FotoŁowca 2020
Masz oko do wyłapywania absurdów? Zrób zabawne zdjęcie i prześlij je na konkurs FotoŁowca!

Nonsensopedia:Odbieranie uprawnień/Misiek95

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Nick[edytuj]

Kandydat: Użytkownik:Misiek95, wkład.

Zgłasza: Emdegger.

Data zgłoszenia: 01:56, cze 3, 2010 (UTC).

Powód: Kontrowersje wokół osoby administratora oraz niejasne zamiary wobec rozwijania projektu i własnego statusu w ramach portalu wyrażane inaczej w formie prywatnej, inaczej zaś w formie publicznej.

Rozwinięcie powodu zgłoszenia[edytuj]

Misiek jest osobą bardzo sympatyczną, ale kontrowersyjną. Udowodnił, że wiele potrafi, jest na pewno sprawnym organizatorem. Niestety także jest osobą nieelastyczną, trudną w prowadzeniu dialogu i zachowującą się pryncypialnie. Nie kryje przed społecznością swoich wielkich ambicji, niestety zbyt często to co mów nam prywatnie mija się z tym, co przyznaję publicznie. Dziś byłem zszokowany, gdy informując Miśka, iż kolejne zmiany związane z przybyciem TORa nie są potrzebne, ponieważ już dokonało się ich dużo, zaś pomysły są wdrażane w życie, odparł, że zależy mu i tak nie na żadnym „adminie”, ale na biurokracie. Spytany o powody takiej wypowiedzi, odpowiedział, iż w wżyciu trzeba mierzyć wyżej mimo że status normalnego administratora był tym, o który oficjalnie zalegał, zaś poza prestiżową różnicą między biurokratą a sysopem nie występują żadne różnice. W dodatku jak sam kiedyś przyznał jest jedyną obok Szoferki i kogoś jeszcze osobą zdolną pociągnąć portal i bardzo mocno szarpnąć cugle. Jesteśmy zaniepokojeni takim manifestowaniem własnej ambicji mimo niewątpliwego talentu i boimy się o skłócenie zespołu administracyjnego na skutek bezkompromisowej osobowości Miśka, który w dodatku nie kryje swojej antypatii co do niektórych jego członków. Nie możemy się z tym pogodzić, ponieważ zmiany, jakich chcieli użytkownicy są wdrażane, a mimo to kontestowane, zaś zarządzanie portalem będzie kolegialne równolegle z prowadzeniem dialogu ze społecznością. W związku z tym urządza się niniejsze głosowanie.

  • Biurokrata odpowiedzialny za zgłoszenie:Emdegger
Ja mam jeszcze takie coś, dorzucam same kłamstwa na mój temat w lustrze, manipulowanie faktami, by działać na moją szkodę. To on był głównym koordynatorem mojego RFC z bzdurnymi argumentami. W dniu przyznania Ptokowi praw biurokraty, mimo wyrażanej w dyskusji chęci do spokojnej rozmowy z nim, już na kanale kombinował, jak go odwołać. Zresztą na stanowisko został powołany wbrew wynikowi głosowania. ᒦᓂᐊ 02:20, cze 3, 2010 (UTC)

Głosowanie[edytuj]

  • Za
  1. Z wielką przykrością, ale muszę postawić swój głos tu Empodpis2.png Empodpis.png 02:14, cze 3, 2010 (UTC)
  2. W PUA uznano mój martwy głos, niech tym razem będzie on po właściwej stronie. Wojikusha ⠨⠺⠕⠵⠊⠅⠥⠎⠵⠁ 02:17, cze 3, 2010 (UTC)
  3. Bez dyskusji. ᒦᓂᐊ 02:20, cze 3, 2010 (UTC)
  4. Po tym co dopisał Dami w powodach (zawiodłem się Misiek i to srodze), wykonuję rzut i strącam wicketa Miśka. Brak Użytkownika 02:22, cze 3, 2010 (UTC)
  • Przeciw

Misiek95 has been called away by 2 votes (D/L Method) Brak Użytkownika 02:40, cze 3, 2010 (UTC)

Dyskusja[edytuj]

Administrator od dwóch dni ma czystą kartę więc próba jego odwołania jest czystym kurewstwem, niezależnie kto to robi. To samo myślę o odwoływaniu ptoka, Nie dorośliście do demokracji chyba... kićor 02:02, cze 3, 2010 (UTC)

bo tu się wyznaje Korwinizm :P. Wiesz, tu generalnie są pobudki natury formalnej, że za mała frekwencja w jego głosowaniu. Tak czy siak nie ma czystej karty, bo kłamał staffowi na wikii :P co prawda miał mięć jeszcze 2 szanse, ale.. :P Brak Użytkownika 02:05, cze 3, 2010 (UTC)
Wikia to wikia. Mnie nikt na wikipedii nie rozliczał z innych projektów - tzn. ktoś to próbował zrobić ale wybroniłem się - nb. ten sam człowiek zgłosił mnie na PUA w II podejściu. Wszyscy jesteście adminami o kilkudniowym stażu: ptok, misiek, podmiota i emdegger, więc dlaczego nie spróbować przez jakiś czas popracować razem? Czas zweryfikuje, kto się nadaje a kto nie. Pozdrawiam. kićor 02:07, cze 3, 2010 (UTC)
Ale on kłamał tutaj :P. Z drugiej strony podmiot mnie OUowała pierwszego dnia :P. Sam już nie wiem. Brak Użytkownika 02:11, cze 3, 2010 (UTC)
Szczerze? Straciliście jakiekolwiek zdolności sprawowania władzy tutaj. Dami szcze4rze nienawidzi miśka i odgrywa się za tym, że ten żyje, a naprawdę nie uwierzę, że ten jeszcze tydzień temu umierający Emdegger o niczym nie myśli tylko o odwołaniu admina. Zbyt grubymi nićmi to szyte. Rzygać się chce. kićor 09:01, cze 3, 2010 (UTC)
Ptok nigdy nie miał zdolności do sprawowania władzy tutaj. On po prostu dostał władzę w niewiadomy nikomu poza Damim sposób. Ot, takie losowanie multilotka, a na każdej kulce był napis "Moja wieczna miłość Ptok". Diabelko (talk to me!) 09:31, cze 3, 2010 (UTC)
Powtórzę się. Ptok biurokratą to jest chyba największa tragedia. Najlepsze jest to, że z taką tragedią zostawia nas ktoś kto z Nonsensopedii odchodzi... A to OUA Miśka to już wyjątkowe kurewstwo. Podpispodmiot.pngEmpodpis.png 09:44, cze 3, 2010 (UTC)
To jest głosowanie przeciw Miśkowi, więc bez uwag do Ptoka. A powoływanie Miśka wbrew zasadom czym było? Zgadzam się, że to głosowanie jest chamskie. Kicior, wszystko przez Miśka :) ᒦᓂᐊ 11:35, cze 3, 2010 (UTC)


To głosowanie jest KUREWSTWEM, sam fakt, że je daliście chwilę po tym, jak poszedłem spać, jest po prostu złe. Nieuczciwy, brzydki chwyt, wynikający z tchórzostwa – odwoływanie kogoś po cichu nocą... Wasilij Hrabia Ƶygutek 11:28, cze 3, 2010 (UTC)
Wasyl - i tak nie mógłbyś głosować. Brak Użytkownika 11:30, cze 3, 2010 (UTC)