Pasażer: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Szoferka. Autor wycofanej wersji to 83.6.212.6.)
Linia 1: Linia 1:
'''Pasażer''' - (zwany przez kierowców wszelkich pojazdów komunikacji miejskiej "bydłem") istota średniej [[postura|postury]], zużywająca [[tlen (pierwiastek)|tlen]] w jeżdżących prostopadłościanach, tak zwanych [[autobus]]ach. W owych figurach przestrzennych odbywają się nabożeństwa ku czci św. Kasownika z [[MPK]], polegające na umieszczaniu kolorowo zadrukowanego papierka w paszczy. Tak poświęcona ofiara jest przepustką do możliwości zajęcia miejsca stojącego (autobus ma 50+117 miejsc, ale na każdy autobus przypada po 50 [[rodzaje babć autobusowych|babć]]). Każdy pasażer za skromną opłatą, 1,20zł, ma możliwość otarcia się o współpasażerów, oraz [[kradzież|oddania]] swego portfela w sposób nieświadomy innym, bardziej potrzebującym.
'''Pasażer''' - istota średniej [[postura|postury]], zużywająca [[tlen (pierwiastek)|tlen]] w jeżdżących prostopadłościanach, tak zwanych [[autobus]]ach. W owych figurach przestrzennych odbywają się nabożeństwa ku czci św. Kasownika z [[MPK]], polegające na umieszczaniu kolorowo zadrukowanego papierka w paszczy. Tak poświęcona ofiara jest przepustką do możliwości zajęcia miejsca stojącego (autobus ma 50+117 miejsc, ale na każdy autobus przypada po 50 [[rodzaje babć autobusowych|babć]]). Każdy pasażer za skromną opłatą, 1,20zł, ma możliwość otarcia się o współpasażerów, oraz [[kradzież|oddania]] swego portfela w sposób nieświadomy innym, bardziej potrzebującym.


===Zobacz też:===
===Zobacz też:===
Linia 11: Linia 11:


[[Kategoria:Ludzie]]
[[Kategoria:Ludzie]]
[[Grafika:Przyklad.jpg]]

Wersja z 18:08, 6 maj 2007

Pasażer - istota średniej postury, zużywająca tlen w jeżdżących prostopadłościanach, tak zwanych autobusach. W owych figurach przestrzennych odbywają się nabożeństwa ku czci św. Kasownika z MPK, polegające na umieszczaniu kolorowo zadrukowanego papierka w paszczy. Tak poświęcona ofiara jest przepustką do możliwości zajęcia miejsca stojącego (autobus ma 50+117 miejsc, ale na każdy autobus przypada po 50 babć). Każdy pasażer za skromną opłatą, 1,20zł, ma możliwość otarcia się o współpasażerów, oraz oddania swego portfela w sposób nieświadomy innym, bardziej potrzebującym.

Zobacz też:

Szablon:Stublud