozmawiać).

Wikia

Witaj, Szoferko, swego czasu należałaś do temu Wikia Polska (i chyba nadal tak jest). W związku z tym mam pytanie: czy jest możliwość "przejęcia" Wiki (uzyskania na niej uprawnień admina bez udziału twórcy), która jest niemal pusta (chodzi mi o Wiki o Metinie)? --matma.rex@gmail.com 11:09, 21 lut 2009 (UTC)
PS. Jeśli możesz, odpowiedz na maila, jeśli ci się nie chce, to poniżej.

Szoferka rzadko przychodzi, więc może ja odpowiem. Najważniejsze to mieć konto. Możesz je założyć tu, na Wikia Polska albo na Wiki o Metinie, to obojętne. Konto będzie działać na 95% projektów :) Ale do rzeczy. Musisz spełnić kilka warunków. Po pierwsze – to, co mówiłem, czyli konto od minimum 4 dni (to pewne zabezpieczenie). Po drugie – musisz na tym koncie mieć edycje na danej wiki przynajmniej od dwóch tygodni. Po trzecie – admini muszą być nieaktywni od minimum 2 miesięcy. Wówczas zgłaszasz się tutaj, a reszta już w rękach staffów :> Misiek XCV 13:53, 21 lut 2009 (UTC)
Dzięki, mistrzu. 83.29.169.208 16:52, 21 lut 2009 (UTC)

Słownik

Chciałbym spytać po co są te puste arty (można je dać do propozycji tematów :)), które zrobiłaś:

 1. ‎Słownik:Osoby ‎[28 bajtów]
 2. Słownik:Szkolny ‎[30 bajtów]
 3. Słownik:Synonimy ‎[31 bajtów]
 4. Słownik:Czasowniki ‎[33 bajty]
 5. Słownik:Złożenia ‎[33 bajty]
 6. Słownik:Tematyczne ‎[33 bajty]
 7. Słownik:Skrótowce ‎[33 bajty]
 8. Słownik:Partykuły ‎[33 bajty]
 9. Słownik:Liczebniki ‎[33 bajty]
 10. Słownik:Rzeczowniki ‎[34 bajty]
 11. Słownik:Powiedzenia ‎[34 bajty]
 12. Słownik:Przysłówki ‎[35 bajtów]
 13. Słownik:Przymiotniki ‎[35 bajtów]
 14. Słownik:Wielojęzykowy ‎[37 bajtów]

Jak nie są one po nic potrzebne to można je pousuwać? - Skvarlih Wpisz się. 11:32, 21 mar 2009 (UTC)


Dzień Dobry

Cześć! Jestem Sekenuva z Bioniclepedii. Chcę kogoś poznać. padło na ciebie, pierwszego z brzegu. Michaelos (Dyskusja)

No to tera ta tradycyjna formułka na do widzenia

Ze względu na długi okres nieaktywności z Twojego konta odebrane zostały uprawnienia administratora oraz biurokraty. Misiek XCV 10:51, 2 maj 2009 (UTC)

Partykuły

Mam nadzieję, że zaglądasz jeszcze tu i z tej okazji chciałbym o czymś Cię poinformować:

Czemu służyć ma hasło Słownik:Partykuły, które jest cały czas puste i wygląda na blank?

To wszystkie kwestie, które chciałem poruszyć.

Z poważaniem
milya0 15:25, 4 cze 2009 (UTC)

Zasady i kwasy

Witaj, do Nonsensopedii trafiłem Twoim śladem, bo podobały mi sie Twoje wypowiedzi i edycje (często przywracanie moich edycji) na Wiki. Niezbyt często tu goszczę, ale przy rejestracji spodziewałem się inteligentnej zabawy, absurdalnej czasem i surrealistycznej. Nie wiem co się dzieje, zajrzałem po półrocznej nieobecności i pełna załamka. Niektóre testy (hasła dot. żydów i klubów piłkarskich) prezentują poziom przy których dowcip Urbana i o. Rydzyka są perłami humoru. Czy ten projekt schodzi na psy? Nie mam ochoty zgłębiać tajników zasad Nonsensopedii, wystarczy mi chaos w głowie powodowany niespójnymi zasadami Wiki. Chciałby prosić abyś, jako bardziej niż ja doświadczona nonsensopedystka, wyjaśniła mi sens tych edycji: [3] i [4] Bo niezbyt rozumiem, albo ma być purnonsens albo...?

mój post do Ciebie trafił dziwny trafem na stronę dyskusji strony gównej, nie wiem czemu :( Steifer 12:55, 14 cze 2009 (UTC)

Nonsensopedia jest do dupy

Po jakiego huja piszesz takie artykuły, ktoś pierdolona. Jak tak to po co piszesz takie artykuły skoro sama potem, kurwa po jakiego chuja ty Żydzie (jak tam piszesz) i itemie antysemicki, poprawiasz całą resztę! Opanuj się idiotko 89.79.131.28 11:55, 26 cze 2009 (UTC)

Po co to pisałaś/eś? To jest zbędne i tylko ośmiesza naszą encyklopedię!
Ośmiesza encyklopedię Szoferka, robiąc z niej nudne miejsce.

Hehehe

Teraz ja jestem adminem a ty nieeee ! Brak Użytkownika 23:59, 14 lip 2009 (UTC) :P Młahahaha

Ale ja i tak wiem, że umarłaś i nikt tego nie powie, bo nikt nie dałby w zapisie hasła do pacynki na Nonsie... Bo weź idź do prawnika i powiedz mu że hasło zapisujesz w testamencie... No jaja po prostu... Nie żyjesz! Mwahahaha Brak Użytkownika 13:00, 14 sie 2009 (UTC)

Um pedido de ajuda a uma sock da Desciclopédia

Olá minha cara amiga, meu nome é Rhubella Marie sou usuária da Desciclopedia portuguesa e gostaria muito de sua ajuda. Um usuário de lá veio me fazer ofensas como estas em minha discussão a respeito de meu chefe. E gostaria que ele fosse devidamente disciplinado. Esta pessoa não sabe que Gratulacje significa boas vindas ou uma palavra agradavél e me ofende com ameaças. Como você fala português estou certa que me pode ajudar. Caso não seja administradora por gentileza comente o meu problema a um para que o meu problema seja logo resolvido. Mais uma vez obrigada. :) Rhubella Marie, Skarpety preppie szczur preppiedits 02:05, lis 8, 2009 (UTC)


Olá usuário Szoferka, sou um usuário ativo da Nonsensopedia em Português, a Desciclopédia, para mais informações sobre mim poderá encontrar em minha página de usuário. Eu sou o usuário que veio para avisar a Rhubella Marie que este mesmo (é um homem) foi banido da desciclopédia por tempo indefinido. Primeiramente ele foi banido de um ano por abuso de Sock Puppets, e agora foi banido infinitamente por que além de desacatar um Burocrata, também faltou com respeito com todo o projeto, assim também ameaçando a processar o projeto. Em nenhum momento ele foi banido por me dar congratulações (aka Gratulacje, acho que é isso). Então não vejo motivos para o mesmo vir até você pedir o meu banimento, visto que não desrespeitei nenhuma regra por aqui. Abraço.

Jonny Screamer 03:57, lis 8, 2009 (UTC)

Heh

O, to po latach się dowiedziałem jak nazywa się cham, który usunął moje hasło. Szoferka. I pomyśleć, że w tamtych czasach nonsensopedia była zabawna, teraz to żenujący zbiór nieśmiesznych tekstów. Szkoda. :(

Na Encyklopedi Bionicle [5] Masz prawa admina i biurokraty. Czy możesz dać użytkownikowi Disholahkowi [6] admina i biurokratę na które tak długo czeka? Bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni. Prosze o odpowiedź --Vezok999 20:33, sty 4, 2010 (UTC)

PRZEPRASZAM

Bardzo Przepraszam.

Blokada

Witam. Mam problem. Kiedy próbowałem usunąć zawartość mojej strony i wkleić osiągnięcie, pojawił mi się komunikat, że niby to działanie jest szkodliwe i jakieś blankowanie stron, ale to jest moja strona. Proszę o pomoc. BiszkoptCraft (dyskusja) 13:31, sie 13, 2015 (UTC)