NonNews:Serbia vs Ghana (Mundial 2010)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 16:46, 13 cze 2010 autorstwa Przejechana ryba (dyskusja • edycje) (++)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)

Serbia i Ghana zagrały przeciwko sobie 13 czerwca 2010, w pierwszej kolejce spotkań grupy D.

Pierwsza połowa

Składy:

Serbia (blade twarze): Vladimir Stojkovic – Branislav Ivanovic, Nemanja Vidic, Aleksandar Lukovic, Aleksandar Kolarov – Milos Krasic, Dejan Stankovic, Nenad Milijas, Milan Jovanovic – Nikola Zigic, Marko Pantelic.

Ghana (ciemne twarze): Richard Kingson – John Pantsil, John Mensah, Isaac Vorsah, Hans Sarpei – Anthony Annan, Kwadwo Asamoah, Dede Ayew, Kevin-Prince Boateng – Asamoah Gyan, Prince Tagoe.

Początek spokojny. Nawet zbyt spokojny. W 14. minucie pierwsza groźna okazja Afrykanów, ale jeden z Ghańczyków trafia w głowę innego z Ghańczyków. W 18. minucie Zigic fauluje Dede Ayewa, dostaje za to żółtą kartkę. W 21. minucie Prince dośrodkowuje, ale Stojkovic przechwytuje piłkę.

28. minuta. Rzut wolny dla Serbów z dość dobrego miejsca. Kingson drze się na mur. Kolarov strzela...! Minimalnie niecelnie. W 32. minucie Pantelic, niczym wczoraj Amerykanie, strzela lekko, licząc na błąd bramkarza, ale się przeliczył.

39. minuta, Jovanovic rozpędza się lewą strona boiska, strzela... ale łapie, choć ledwo, Kingson. 42. minuta – Ivanovic położył się na nogach jednego z Ghańczyków w swoim polu karnym. Wolny dla Serbii. Nie zanosi się na bramki.

Szablon:Mundial 2010 mecze