Nonsensopedia:Artykuły na medal/Archiwum

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Artykuły na medalHinduski podryw

Typowy hinduski podrywacz. Z tym, że ten, jeśli nie dostanie bobsów i vagen, zbanuje Internet

Hinduski podryw – rodzaj niskiej jakości performensu artystycznego, wykonywanego w szczególności przez obywateli Indii. Najsłynniejszym przykładem jest Baljeet z Fineasza.

W teorii

Podstawowe założenie podrywu hinduskiego jest identyczne jak w przypadku podrywu arabskiego. Opiera się na prawie wielkich liczb. Sprowadza się to do zaczepiania absolutnie każdej dziewczyny. Wolna czy zajęta, stara czy młoda, pełnoletnia bądź nie, spokrewniona czy nie – to bez znaczenia. O ile jednak w podrywie arabskim osobnik zasypuje każdą napotkaną kobietę komplementami i tekstami o tym, jak to po pierwszym ujrzeniu ciebie moje oczy zapłonęły jak nigdy wcześniej, to musi być to, a ponadto odwiedza przybytek zwany zakładem fryzjerskim, tak w podrywie hinduskim protagonista przyjmuje znacznie bardziej bezpośrednią taktykę.

Zapasy w oleju

Totalnie z niczym się to nie kojarzy

Zapasy w oleju (tur. Yağlı güreş, w tłumaczeniu sponsorowanym przez amerykańskie Google Zapasy ropy) – totalnie niemający nic wspólnego z homoseksualizmem narodowy sport turecki. Polega na tym, że dwóch wysmarowanych olejem facetów w skórzanych portkach siłuje się do momentu, w którym jeden będzie w stanie włożyć drugiemu rękę w spodnie. Uznawany jest za jeden z najstarszych sposobów promocji homoseksualizmu sportów znanych ludzkości, a zawody zapaśnicze we wsi Kırkpınar są najstarszym nieprzerwanie odbywającym się wydarzeniem erotycznym sportowym. W 2020 roku odbyła się 660. edycja konkursu.

Jak doszło do tej abominacji?

Turcy zawsze mieli hopla na punkcie zapasów, jednakże to szkole greckiej zawdzięczamy najważniejszą innowację czyli zwyczaj smarowania ciała oliwą. Nie wyjaśniono czemu to ma służyć, ale najbardziej wiarygodna teoria zakłada, że olej miał podkreślać mięśnie zawodników, dzięki czemu były widoczne także dla słabiej widzących, co było szczególnie istotne, gdyż powszechnie wiadomo, że od masturbacji się ślepnie.

Cytaty:Piłka nożna

Bramka jest okrągła, a piłki są dwie – Kazimierz Górski

Piłka nożna – cytaty

 • Chuja grają, opierdolimy ich.
  • Opis: Franciszek Smuda po otrzymaniu i odrzuceniu kilkusetstronicowej analizy reprezentacji Grecji przed EURO 2012. Mecz zakończył się remisem 1:1.
 • Jest niedziela, siedemnasta, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę.
  • Opis: Piotr Ćwieląg o trudach życia piłkarza.
 • Kto wybrał drużyny do tego meczu?
 • Przyjadę do domu i chyba whisky se pierdolnę, bo co mi pozostało. Albo szybciej.
  • Opis: Michał Probierz po porażce z Legią Warszawa, po karnym podyktowanym w 97 minucie meczu.
 • To je cirkus. Skandaloza.
  • Opis: Nenad Bjelica, były trener Lecha Poznań, o decyzjach sędziowskich.
 • W życiu przeczytałem tylko jedną książkę, bo miała tylko osiem stron. To była „Nasza szkapa”. Chyba coś o jakimś wychudzonym koniu.
  • Opis: Mariusz Piekarski, były reprezentant kraju i agent wielu obecnych reprezentantów.

Nonźródła:Fabryka tęczy na miarę naszych możliwości

Możliwości są skromne

Oto Stefan. Stefan lubi pociągi. Bądź jak Stefan. Oprócz tego jest zagorzałym fanem wszelkich przejawów twórczości fanowskiej jak analizatorzy opowiadań, bądź jak Stefan. W sumie to było mu całkiem dobrze, lecz po pewnym czasie znudziła go tfu… (Tfu!) twórczość napalonych dwunastolatek poświęcona intymnemu życiu członków kapel. Stanu nie poprawiały krzyżówki wampirów z wilkołakami, ani nawet skrzydlaty lub rogaty Harry Potter, który jednym machnięciem magicznej laski pokonuje panów wszystkich kolorów. Potrzebna mu była bardziej inteligentna rozrywka. I znalazł ją. Od tego czasu życie Stefana się zmieniło. Może nie jakoś radykalnie, bo nie zaczął się wysadzać w przejściach podziemnych, ale było mu nieco weselej. Po pewnym czasie zaczął odczuwać efekty uboczne. Między innymi czuł się nachodzony przez pewną kreskówkę.

Poradnik:Jak korzystać z komunikacji publicznej we Wrocławiu

Wrocławski tramwaj w naturalnym środowisku

Jesteś turystą i zastanawiasz się, czy we Wrocławiu rzeczywiście jest tak pięknie i klimatycznie, jak twierdzą niektórzy? Jesteś nowo przybyłym do miasta studentem, skuszonym ponadprzeciętnym wyborem MakDonaldów, w których możesz pracować za pięć lat? A może jesteś rodowitym wrocławianinem, który przez ostatnie lata nie wychodził z piwnicy poniemieckiej kamienicy, dzięki czemu masz kontakty ze wszystkimi szczurami na osiedlu? Tak czy owak, skoro tu jesteś, na pewno chcesz się dowiedzieć jak korzystać z komunikacji publicznej we Wrocławiu.