Nonsensopedia:Fail miesiąca

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
PorumIRCArtykuł na medalGrafika na medalStrony do usunięciaPrzodownik PracyOdznaczeniaFail miesiąca

To głosowanie ma za zadanie wyłonić największe fail ostatniego miesiąca. Każda zabawna lub spektakularna wpadka jest godna nominacji i warto ją tutaj zgłosić.

Kilka zasad:

  1. Dodawać kandydatury można do końca adekwatnego miesiąca, ich podsumowanie oraz głosowanie trwa dokładnie przez pierwszy tydzień następnego miesiąca, aby każdy fail mógł być zauważony i miał równe szanse. Głosowanie rozpoczyna się o północy czasu polskiego.
  2. Głosują osoby mające minimum 100 edycji w przestrzeniach kreatywnych, które mają chociaż jedną kreatywną edycję w okresie 30 dni przed głosowaniem. Głosy nieuprawnionych mogą zostać skreślone przez osoby z uprawnieniami bałwanka lub wyższymi.
  3. Zgłaszamy z powodem, najlepiej z linkiem do diffów lub innych dziwactw i krótkim opisem.
  4. Każdy ma jeden głos.
  5. W przypadku gdy zgłoszona jest tylko jedna propozycja, aby zwyciężyć, fail musi uzyskać co najmniej trzy głosy, jeśli nominacji jest więcej, dwa.
  6. Każdy może zgłosić więcej niż jeden fail, bo im więcej faili, tym więcej zabawy!

Życzymy powodzenia i spektakularnych wygranych!

„Data: Serscull”[edytuj]

Albo ten moment, kiedy w raporcie widzisz grafikę z datą „Serscull”. Tak, stare, ale dopiero teraz znalazłem. Ostrzyciel | Dyskusja 17:16, 10 mar 2020 (CET)

Głos z bota na SDU[edytuj]

Po skończonej robocie się zagłosowało, ale się zapomniało, że się jest zalogowanym na koncie bota. 209po Radioactive.svg 21:05, 31 mar 2020 (CEST)

Ryk2 (dyskusja) 17:02, 1 kwi 2020 (CEST) Ryk2 (dyskusja) 17:46, 1 kwi 2020 (CEST)
  • 209po Radioactive.svg 18:02, 1 kwi 2020 (CEST)

Zobacz także: Archiwum faili