Nonsensopedia:Artykuł na medal

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru


Artykuły na medal
  1. Każdy zarejestrowany nonsensopedysta może przedstawić tutaj swoją kandydaturę do Artykułu na medal.
  2. Propozycja musi być autorska, nie może ważyć mniej niż 5000 bajtów i musi zawierać przynajmniej jedną grafikę.
  3. Głosowanie i podjęcie decyzji trwa 7 dni od daty zgłoszenia, a następnie następuje okres hibernacyjny głosowania, w trakcie którego nie wolno już głosować, a artykuł oczekuje na wstawienie na stronę główną (jeśli przejdzie).
  4. Aby artykułowi został przyznany medal, musi on uzyskać co najmniej 60 procent głosów popierających przyznanie i minimum 3 nieskreślone głosy za.
  5. Użytkownicy mający poniżej 100 edycji w przestrzeniach kreatywnych w momencie wstawienia hasła na ANM lub niezarejestrowani nie mogą głosować.
  6. Głosy użytkowników, których ostatnia niezrewertowana edycja w przestrzeniach kreatywnych miała miejsce dawniej niż 30 dni od momentu rozpoczęcia głosowania, mogą zostać skreślone przez użytkownika posiadającego uprawnienia bałwanka lub wyższe.

Zgłaszanie artykułu

Dodanie zgłoszenia polega na wpisaniu nazwy proponowanego artykułu i naciśnięciu przycisku. Jeżeli otworzy się puste okienko, należy wpisać tekst:
{{subst:ANM-nowe
|powód=
|podpis=
|strona=
}}

W pierwszym parametrze wpisujemy powód, w drugim podpisujemy się czterema tyldami, a w trzecim wybieramy stronę głosowania (do zapisania za/przeciw lub pozostawić puste). Pracę zapisujemy.

Egzekucja wyników

Zobacz instrukcję w Pomocy.

ZgłoszenieOdśwież
Obecnie nie ma żadnych aktywnych głosowań na ANM.