Dyskusja użytkownika:Przejechana ryba

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Nie odpowiadam na wpisy wulgarne, obraźliwe, oraz nie podpisane w odpowiedni sposób. Misiek (talk)

Archiwum: 1, 2, 3.


Piter87[edytuj kod]

Usunąłeś moją edycję artykuł Winston Churchill. Why? Pewnie odpowiesz, że bełkot- kwituję to tym, że artykuł jest płytki i chciałem go nieco ubarwić. Widzę, że chyba brakuje wyobraźni skoro usunąłeś mój wpis, albo twierdzisz, że Twój jest tak doskonały, że nie należy go poprawiać. Zostawiam pod rozważenie- dodasz- ok- nie dodasz- też mnie to ani parzy ani ziębi, ale przykre jest to, że uważasz się za nieomylnego. Chociaż zedytuj, jak Ci się oryginał nie widzi :P

"Ścigany przez organizację PETA za uczenie własnej papugi Ary niecenzuralnych słów typu: "Fuck Hitler!", "Fuck nasizm", "Fuck ewerything!". W Wielkiej Brytanii uważany za genialnego przywódcę i obrońcę, który zapobiegł ekspansji taniej siły roboczej z Niemiec na wyspy, niestety po jego śmierci nikt nie był w stanie przewidzieć, że po kilkudziesięciu latach podobne zagrożenie nadejdzie z Polski. Twierdził, że Polscy lotnicy są tak odważni, że mogliby latać na przysłowiowych drzwiach od stodoły i skutecznie walczyć z luftwaffe. Znany miłośnik burbonu i podwójnej szkockiej."


PUA Pippa[edytuj kod]

O, noobstwo w głosowanku. Ale może lepiej dać go już na n00ba stycznia, bo dziś już 28 grudnia, a to naprawdę supern00bstwo. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 09:54, gru 28, 2009 (UTC)

Haiti[edytuj kod]

Łaskawie można mi podać czemu usunąłeś artykuł Haiti? Kin re pok 12:00, gru 29, 2009 (UTC)


Gangster[edytuj kod]

właśnie, ja też bym chciała sie dowiedzieć czemu usunąłeś gangstera. kim ty jesteś ze usuwasz se co chcesz i do tego powód to bo tak

Wiem, że zapewne coś nie pasował, nie było zgodne, lub się po prostu nie podobało ale mogę wiedzieć co? Tekst dotyczący Łodzi, Śródmieścia. 85.89.183.221 15:05, gru 29, 2009 (UTC)lewy

Re:Kruk[edytuj kod]

To tak na wszelki wypadek, jakby znów pomieszały mi się oceny, bo na pewno za jedną podwojoną byś całość zrewertował Tymrym, nieaktywny użytkownik 19:42, gru 29, 2009 (UTC)

...[edytuj kod]

Nie no Misiek... czemu? Celowo, ciągle, bez ustanku kasujesz wszystkie moje artykuły i strony Gry! Połowe CV z profilu muszę usunąć! Mam takie wrażenie że zamiast na Ostatnie zmiany wchodzisz na mój profil i wszystko traktujesz jako wandalizm :/ PS. Twojego Rydzyka i jego babć się nie boję :P * * * Kaszk wpieprzył datę :<

mi tez skasowales i nie rob sobie zartów z ojca Rydzyka!

HAPPY NEW YEAR![edytuj kod]

Życzę ci owocnej pracy na Nonsie oraz przyjemnego banowania wandali w tym roku Mordka.png Michael Jackson Moonwalk! 00:10, sty 1, 2010 (UTC)PS.Na Nonsie jest zły czas(o godzine się spóźnia, jest 01:10) - chyba będzie trzeba wprowadzić czas letni i zimowy :) Zrobisz ten test? xD Mordka.png


WHY?![edytuj kod]

Dlaczego skasowałeś artykuł John 5?? Co tam było źle? Napewno coś było, ale co?

Katapulta[edytuj kod]

Można wiedzieć dlaczego revert w haśle "Katapulta"? Number128

Jaki tryb 24 h? na kontynent kiszynió było 3:1. To nie jest do zera i jest zbyt mała przewaga by wywalać. protestuję. Brak Użytkownika 11:20, sty 9, 2010 (UTC)

Róża wichrów[edytuj kod]

Dlaczego przywróciłeś starą wersję tego pliku? Przecież to jakiś bohomaz, zrobiony w 5 minut w Paincie. Tymrym, nieaktywny użytkownik 18:40, sty 9, 2010 (UTC)

Ja to myślałem, że chodzi głównie o te "różne kierunki", na wszystkie strony "tam". Teraz to głosowanie można anulować, nikt nie zagłosuje za. Tymrym, nieaktywny użytkownik 18:45, sty 9, 2010 (UTC)

Re: Drobne[edytuj kod]

Ok. Przepraszam, postanawiam się poprawić :) Napaliłem się na wstawianie tego szablonu poprostu. Artur21 19:58, sty 9, 2010 (UTC)

w sprawie władimirca[edytuj kod]

Szanowny Panie Misiek95 ja w sprawie hasła o tytule władimirec T-25 które mi dwukrotnie usunąłeś, zresztą nie rozumiem dlaczego. Problem mój uzgadniłem z pippo który uznał że nie powinienes usuwać tego hasła ponieważ jest dobre, ale jeśli mimo wszystko coś ci nie pasuje to napisz co postaram sie to poprawić

Nie wiem co masz do spirytusu może i artykuł jest trochę niedopracowany, ale proszę okaż mi trochę szacunku bo starszym się on należy nie podoba ci się spirytus dobra rozumiem masz złe wspomnienia z nim, nie podoba ci się F1, no wiesz nie każdy ma talent na miarę Kubicy więc się musisz się z tym pogodzić, o co do bełkotu to ci przyznam racje ale tylko jeśli chodzi o początek więc jeśli mi łaskawie pozwolisz to mógłbym go poprawić w brudnopisie, uwierz mi że niekiedy jest się lepiej nad czymś dwa razy zastanowić i odstawić na bok osobiste pobudki;)

  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby;)

Piotr Tomczyk 15:40, sty 10, 2010 (UTC)

Wrzuciłem Ci do brudnopisu, poprawiaj Mrbike :) Nie klikaj tutaj, to bez sensuippo 15:53, sty 10, 2010 (UTC)

Szablon[edytuj kod]

Jest jakiś szablon który dodaje info typu potrzebne źródło ? Michael Jackson Moonwalk! 13:42, sty 16 2010

Brudny Nonsens[edytuj kod]

Earl Grey - sorka...miałem to wsadzić do kategorii "Czysty Nonsens" (No chyba to jest czysty bezsensowny artykuł)

Timbaland[edytuj kod]

Misiek, Towarzyszu... gdzieś ty wyczytał informację, że nadajesz się na admina? Usuwasz co chcesz, bo takie masz widziMISIĘ. Uważaj, żebyś sam nie został uczestnikiem TRE... 83.30.63.161 19:05, sty 19, 2010 (UTC)

  • Mało tego - piszesz, że nie odpowiadasz na obraźliwe wpisy, a sam obrażasz innych. 83.25.55.4 21:59, lut 5, 2010 (UTC)
    Przecież jedno drugiego nie wyklucza ;) milya0 14:48, lut 6, 2010 (UTC)

Re: Język[edytuj kod]

To fakt, że rusyfikacja nie była możliwa. Pan u min am 17:39, sty 22, 2010 (UTC)

Czosnek[edytuj kod]

Dlaczego usunąłeś hasło czosnek ? Oczekuje wyjaśnień! --Damianizo 16:11, sty 24, 2010 (UTC)

Ahahahahahahaha śmieszny chłopak jesteś. Nonsensopedia po to jest zeby byly bezsensu, prywatne dane osobowe ? "u mojego kolegi w mieszkaniu" ahahaha ale mi dane osobowe!! belkot ? a co na tej stronie jest logiczne ? Po to jest żeby wywołać smiech. Przywróc art. jak mozesz najlepiej w trybie natychmiastowym. --Damianizo 16:30, sty 24, 2010 (UTC)

Usunięcie hasła Nasielsk - dlaczego?[edytuj kod]

Zwrcam się z uprzejmą prośbą o podanie powodów usunięcia hasła Nasielsk, miejscowości, która została obszernie opisana w sposób satyryczny, a tekst rozśmieszał wielu mieszkańców przed jego publikacją. Była to praca zbiorowa kilku osób. Może miejscowość nie jest wielka jak Warszawa, Kraków czy Łódź, ale chyba możemy mieć na nonsensonspedii też własne miejsce? Nie wszystkie hasła zamieszczone na nonsensonspedii mnie śmieszą a wiele uważam za bezsensowne. Ale przyjmuję zasadę, że nie wszystko może mnie śmieszyć. Natomiast Ciebie mógł nie śmieszyć opis Nasielska - gdyż nie wszystkie geograficzne miejsca znamy. A chyba ideą i wikipedii i nonsensonspedii jest podawanie faktów, o których nie wszyscy mają świadomość. 12:57, sty 25, 2010 (UTC) --Recordboy

Lanie wody, bełkot. Misiek (talk) 13:05, sty 25, 2010 (UTC)

Shah Rukh Khan[edytuj kod]

Dlaczego usunąłeś hasło Shah Rukh Khan, przecież niczego mu nie brakowało, to że było utworzone przez nie zalogowanego użytkownika nie jest przecież takim przestępstwem. Wiele osób zaczyna od edytowania bez rejestracji. Gdybym to ja była inicjatorem tego hasła miałbyś teraz poważne kłopoty i nie radziłabym Ci wychylać nosa za próg. A tak, to wolę już nic nie mówić bo mi ciśnienie skacze... Magdika 18:39, sty 25, 2010 (UTC)

Szatan[edytuj kod]

Usunąłeś szatana, jeśli zamierzasz się nim zająć to się zajmij, a jeśli nie to wyślij mi oryginał (ten przed skasowaniem) to się tym zajmę.. MarkusTJ czego ode mnie chcesz?

Wolałbym ja zrobić, bo znając życie przejął to jakiś satanista który zrobi z tego "Szatanopedię, polską encyklopedię sztana".. Ale ok MarkusTJ czego ode mnie chcesz?
Już się bałem :D ALe dobrze, jak go znasz i ufasz to spoko :) MarkusTJ czego ode mnie chcesz?

Java[edytuj kod]

Można wiedzieć, dlaczego revert? 85.89.166.252 23:37, sty 25, 2010 (UTC)

  • Doczekam się kiedyś...? 85.89.166.252 22:48, lut 18, 2010 (UTC)

Ten użytkownik nie miał pomysłu na nagłówek.[edytuj kod]

Mam pytanko:Mogę głosować w głosowaniu na artykuł na medal? :) Michael Jackson Moonwalk! Ten użytkownik jest za leniwy aby ręcznie napisać czas.

Że ile kSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmenta!!?? Oh my fSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmentk!!! Yay ze 5 razy więcej niż trzeba Mordka.png A ze około 54% to edycje Giercianie ^^ Mordka.png Michael Jackson Moonwalk! Ten użytkownik jest za leniwy aby ręcznie napisać czas. PS.Czemu jedna odpowiedź jest na twojej dyskusji? xD

Pytanie[edytuj kod]

Plik:Komunikat.png

Dodasz to na główną?? --Marek110s 12:40, sty 27, 2010 (UTC)

kuwa hju jeden :D[edytuj kod]

No kurwa czemu nie pisze że ma się tylko jeden głos na n00fa miesiąca? Michael Jackson Moonwalk! 15:40 sty 28 2010(UTC czyli Ukraina To Czibia) No dlaczego ty ciuju jeden Mordka.png

Windows Mobile[edytuj kod]

Dlaczego skasowałeś mój artykuł o Windows Mobile?

Witaj.[edytuj kod]

Chciałbym wiedzieć, z jakiego powodu, i jakim prawem usunąłeś moją edycję i zablokowałeś mi możliwość edytowania stron?--83.12.91.242 12:48, sty 29, 2010 (UTC)

Witaj.[edytuj kod]

Chciałbym wiedzieć, z jakiego powodu, i jakim prawem usunąłeś moją edycję i zablokowałeś mi możliwość edytowania stron?--83.12.91.242 12:48, sty 29, 2010 (UTC)

Żenła[edytuj kod]

Ech... Gdybyś nie siedział w kółko na Nonsie, to może byś wiedział co nieco o świecie. Otóż w test na epilepsję chodzi o to, że... po kolei. Czerwony i niebieski błyskający na przemian powoduje atak padaczki u oso z padaczką fotosensytywną. Jak widzisz obrazek miga się na czerwono i niebiesko. "test na epilepsję". Jak można tego nie zajarzyć? Genialne w swojej prostocie. Darmowy test na epilepsję. Pomyśl... Ale nie, bo łatwiej zrobić "o.o" i wywalić... Żal.. Brak Użytkownika 14:19, sty 29, 2010 (UTC)

Że co proszę???[edytuj kod]

Instytut Badania Opinii Publicznej nie podchodzi pod NNNW, bo piszę tylko, że to popularna ściema, co jest prawdą, bo Instytut o takiej nazwie nigdy nie istniał, a słyszy się o nim często.

Strażnik - idąc tym tropem, każdy art składający się z krótkiego wstępu i punktów można wyrzucić.

Co do głosowania to przepraszam, zapomniałem o tej zasadzie i będę się pilnował :).

Co do artów myślę, że działasz przez niechęć do mnie. Prosiłbym o przywrócenie i wstawienie na SdU co ostatecznie ubiłoby tego z nas który się myli o racji drugiego.

Z poważaniem AbSfLG Wejście smoczka Email Silk.svg , ot co. 14:41, lut 13, 2010 (UTC)

hehe[edytuj kod]

hehe, dzięki . Ty to dodałeś? :p Brak Użytkownika 20:15, lut 13, 2010 (UTC)

aha[edytuj kod]

To spoko. A i sorry za negatywną recenzję, ale nawet nie wiedziałem, że to twoje =P. Tak czy siak Stefan Czarniecki może być śmieszny i medalowy, ale po gruntownym przepisaniu i rozwinięciu pewnych wątków a wycięciu nieśmiesznych fragmentów. Mam nadzieję, że mój głos jest wystarczająco uzasadniony. ;p. Brak Użytkownika 13:00, lut 14, 2010 (UTC)

Bo (streszczając moją recenzję) to kiepsko sformatowany bełkot oprawiony grafikami oraz (cytując ciebie) zapchajdziura? =D Brak Użytkownika 13:06, lut 14, 2010 (UTC)
No to nie linkuj jak nie ma szans aby pisało. Zresztą tylko śmieszne historie bywają śmieszne. Historia jest na ogół nudna =P Brak Użytkownika 13:15, lut 14, 2010 (UTC)

Opisywać każdą bitwę, każdy pokój i każdego mniejszego dowódcę? bez przesady ;p Brak Użytkownika 13:21, lut 14, 2010 (UTC)

Cudzysłowy są normalne, poprawione =P. Więc zmień ocenę :P

Misiek na admina! uwielbiam cie

Usunięcie artykułu ,,Rmf fm"[edytuj kod]

Nie rozumiem. Po tym, jak pojechałem po bandzie z Pussycat Dolls, które usunięto pewnie i słusznie... usuwają artykuł, który napisałem całkiem składnie. Może usuwający nie zrozumiał ironii? Kuba 10

Olsztyn[edytuj kod]

Ten artykół w tej właśnie formie jest kochany przez wszystkich. Jest składny i bardzo ciekawy nie wiem dlaczego go ciągle usówasz. Czekam na odp.

Sławne elfy[edytuj kod]

Czemu usunąłeś Haldira i Thingola i jeszcze Maiev w artykule nie czytasz książek i nie grasz w warcrafta III?

Zero-Ptok[edytuj kod]

Nuvola apps core.svg Jak się masz gentleman?
Dwa lata temu wojna się zaczynała
Wszystkie innych głos są należą do mnie.
Zemsta moja, ustawiam cię bomba
Nie masz szans przetrwać zrób swój czas!
Dla wielkiej sprawiedliwości zagłosuj na 'Tajwan'

:P[edytuj kod]

Ej, gościu, odszedłeś nie robiąc szopki, tak jak ostatnio? Ty lolu. Brak Użytkownika 14:18, lut 28, 2010 (UTC)

Re[edytuj kod]

A idzie wyczuć takie coś? Artur21 19:52, mar 1, 2010 (UTC)

Ok, dzięki. Przyda się. Cwaniak.gif Artur21 16:09, mar 2, 2010 (UTC)

21 kwietnia[edytuj kod]

Jeśli faktycznie nadal jesteś za wolnością, pomóż zbierać podpisy do wyborów prezydenckich.

http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?25,21713,21713#msg-21713

wydrukuj 10 egzemplarzy. 21 kwietnia można zacząć zbierać podpisy - ale nie wcześniej. Pierwszy formularz z 10-15 podpisami należy wysłać do 26 kwietnia (27 musi dojść!) - adres zostanie podany na forum.

prosimy o pomoc wszystkich sympatyków, ponieważ sytuacja jest podbramkowa. Cerber

Re:Nonsensopedia[edytuj kod]

Twoja reklama. Kinrepok 11:58, kwi 18, 2010 (UTC)

Michael Jackson[edytuj kod]

Czy ten temat został założony z zazdrości?

Przecież MJ nie jest pedofilem, nikt mu tego nie udowodnił. Ten kto założył ten temat łamie prawo!

Dlatego mam zamiar to zgłosić!

Re:Witanie[edytuj kod]

Co jest? Śledzisz mnie? xd PodpisLahcim.png 16:43, maj 23, 2010 (UTC)

:)[edytuj kod]

Dziękuję za uwagę, fakt jestem nadpobudliwa, przepraszam za kłopoty. Pozdrawiam --C14h30n2o4 13:39, maj 25, 2010 (UTC)

A dziękuję, bardzo mi miło. Pasjonuje się chemią i chodze do Plastyka, a konto mam od niedawna i nie mam az takiej wprawności jak inni , doświadczeni użytkownicy.--C14h30n2o4 13:44, maj 25, 2010 (UTC)

Poprawa[edytuj kod]

Dziękuję, wiać, że znasz się a rzeczy, znowu moja wina.Jakby jeszcze były jakies błędy to postaraj się napisać mi na dyskusji, a ja nie będe takich popełniać w przyszłości. Z góry dziękuję i pozdrawiam --C14h30n2o4 18:56, maj 25, 2010 (UTC)

Szablon[edytuj kod]

Dziękuję za pomoc, bez Ciebie bym sobie nie poradziła. Pozdro --C14h30n2o4 08:27, maj 27, 2010 (UTC)

poprawa[edytuj kod]

Dzięki za poprawienie błędów ortograficznych w moim artykule .Pozdrawiam --C14h30n2o4 16:42, maj 27, 2010 (UTC)

Re: IRC[edytuj kod]

10 minut, poczyszczę SdU. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 09:53, maj 29, 2010 (UTC)

IRC[edytuj kod]

Zara, wstawię Newsa. Empodpis2.png Empodpis.png 15:36, maj 31, 2010 (UTC)

Baseball[edytuj kod]

Nie jestem na ciebie cięty, bo gdybym był to bym ci z miejsca zabrał prawa, bo jeden z biurokratów był za. Mniejsza, popełniłeś pierwszy błąd kłamiąc torowi na dyskusji. Gramy w baseball. Jeszcze 2 błędy i wylatujesz. Liczę jednak, że się powstrzymasz od głupot. Nie jest tak, że te 2 błędy będę trzymał na zawsze, ale to na początke. Brak Użytkownika 14:43, cze 2, 2010 (UTC)

Pozdro, zdrowia i z Bogiem.

Ale serio, ja nie chcę cię uwalić. liczę, że będziesz wporzo, ale takie kłamanie to weź... Duży błąd. Brak Użytkownika 14:47, cze 2, 2010 (UTC)

IRC[edytuj kod]

Nie, będę dopiero wieczorem. Daj sobie spokój z TOR-em, robisz kolejne zamieszanie, a użytkownicy są zadowoleni ze zmian, jakie zaszły, w dodatku wywindowały Cię na fotel admina. Po co to wszystko? Dami już nie dowodzi Nonsą, Pippo też nie, z tego co wiem, są już zmęczeni projektem i zamierzają odejść oprócz obecności na kanale. Nie rób teraz już zamieszania. Empodpis2.png Empodpis.png 14:55, cze 2, 2010 (UTC)

Z przykrością informuję...[edytuj kod]

Że w wyniku Nocnej Zmiany zostałeś pozbawiony praw admińskich (choć wciąż masz przyciski do kasowania.

Żeby to wyjaśnić elegancko - 3 biurokraci stwierdzili, że jesteś zagrożeniem dla Nonsy i postanowili cię odwołać. ODkąd jestem biurokratą było mi to wszystko jedno, ale fakt, iż zobaczyłem logi, wedle których po ofercie "spokojnej rozmowy" chciałeś mnie odwołać, stwierdziłem, że to twój ostatni błąd i dołączyłem swój głos na za pozbawieniem.

Żebyś się nie czuł pokrzywdzony, to dodaliśmy ci za zostawieniem głosy nieobecnych AVF-a (który i tak byłby nieobecny) i śpiącego haniego. I oficjalny wynik to:

Zostałeś odwołany 2 głosami (Metoda D/L)

Poza tym wprowadzono kilka zmian w regulaminach i generalnie nie masz co liczyć na ponowne powołanie w najbliższym czasie. Ale to wszystko przez twój charakter... Brak Użytkownika 02:53, cze 3, 2010 (UTC)

Praca[edytuj kod]

Niestety , masz jeszcze przyciski do kasowania młody człowieku. Daje się zauważyc powtarzalność zjawisk w twoim przypadku, wnioskuję więc, że skasowane przez ciebie artykuły były po prostu niezłe. Z prostej przesłanki - mój nie był najgorszy :D. Poczekam więc, aż znikną w/w przyciski. W razie czego - jeżeli ktoś będzie chciał zająć się administracją tego stosu zażaleń - chodzi o art. pt. praca. Jak wynika z linka - powinieneś jeszcze dojrzewać...

Za pouczenie jak wstawiać linki serdecznie dziękuję...

Dzięki KOMUŚ za pomoc w edytowaniu; jestem jeszcze nowy :) ... Ale ileż doświadczeń!

Jan Nieznany 09:22, cze 6, 2010 (UTC) Jaś

Praca - powody kasacji[edytuj kod]

Jeżeli chodzi o artykuł "praca" : informuję, że skasowałeś sporo tekstu . Jeżeli ci się nie podobał, podaj przyczynę. Jeśli chodzi o dziwaczną "jednostkę pracy" : "- damski ch" tak uparcie przez ciebie kasowany (rozumiem powody) to NIE BYŁA MOJA WERSJA, chętnie poprawię jak znajdę znowu :- ) . Natomiast jest podejrzenie, że nie wolno poprawiać po Kicicorze. Ani słówka - nawet te niewiadome "damskie" nie zostały przeze mnie skasowane z jego wersji, która była moim zdaniem ok. Reszta się wklejała dobrze... może nawet zbyt dobrze uzupełniając wersję Kiciora99, bo aż bajecznie. Wzór fizyczny na pracę/ moc/ dolary jest moim zdaniem super, podobnie jak paliwo robotnicze w PRL- u - ładnie wiąże się z art. "siła".

Nazwa zmiany: "nowe pół artykułu" nie została wpisana z powodu zapomnienia - jak mówię, jestem nowicjuszem w Nons (i wieloletnim czytelnikiem - tak że konflikt na temat "damskiej płatności" nie uszła mojej uwadze. Marzę, żeby Kicior wyjaśnił o co tak naprawdę chodzi :D)


Radzę dokładniej czytać artykuły, drogi "administratorze" - bo tylu petycji to nawet Urząd Skarbowy nie ma...

Re[edytuj kod]

To może trochę potrwać, bo po reinstalacji wcięło mi Skype'a. Stay tuned. Sami17 18:33, cze 6, 2010 (UTC)

Bezpodstawnie skasowanie edycji.[edytuj kod]

Otóż bezpodstawnie wycofano moją edycje w artykule "Noob", prosiłbym o jego przywrócenie gdyż artykuł jest poprawnie napisany, jeśli jednak są przeciwskazania to proszę podać gdyż jak nie znam powodu wycofania to uważam wtedy że artykuł został wycofany z powodu czystej złośliwości, jeśli jednak powód jest niewielki to też można przywrócić by ktoś inny będzie mógł poprawić, gdyż to bezustanne rewerterowanie powoduje że nonsenaopedia się nie rozwija, a tego nikt nie chce. Debowy_Mocny 07:47, cze 8, 2010 (UTC)

Głosowania[edytuj kod]

Okej. To pewnie z tego powodu, że w tym starym wzorze nie ma dyskusji, prawda? Po co on jeszcze jest? Feliks Dzierżyński[D] KLIKAJ TUTAJ! 11:22, cze 10, 2010 (UTC)

Wybacz, pomyłka. W każdym razie już nie będę. Feliks Dzierżyński[D] KLIKAJ TUTAJ! 11:27, cze 10, 2010 (UTC)

IRC[edytuj kod]

Przed 21 niemożliwe, mam do napisania maila do dziewczyny i ważną rozmowę osobistą. Empodpis2.png Empodpis.png 18:14, cze 10, 2010 (UTC)

Transmisja mundialowa[edytuj kod]

Jakbyśmógł, to zajmij się otwarciem, okej? bartwórgierminismalitycznie. 08:47, cze 11, 2010 (UTC)

Który mecz komentuję? Dwie lewe ręce 17:23, cze 11, 2010 (UTC)

To dlaczego pisaliście, że będę mógł, gdy się zarejestruję? Podobno każdy może a widzę sprzeciw, dlaczego? Każdego kto chce pomóc zbywacie? Przepraszam, że chciałem pomóc w pisaniu, nie muszę. Dwie lewe ręce 17:41, cze 11, 2010 (UTC)
Mogę coś o reprezentacjach dac, dobrze. O jakiej? Ja teraz idę na mecz, nie będzie mnie. Jak się sprawdzi będę mógł komentowac? Dwie lewe ręce 18:05, cze 11, 2010 (UTC)
Napisałem o Anglii. Dwie lewe ręce 14:59, cze 12, 2010 (UTC)
Dlaczego usunięto sekcję o piłkarzach? Z Albionem chodziło o Anglię, tak się nazywa piłkarzy tej reprezentacji, reprezentanci Albionu, a nie o klub :) Wimbledon zostawcie, wiele osób, które nie znają się na piłce nożnej myli Wimbledon z Wembley, to fajna satyra. Za lanie wody przepraszam, komentatorowi się przydaje ale może nie w artykułach. Dwie lewe ręce 20:33, cze 12, 2010 (UTC)

Re:Prywata[edytuj kod]

Ja?! Kiedy niby? PodpisLahcim.png, Deus Est Lachcim! 12:08, cze 19, 2010 (UTC)

Nie żebym się czepiał, ale po co zatem robić cytaty użytkowników? PodpisLahcim.png, Deus Est Lachcim! 12:13, cze 19, 2010 (UTC)
Zatem przepraszam, nie popełnię więcej takiego błędu. PodpisLahcim.png, Deus Est Lachcim! 12:16, cze 19, 2010 (UTC)

Re: Uwaga[edytuj kod]

Ostrzeżenie przyjęte do wiadomości i przetrawione przez mózgownicę. Ale bez obaw, jak wspomniałeś, to tylko na stronie użytkownika, też lubię patrolować ostatnie zmiany i wiem, że lepiej zrobić raz a porządnie. Babcia PasztetowaBabciu, pożycz dychę! 16:30, cze 19, 2010 (UTC)

siema[edytuj kod]

tu z tej strony BG0710. mam pytanie: dlaczego usunąłeś artykuł o polsce b??BG0710 19:04, cze 19, 2010 (UTC)

Mail[edytuj kod]

Nie wiem, czy prędzej będziesz tu, czy na poczcie, ale na wypadek, jakby najpierw trafiło na Nonsę, to biegiem do maila. Masz bardzo ważne informacje. Pozdro. Empodpis2.png Empodpis.png 06:53, cze 20, 2010 (UTC)

Czemu?[edytuj kod]

Co ci się nie podoba w moim artykule o żeglarstwie? Szympek178 19:56, cze 20, 2010 (UTC)

Podziękowanie[edytuj kod]

Wiem, szybką reakcję mam, ale mimo to chciałbym Ci podziękowaćza głos oddany na mnie w głosowaniu na użytkownika miesiąca. Feliks Dzierżyński[D] KLIKAJ TUTAJ! 08:38, cze 21, 2010 (UTC)

Re:wert[edytuj kod]

10
I jeszcze 10

Kłaniam się nisko dziękując za zbałwanienie mojej osoby. W ramach wdzięczności ofiaruję Ci skromny podarunek: 20 nonenów. Życzę miłego dnia,  niestety  17:47, cze 21, 2010 (UTC)

A tobie co teraz?[edytuj kod]

Każdy może zrobić dowolne PUA. Każdy może założyć wątek na forum. Czepiajcie się Diabelka, a nie mnie. Czemu jemu wszystko uchodzi na sucho?

Zresztą, wiedziałem, że jesteś dwulicowy :P Jednego dnia mówisz, że dasz mi spokój, a teraz ni stąd, ni zowąd rzucasz się bez sensu. Vae podjął decyzję - nie ma bana dla mnie - jeśli Emdegger twierdzi inaczej, to nie traktuje Vaego fair. Brak Użytkownika 20:43, cze 21, 2010 (UTC)

Zagadka[edytuj kod]

Stosujesz wobec Ptoka te same zagrywki, za które on swego czasu stracił stanowisko. Czy to rozsądne? Vae 23:07, cze 21, 2010 (UTC)

Upomnienie banem[edytuj kod]

Dzięki za upomnienie mnie. Naprawdę pomogło mi oderwanie się od Nonsy, chociażby na 1 dzień Poszukiwana żywa lub martwa 21:19, cze 25, 2010 (UTC) .

Prośba[edytuj kod]

Prosiłbym o usunięcie bana dla użytkownika Pietrek10, gdyż nie próbował on powodować wojny graficznej, tylko napisać spokojnie artykuł.

to nie łapówka...

Prośba[edytuj kod]

A ja prosiłbym o unbana na IRCu. I wyjaśnienia, za co. Z góry dziękuję, bartwórgierminismalitycznie. 15:31, lip 6, 2010 (UTC)

Nie, nic z powyższych. Po prostu z tobą gadałem na temat prywaty i dziecinady, wyszedłem, a na następny dzień miałem bana. bartwórgierminismalitycznie. 15:51, lip 6, 2010 (UTC)
Nie. Chcesz loga? bartwórgierminismalitycznie. 15:57, lip 6, 2010 (UTC)

12:02 < bart-w> dowidzenia, z bogiem
12:02 < DomQ> Ma większe możliwości...
12:02 <@Misiek95> wow, jakbym nie wiedział
12:02 -!- bart-w [nnbart@chello089073176166.chello.pl] has left #nonsensopedia []
12:02 < kicior99> bart-w: demokracja polega wbrew pozorom na tym, ze jednostka ma niewiele do powiedzenia
12:02 < Amadea> dobra, lece ;)
12:02 <@Misiek95> DomQ: on się obraził, że nie chcemy jego dziecinady promować. :<
12:02 < Amadea> cześć wam
12:02 -!- Amadea [~Amadea@195.117.221.1] has left #nonsensopedia []
12:03 < kicior99> Misiek95: jak wiesz, nigdy go nie lubilem i to sie potwierdza
12:04 < DomQ> Kurde, nie jestem nie w temacie, co jego mamy promować? ;)
12:04 <@Misiek95> DomQ: głupotopedię
12:04 < DomQ> jestem nie w* :P
12:04 < DomQ> No i dobrze.
12:04 < DomQ> Przecież jest zjebana -_- :P
12:04 < kicior99> DomQ: ale on ma wielkie poczucie wlasnej wartosci
12:04 <@Misiek95> kicior99: ech, no jeśli ktoś tworzy wiki o tym, że Ptok Bentoniczny w 2126 roku potrącił marsjanina na ulicy, to nie można go traktować poważnie, po prostu
12:05 < kicior99> :D
12:05 < DomQ> To jego problem, ważne, by nie wpierdalał się ze swoim ego tutaj.
12:05 < DomQ> Widzę, że chyba się wyniósł...
12:05 < DomQ> Czyli OK :P
12:05 < DomQ> Zaraz wróci, wiem...
12:06 < kicior99> Misiek95: gorzej, jakby 9/04 utworzyl arta o katastrofie samolotu prezydenckiego...
12:06 < DomQ> :D
12:06 -!- HollyBlue [~HB@188.146.107.62.nat.umts.dynamic.eranet.pl] has quit [Quit: Leaving.]
12:06 -!- mode/#nonsensopedia [+b *!*@chello089073176166.chello.pl] by Misiek95

Wspomniałbyś o tym wcześniej, a poza tym od razu byś banował. A jeśli już, to pogrzeb w logach i mi pokaż tego pierwszego bana... bartwórgierminismalitycznie. 16:03, lip 6, 2010 (UTC)
Taa, nie mogę wyjechać na wakacje na Śląsk i zapomnieć o banie. Zwracam honor. bartwórgierminismalitycznie. 16:09, lip 6, 2010 (UTC)
I jak? Ładnie proszę o unbana, eh. bartwórgierminismalitycznie. 20:53, lip 6, 2010 (UTC)

Content on Salceson[edytuj kod]

Hello,


We have had a request to have a user's name removed from the Salcesonpage. This user has attempted to remove their real name numerous times, and I see that you have replaced it. I have again removed their name, so please leave their name out of the page. This is the only content that has been removed. Thank you, Sarah<staff /> (help forum | blog) 17:09, lip 6, 2010 (UTC)

Mała sprawunia[edytuj kod]

Chciałabym tu przedyskutować usunięcie moich edycji z artykułu Dieta. Czyżbyś kolego nie słyszał o diecie Kwaśniewskiego? Z tego co sprawdziłam, jest jeszcze o niej artykuł na Wikipedii. Gosia94 09:22, lip 7, 2010 (UTC)

Ja widzę to inaczej. Reszta artykułu jest słaba, a mój wpis raczej zawyżył poziom artykułu. Ale jak sobie chcesz. Gosia94 09:40, lip 7, 2010 (UTC)
Ty chyba sam nie wiesz, co to jest lanie wody ;]. Gosia94 09:52, lip 7, 2010 (UTC)
Skoro tak, to czemu tego nie skróciłeś kolego? Wcześniej redagowałeś ten artykuł i nie przeszkadzało Ci cięcie zdań, a teraz musisz kasować całość? Gosia94 09:56, lip 7, 2010 (UTC)
Powiedz mi tylko jeszcze, słonko, dlaczego odmawiasz subiektywnego humoru mojemu wpisowi, a twierdzisz, że te żenujące fragmenty o obozach i tasiemcu są śmieszne? Gosia94 10:02, lip 7, 2010 (UTC)
Czyli naśmiewanie się z obozów koncentracyjnych i tasiemiec? No to ambitnych macie czytelników, naprawdę. Gosia94 10:05, lip 7, 2010 (UTC)

Nasza-klasa[edytuj kod]

Czy mógłbyś zrobić to samo tutaj: Nk.pl? Artykuł jest zabezpieczony i ja nie mogę. Pozdrawiam! Erulissë rozmawiamy. 18:42, lip 7, 2010 (UTC)

Przepraszam, że nie zrobiłam tego wczoraj, musiałam oddać młodszemu bratu komputer... Erulissë rozmawiamy. 11:30, lip 8, 2010 (UTC)

nk.pl[edytuj kod]

aha. dzięki. no cóż, mój błąd. Wasilij Hrabia Ƶygutek 18:49, lip 7, 2010 (UTC)

Użytkownik miesiąca[edytuj kod]

Hej, w zasadach nie ma o tym mowy, a prawo nie ma prawa działać wstecz. Zresztą nie ma podstaw, bo nawet nie dopisano tej zasady. Dlaczego wycofałeś więc mój głos? Erulissë rozmawiamy. 13:14, lip 9, 2010 (UTC)

Już rozumiem. Ależ ja zaczynam pracę od strony merytorycznej! Napisałam dwa artykuły i uważam pisanie ich za mój priorytet w pracy nad Nonsensopedią. Zresztą jeżeli śledzisz dyskusję Argh! i Mrówy, to zauważysz, że piszę także trzeci artykuł. Nie wiem co rozumiesz przez politykowanie, ale spam na chacie uważam jedynie za dodatek do pracy na Nonsensopedii. Pozdrawiam! Erulissë rozmawiamy. 13:37, lip 9, 2010 (UTC)
Bardzo mnie zasmuciło, że nie zauważasz moich dobrych stron i zwracasz uwagę tylko na te, którymi jak twierdzisz chwalić się nie można. W tym celu wyjdę Ci z pomocną dłonią i pokażę co stworzyłam. Zapraszam do lektur! Lothlórien, Żądło (miecz) oraz najnowszej Hobbit, czyli tam i z powrotem. Gorąco pozdrawiam! Erulissë rozmawiamy. 18:48, lip 9, 2010 (UTC)

Harry Potter (saga)[edytuj kod]

Przecież ten artykuł mówi o utworze literackim, natomiast grafika (oraz podpis: 11-letni Harry) przedstawia postać, bohatera tego utworu. Nie przedstawia ona jedenastoletniej sagi, a jedenastoletnią postać. Mógłbyś uzasadnić jej przywrócenie? milya0 14:28, lip 12, 2010 (UTC)

Aha, rozumiem. Wciąż jednak uważam, że to odejście od tematu, skoro grafika znajduje się już we właściwym artykule. milya0 15:01, lip 12, 2010 (UTC)

IRC[edytuj kod]

Hej, Misiek odpuść sobie z tym kakao, na IRC-u Nonsensopedii, ok? Nie wywalaj mnie za to.


PS. Jakbyś mógł to powiedz to samo luszczykowi, tylko, że na IRC-u Wikii-pl. Krzysiu8020 Dyskusja Wkład 20:16, lip 13, 2010 (UTC)

Re: ban dla Diabelko[edytuj kod]

Przeczytaj jeszcze raz uważnie przyczynę blokady. Między samym podszywaniem się a szykanowaniem do tego w pakiecie jest jednak różnica. Maryskaa jest botem, nie zaś zarejestrowaną i aktywną użytkowniczką. Pozdrawiam, pogadamy za parę dni, na razie odpoczywam, żeby wyjść już tym razem bez turbulencji. Chodzi mi o przenosiny kanału i przeprowadzenie całej operacji możliwie sprawnie, łącznie z opami etc.

Jeśli mógłbyś jednak mi napisać o tym w kilku zdaniach na ma maila nieco wcześniej (dziś jest dziewiętnasty, wychodzę ok. 24-25, przedłuży się to jednak o kilka dni), byłbym wdzięczny. Na razie, hej. Emdeggergadajka 11:25, lip 19, 2010 (UTC)

Rewercik[edytuj kod]

Tak, mogę wziąć tę posadę. I dzięki za przydatne słowa. Mam już za sobą właściwie całą kanciapę, to i troszkę wiem, ale tego pewnie nie znajdę. Milicja 16:39, lip 20, 2010 (UTC)

Dzięki, Milicja 19:45, lip 21, 2010 (UTC)

Głodny[edytuj kod]

Dobre :P To chociaż sobie zobacz, jaki wpis Ci dał. Dziś w nocy napisał artykuł o sobie :o Emdeggergadajka 08:35, lip 22, 2010 (UTC)

A przy okazji – porobiłem na Desencyclopedii nieco interwiki do naszych ANM-ów, kilkanaście się udało, ale nie sprawdziłem wszystkich jeszcze. Emdeggergadajka 08:38, lip 22, 2010 (UTC)

Dlaczego?[edytuj kod]

Dlaczego usunąłeś mój poradnik "Jak zniszczyć komputer?". Tak się przy nim napracowałem, a Ty po prostu go usunąłeś :(

Dawid D 13:18, lip 22, 2010 (UTC)Dawid D

Ściśle tajne![edytuj kod]

Cześć,
Na maila mi nie odpowiedziałeś, to może tu odpowiesz ;]
Nie piszę, żeby się czepiać bo mi się nudzi, ale po to, żeby się czegoś dowiedzieć lub po prostu powiedzieć coś Tobie i Ty się, dla odmiany, czegoś dowiesz. Sprawa kanału jest już totalnym pomyleniem. Czy naprawdę myślisz, że ludzie są tak głupi i nie odkryją tego wszystkiego mając na dodatek logi z tajnego kanału? Kanał miał być przeznaczony do Twoich celów, nie wnikam... Nie wyszło Ci, ale nie byłeś głupi (bo nie jesteś) i żeby nie wyjść na idiotę stworzyłeś nowy kanał dla Nonsensopedii, pod pretekstem nieprawidłowego działania botka i takie tam, co naprawdę nie przeszkadza, a jest tylko Twoim głupim alibi, co oczywiście wszyscy popierają. + 17,5 do sprytu dla Ciebie. Pewnie uznasz to coś za totalny idiotyzm i oczywiście się z tym nie zgadzasz, nie? Nie piszę po to, żeby kogoś podburzać, czy cokolwiek, ale po to, żebyś wiedział, że nie wszyscy patrzą na ten syf na Nonsie jak barany (nie obrażając nikogo). Życzę Ci przyjemnego królowania na obu kanałach i Nonsie, oraz miłego szpanowania +f bo przecież tylko o to chodzi, nie? Nie wiem czemu nie przyjmujesz do informacji wad kanału (patrz logi z kiedyśtam). Ten gość miał rację, ale o tym kiedy indziej.

Jeśli można, planujesz coś konkretnego z Nonsą? Modernizacja, unowocześnienie, kolejne perma–niesłuszne–bany, terror? Pytam czysto informacyjnie. Chętnie weszłabym na kanał, ale nie mam możliwości, a jak będę mogła to wejdę i będę chciała pogadać. A, i jakbyś odpisał to byłoby fajnie.

Pozdro, Misiaczku.Cquote2.svg

13:16:03<@Misiek95> kurwa, kto już się tym kanałem pochwalił?
Cquote2.svg

— Misiek95, kanał #wikia-nonsensopedia, 17 lipca br.

Podpispodmiot.png 17:47, lip 23, 2010 (UTC)

Re:Półpauzy...[edytuj kod]

Postaram się coś wykombinować. Mordka.png Problem w tym, że Opera Mini nie wstawia znaków spod pola edycji.  niestety  07:47, lip 25, 2010 (UTC)

Re:Zabezpieczanie stron[edytuj kod]

W takim razie sorry. Ale przynajmniej ten wandal dał się nabrać i już nie próbuje usuwać szablonu EK Kokos.png Uśmieszek.png 14:03, lip 26, 2010 (UTC)

czemu usuwasz moje edycje![edytuj kod]

Odpowiedz, proszę

Re:Rewerty[edytuj kod]

Cofnąłem, bo już na początku było napisane "do ogłuszania się", więc w wypunktowaniu nie ma sensu pisać "do niszczenia sobie słuchu", bo to jest lanie wody. Zobojętniały na wszystko seler 10:20, lip 28, 2010 (UTC)

dlaczego ciągle usuwasz moje artykuły, wiesz co odwal się ode mnie, bo mnie wkurzasz, no może więcej ludzi --Gabrysio777 12:26, lip 30, 2010 (UTC)

i odpisz na mojej dyskusji--Gabrysio777 12:27, lip 30, 2010 (UTC)

pomożesz mi rozbudować stronę Park Kiloński --Gabrysio777 12:34, lip 30, 2010 (UTC)

co wkleJ!!!![edytuj kod]

Jak mam co wkleić jak nie skopiowałem!!! Wania 18:26 30 lip, 2010 (UTC)

re:re[edytuj kod]

Na szczęscie wystarczyło cofnąć na poprzednią stronę. No i poza tym miałem mam pomysł, a co by było gdybyś go zniszczył? hym? Wania 18:34 30 lip, 2010 (UTC)

Szablon Fuehrera[edytuj kod]

Po wuj usunąłeś {{Hitler}}? milya0 16:53, lip 30, 2010 (UTC)

re:re:re:re[edytuj kod]

No cóż skąd wiesz że nie zamierzałem tego trochę rozbudować? Wania 19:41 30 lip, 2010 (UTC)

re:Kategoryzacja[edytuj kod]

Dzięki bo mi się myli. No ale mógłbyś mi pomóc część poprawić bo nie wiem które są właściwie skategoryzowane a które nie, a ja tworze wciąż nowe...

ej!! Znowu mi strone usunąłeś!!![edytuj kod]

A moim zdaniem wcale nie było marne.Hej[edytuj kod]

Mam sprawę! Mój artykuł o Fernando Alonso został tak diametralnie zmieniony, że aż sama nie poznaję własnego tekstu... W związku z tym wnoszę o to, abyście usunęli mój tekst, skoro nie może być taki jak napisałam, to raczej wolałabym żeby został usunięty.. Tak więc, proszę skasujcie (lub Ty skasuj) to. Z góry dzięki. Buraczek 23:14, sie 9, 2010 (UTC) Buraczek

Noob[edytuj kod]

Widzę że dużo się działo od czasu kiedy ostatnio tam zajrzałem xD Bloknąłeś artykuł Mordka.png Michael Jackson Moonwalk! 09:49, sie 17, 2010 (UTC)
PS.W tym filmiku w około 0:13 nooby są pwnięte (czy jak to odmienić). I nie tylko wtedy. Śmieszny filmik ogólnie ^^


Refresh[edytuj kod]

Kurde widziałem kiedyś stronę z takim fajnym kwadratem i polem do wypełnienia. Była to jakaś strona Gry, coś z kodem do SMSa ale nie pamiętam nazwy strony D: Może ty znasz nazwę strony lub szablonu (ciekawe czy byłaby możliwość aby po wpisaniu poprawnego hasła by przeniosło do strony takiej co nie ma w linkach :P)? LoL 19:57, lis 17, 2010 (UTC)

.org[edytuj kod]

Witaj. Wiem, że to prehistoria, ale co jest nie tak w przeniesieniu do .org? Pozdrawiam SuchareqNazwa.png SuchareqNazwa.png 21:42, lis 1, 2015 (UTC)