Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

Baranówek (Kielce)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Baranówek – osiedle Kielc, gdzie bywa czasem bardzo, ale to bardzo ciężko. Zamieszkałe głównie przez mafiozów i bogatych ludzi, którzy się wzbogacili w niewiadomy sposób. Wiadomo jednak, że jest to kolebka obróbki i przemytu narkotyków. Znajdziesz tu szybkie fury, ładne dupy i ostry seks.

Ogólne[edytuj • edytuj kod]

Pobliska szkoła to miejsce spotkań okolicznej elity. Nie oceniaj ich pochopnie. Są mocni i mogą wpierdolić każdemu, nawet największej mafii na świecie (jak ich zdenerwuje). Jest tu jedna porządna ekipa z północnego Baranówka i to oni się tu liczą. Na północnym Baranówku można też spotkać liczne dinozaury (tzw. gorące 80-ki), które przesiadując w swoich oknach obserwują terytorium, czy aby nikt nie zakłóca spokoju i czy z stojących przed blokiem samochodów nie kapie olej. W przeciwnym razie są zmuszone do powiadomienia sił porządkowych. Trzymają z Barwinkiem i Kochanowskiego, tworząc tzw. Trójcę. Zaś na południowym Baranówku zawsze można spotkać ekipę pod strefą bezcłową „Groszek”, w której bywają liczne promocje.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Koniec autostrady.jpg Ten artykuł dotyczy jakiejś pipidówy, sądząc po jego rozmiarze. Jeśli sprzeciwiasz się zaniżaniu znaczenia tej metropolii – rozbuduj go.