Telekomunikacja Polska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Błękitna linia TP (19393 i 19330)

To ludzka rzecz – okradać.

Telekomunikacja Polska o sobie

TP S.A. – To Podnieśmy Skurwysynom Abonament.

Telekomunikacja Polska o sobie

Telekomunikacja Polska. Proszę czekać

Stały tekst, jaki słyszy się dzwoniąc na infolinię

Telekomunikacja Polska (także Telekomuna, Telekomunizm, Telekompromitacja, Telekanalizacja, Tragiczna Porażka, Telepele, Tepsa, Telepsy, Telekomunizacja, Telekomplikacja, po zmianie marki Orange) – przyjazna klientom organizacja non-profit, o komunistycznej renomie, regulująca ciśnienie krwi i gwarantująca toczenie piany z pyska. Jej pracownicy charakteryzują się ultraskrajnym profesjonalizmem.

Przeciwnicy TP[edytuj • edytuj kod]

Ostatnimi czasy poszerzyło się grono ludzi, którzy sprzeciwiają się ofertom TP. Są to głównie obrońcy przyrody. Podobno oszołamiające transfery w nowej ofercie monopolisty – Szosostradzie, doprowadziły do rozjechania milionów żab przechodzących z jednej strony szosy na drugą.

Nasz kochany monopolista francuski jest jednym z najtańszych operatorów telefonii stacjonarnej na rynku światowym. Każdy szanujący się użytkownik telefonu w naszym kraju musiał sprzedać krowę bądź 4 tony żyta, by móc zasponsorować budynki TP SA w każdym mieście, oraz jej pracowników (szczęściarze nie mają wszechwładnego abonamentu oraz na pocieszenie 100 jednostek taryfikacyjnych – impulsów).

Cel[edytuj • edytuj kod]

Strona główna Telekomunikacji Polskiej z lat 90.

Celem TP SA jest zapanowanie nad światem przy pomocy propagowania Neostrady, Windowsa i IE. Firma TPSA jest również jedynym polskim przedsiębiorstwem, które zapewnia swym klientom codzienne thrillery porównywalne jedynie z twórczością Lindy i Pasikowskiego.

Sposoby osiągnięcia celu[edytuj • edytuj kod]

  • tworzenie bezpłatnych systemów instalowania wirusów i dialerów oraz płatnych systemów ich usuwania
  • budowanie placówek, tzw. Telepunktów, produkujących broń masowej zagłady (telejądrową).
  • Zmuszanie linuksowców do instalowania Windowsa poprzez brak sterowników pod Neo dla Linuxa.
  • wyłączanie połączenia internetowego i płatnej infolinii pomocy technicznej
  • Ludzie, którzy chcą założyć sobie Internet poprzez ich kable ale na przykład przez Erę zostają przez Telekompromitację natychmiast zwalczani, uzasadniając to między innymi za małą ilością miedzi w kablu (ale jak ktoś chce mieć Internet w TP, to tej miedzi zawsze się dużo znajdzie).

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat: