Pasztet
Pasztet – istnieją dwa rodzaje pasztetów. Pierwszy to pasztet z puszki, najczęściej trzykrotnie przeterminowany, jednak zawsze smaczny.
Drugim rodzajem paszteta jest zazwyczaj kobieta płci nijakiej z twarzą przypominającą obuwie. Najbardziej trzeba uważać na ten drugi rodzaj pasztetów, bo to one kąsają, gryzą i starają się uprawiać z innymi stosunki seksualne, które w ich wypadku zakrawają o czysty masochizm. Istnieje też skrajna odmiana bycia pasztetem, zwana przez naukowców hiperpasztetyzmem lub pikselozą czy też kwadratyzmem. Występuje w warunkach, gdy najładniejsza dziewczyna w danej grupie społecznej ma na imię Piotrek.
Święto paszteta jest obchodzone 19 października. W ten dzień wbijamy w pasztet sPodlaski 6 zapałek, podpalamy i wyrzucamy przez okno.
Pasztet za 1,19 zł
Pasztet za 1,19 zł – pasztet prawie dwa razy droższy od pasztetu za 0,60 zł, lecz mimo to o wiele gorszy w smaku. Aby kupić go taniej, należy poczekać, aż minie jego termin ważności i sprzedawca ustanowi na ten produkt promocję. Przed spożyciem należy jednak sprawdzić, czy nie zalęgła się na nim pleśń; jeśli tak, to można spożywać bez obaw.
Pasztet za 1,19 składa się głównie z mielonego papieru toaletowego (patrz serek topiony) oraz z mąki kartoflanej i odpadów przemysłu papierniczego i skórzanego. W porównaniu do pasztetu za 60 gr zawiera więcej metali ciężkich i konserwantów (do 60%). Pasztet o smaku drobiowym może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.
Dodatkowe odmiany pasztetu w opakowaniu puszko-podobnym
- pasztet masowego rażenia
- pasztet ostatni posiłek
- pasztet milczenie owiec
- pasztet przegląd magazynu
- pasztet zielono mi
- pasztet z delikatną warstwą meszku
- pasztet z Constaru
- pasztet Transwestyta
- pasztet wtórnie przerobiony
- pasztet śmierć o poranku
- pasztet sPodlaski
- pasztet z garba Cervezy