NonNews:Ancelotti: Gerrard opowiada pierdoły: Różnice pomiędzy wersjami

[[Kategoria:21 tydzień, 2007|{{PAGENAME}}]]
[[Kategoria:Newsy w edycji|{{PAGENAME}}]]
[[Kategoria:20 tydzień, 2007|{{PAGENAME}}]]
[[Kategoria:NonNews:Sport 2007|{{PAGENAME}}]]

Wersja z 16:51, 23 maj 2007

22 maja 2007

Gerrard śmieje się z Ancelottiego

Tuż przed finałem Ligi Mistrzów emocje sięgają zenitu:

Steven Gerrard powiedział ze drużyna Milanu zaczęła świętowanie zwycięstwa już w przerwie finału w 2005 roku, gdy po pierwszej połowie prowadziła z "The Reds" 3:0. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Liverpoolu po rzutach karnych, których bohaterem był Jarek Dudek.

Carlo Ancelotti mocno skrytykował słowa Stevena: - Jest tylko jedno słowo na opisanie tego, co mówi Gerrard - "pierdoły" - powiedział Ancelotti.

W tym czasie Jerzy Dudek pisze na swojej stronie internetowej że przygotowania do finału idą jak w roku 2005: Poszliśmy do baru "Lafirynda" w Atenach i najwięcej wypił oczywiście Australijczyk Harry Kewell. Różnica jest tylko taka że nie spotkaliśmy schlanego Tomassona.

Jeden z zatrzymanych kibiców (Nie miał koszukli Milanu to ubrał ciuchy Feyenoordu.

Czterech kibiców AC Milan trafiło do aresztu za, jak podała policja, wymuszenie biletów.