Jasiu Śmietana: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Linia 1: Linia 1:
Jasiu Śmietana (ur. [[26 kwietnia]], [[1986]], [[Czarnobyl]]) - urodzony na 10 sekund przed wystąpieniem reakcji nuklearnej, którą wywołał jego wujek. W 1993 roku wyemigrował z rodzicami do Polski i osiedlił się w [[Knurów|Knurowie]]. Tam zajął się hodowlą prosiaków sprowadzanych z [[Gwinea|Gwinei]]. W 2001 roku założył ugrupowanie polityczno-oswiatowe [[APSURT]] (agencja polityczno społeczna udzielająca rad tancerzom), które działa głównie na forach internetowych.
Jasiu Śmietana (ur. [[26 kwietnia]], [[1986]], [[Czarnobyl]]) - urodzony na 10 sekund przed wystąpieniem reakcji nuklearnej, którą wywołał jego wujek. W 1993 roku wyemigrował z rodzicami do Polski i osiedlił się w [[Knurów|Knurowie]]. Tam zajął się hodowlą prosiaków sprowadzanych z [[Gwinea|Gwinei]]. W 2001 roku założył ugrupowanie polityczno-oświatowe [[APSURT]] (agencja polityczno społeczna udzielająca rad tancerzom), które działa głównie na forach internetowych.


Do najważniejszych postulatów ugrupowania [[APSURT]] zalicza się:
Do najważniejszych postulatów ugrupowania [[APSURT]] zalicza się:

Wersja z 01:35, 20 sty 2006

Jasiu Śmietana (ur. 26 kwietnia, 1986, Czarnobyl) - urodzony na 10 sekund przed wystąpieniem reakcji nuklearnej, którą wywołał jego wujek. W 1993 roku wyemigrował z rodzicami do Polski i osiedlił się w Knurowie. Tam zajął się hodowlą prosiaków sprowadzanych z Gwinei. W 2001 roku założył ugrupowanie polityczno-oświatowe APSURT (agencja polityczno społeczna udzielająca rad tancerzom), które działa głównie na forach internetowych.

Do najważniejszych postulatów ugrupowania APSURT zalicza się:

-postulat o wprowadzeniu elektronicznych chipsów mierzących poziom głodu i ciśnienia krwi antylopy północnoafrykańskiej

- postulat o zmianie współczynnika wartości średniej neutronów przechodzących przez punkt zwarcia tranzystora mieszanego zawierającego atomowe wzorce rubidowe oraz masery wodorowe wprost proporcjonalne do przyrostu stężenia etalonów częstotliwościowych w jednostce masy