Narzeczony

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „17:13, 15 lut 2017” przez „DasBott (dyskusja • edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)

Narzeczony – przykład samca mającego problemy ze sobą i swoim ego. Wykorzystywany jest przez sprytniejszą od siebie kobietę cierpiącą na zaburzenia psychiki. Pierwsze objawy narzeczeństwa przejawiające się we wcześniejszych stadiach tej choroby:

  • Ból głowy – od ciągłego skrzeczenia kobiecego głosu nad uchem pojawia się dyskomfort, który przejawia się bólem głowy oraz brakiem chęci do życia.
  • Udawane zauroczenie – opowiada o jednej osobie. Zawsze jest to kobieta. W momencie krytycznym mężczyzna podlizuje się narzeczonej aby dostać posiłek regeneracyjny.
  • Uciekanie od obowiązków – brak zainteresowania obowiązkami spowodowany wymęczeniam fizycznym i psychicznym.
  • Poważne zaburzenia psychiki w centralnym ośrodku mózgowym – chory ma wrażenie, że jest prześladowany przez jedną kobietę.

Niestety, na tę poważną chorobę nie ma lekarstwa. Można jedynie zapobiegać pojawieniu się choroby, lecz w razie zachorowania, nie ma ratunku.

Mężczyznom poszkodowanym zaleca się udawanie osłabionego i gromadzenie sił na ewentualny odwet na osobniku płci damskiej. Zalecam pracę w skafandrze ochronnym. Kobieta będąc silnie przewrażliwioną na swoim punkcie istotą jest skłonna do zachowań mało rozważnych. Jej mały mózg nie znosi przeciążeń. Kobieta ma zdolność do autodestrukcji. W momencie kiedy robi się czerwona jak burak i zaczyna miotać przekleństwami, należy się odsunąć i poddać ją kwarantannie.


Crystal Clear app Login Manager.svg To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.

Crystal Clear kdm user male.svg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny socjologii. Jeśli rozumiesz swoją sąsiadkę – rozbuduj go.