Nonsensopedia:Artykuł na medal

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z N:ANM)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


PorumIRCArtykuł na medalGrafika na medalNews miesiącaStrony do usunięciaPrzodownik PracyOdznaczeniaFail miesiąca
Artykuły na medal
 1. Każdy zarejestrowany nonsensopedysta może przedstawić tutaj swoją kandydaturę do Artykułu na medal.
 2. Propozycja musi być autorska, nie może ważyć mniej niż 5000 bajtów i musi zawierać przynajmniej jedną grafikę.
 3. Każda umieszczona tutaj propozycja zostanie poddana głosowaniu (chyba, że któryś administrator ją wycofa).
 4. Głosowanie i podjęcie decyzji trwa 7 dni od daty zgłoszenia, a następnie następuje okres hibernacyjny głosowania, w trakcie którego nie wolno już głosować, a artykuł oczekuje na wstawienie na stronę główną (jeśli przejdzie).
 5. Aby artykułowi został przyznany medal, musi on uzyskać co najmniej 60 procent głosów popierających przyznanie i minimum 3 nieskreślone głosy za. Wypowiedzi w sekcji Dyskusja/wstrzymuję się nie są liczone.
 6. Użytkownicy mający poniżej 100 edycji w przestrzeniach kreatywnych w momencie wstawienia hasła na ANM lub niezarejestrowani nie mogą głosować. To m.in. dla wyeliminowania lawiny pacynek.
 7. Głosy użytkowników, których ostatnia edycja w przestrzeniach kreatywnych miała miejsce dawniej niż 30 dni od momentu rozpoczęcia głosowania, mogą zostać skreślone.
 8. Głosy nieuprawnionych osób mogą skreślać użytkownicy posiadający uprawnienia bałwanka lub wyższe.

Zgłaszanie artykułu[edytuj]

Dodanie zgłoszenia polega na wpisaniu nazwy proponowanego artykułu i naciśnięciu przycisku. Jeżeli otworzy się puste okienko należy wpisać tekst:
{{subst:ANM-nowe
|powód=
|podpis=
|strona=
}}

W pierwszym parametrze wpisujemy powód, w drugim podpisujemy się czterema tyldami, a w trzecim wybieramy stronę głosowania (do zapisania za/przeciw lub pozostawić puste). Pracę zapisujemy.

Zgłoszenie[edytuj]

Szablon {{Artykuł na medal}} ostatnio był edytowany 3 dni temu.Odśwież
Raport generowany jest automatycznie. Obecnie aktywne jest 1 głosowanie. Jeśli masz chwilę oraz spełniasz wymagane normy – zagłosuj.

Zapasy w oleju

ZAGŁOSUJDYSKUSJAEDYTUJHISTORIALINKUJĄCE

Głosowanie zakończone
Rozpoczęcie: 6 września 2019 21:06:55 Zakończenie: 13 września 2019 21:06:55

Bo to wspaniały i potrzebny sport jest. Artykuł poprawiono 22:26, 8 wrz 2019 (CEST) Józef Piłsudski Signature.svgNu? 21:06, 6 wrz 2019 (CEST)

Za.svg.png Głosy na tak:

 1. Józef Piłsudski Signature.svgNu? 21:06, 6 wrz 2019 (CEST)
 2. ...

Przeciw.svg.png Głosy na nie:

 1. Ostrzyciel | Dyskusja 17:13, 7 wrz 2019 (CEST)

Smutnykruczek.png Dyskusja:

 • Sport wspaniały, a czy potrzebny to nie mam zielonego pojęcia. Artykuł bardzo ciekawy i przyjemnie napisany, ale humorystycznie nie rzucił mną o ścianę. Ostrzyciel | Dyskusja 17:13, 7 wrz 2019 (CEST)
 • Ojeju, co tu się dzieje... To jest bardzo dobry rdzeń ubrany w jakąś niezjadliwą formę. Mam wrażenie, że można by to napisać o 30% krócej i nadal zachować wszystkie puenty. 6 przypisów na 8 kB tekstu to coś, co bym oczekiwał od początkującego pisarza, a nie Poc Vocema, do tego jeszcze link do memu w cytacie na dzień dobry. Pierwszy rozdział to lanie wody jak z jakiegoś eseju, a nie artykuł encyklopedyczny. Serio, to wygląda jak bardzo dobry artykuł, który wpadł w ręce jakiegoś drugiego autora, który starał się rozwijać to na siłę, dodając dygresje nie na temat i kwieciste epitety. Amoniak (dyskusja) 14:27, 8 wrz 2019 (CEST)
Wychodzi, że wyszedłem z wprawy przez te parę lat przerwy, i to bardziej niż sądziłem. I faktycznie, jak teraz na to patrzę, tekst ma zbędne dłużyzny. Postaram się przeredagować to przed końcem głosowania, nie gwarantuję jednak, że efekt pod tym względem będzie lepszy. Domyślam się też, że nie pomogło to, że w temacie Turcji siedzę już dość długo i po prostu to, co śmieszy mnie, niekoniecznie jest zrozumiałe dla szerokiej publiki (a docelowo powinno takie być). Józef Piłsudski Signature.svgNu? 18:45, 8 wrz 2019 (CEST)