Gwóźdź logo.svg
Pomóż nam wybrać najlepszy tekst Nonsensopedii – zagłosuj w konkursie Gwóźdź 2022!
Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Black Lives Matter

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Do momentu utworzenia tego artykułu Nonsensopedia również przekonywała, że black lives don't matter

All Lives Matter!

Rasista o tym artykule

Black Lives Matter – amerykańska akcja społeczna mająca udowodnić, że wartość życia nekromantów Murzynów cokolwiek wzrosła od lat 60. i osiąga tam powoli cenę podobną do drewna (tarcica dębowa sucha, w przeliczeniu na kilogram). Jednym z jej kluczowych postulatów jest zlikwidowanie Murzynów policji, gdyż policjanci są szkoleni do zabijania Murzynów w tajnych ośrodkach prowadzonych przez Donalda Trumpa i Adolfa Hitlera na Alasce. Jeśli policjant też jest czarny, to wcale nie znaczy, że Murzyni mogą czuć się bezpiecznie. To znaczy jedynie, że policjant ten ma kryzys tożsamości kulturowej i powinien natychmiast natychmiast zrzucić mundur, po czym zadźgać staruszkę nożem, głośno przy tym rapując.

Historia[edytuj • edytuj kod]

Bodźcem do utworzenia akcji stała się śmierć wybitnego przedstawiciela kultury amerykańskich Murzynów, tj. zwolennika przemocy wobec kobiet, ćpuna i dilera narkotyków[1] George'a Floyda. George Floyd, jak to miał w zwyczaju spokojnie spożywał sobie codzienną dawkę fentanylu i metaamfetaminy, co nie spodobało się pobudzonemu i agresywnemu policjantowi Derek Chauvin, który natychmiast nakazał Floydowi pakować się do radiowozu. Floyd, rzecz jasna, odmówił, gdyż korzystał jedynie z dorobku swojej kultury. Chauvin przystąpił do działania i bestialsko przydusił Floyda do ziemi. W następstwie Floyd zmarł przez uduszenie[2], a czarni bracia wyszli w proteście na ulice. Jako że Chauvin brzmi podobnie do szowinizm[3] podążyły za nimi hordy feministek, Przebudzonej białej młodzieży oraz innych osób lubiących wymachiwać dildosami w przestrzeni publicznej, i wcale nie chodzi tu o Janusza Palikota.

Kolorowe towarzystwo rozpełzło się po całych Stanach, założyło nawet komunę w Seattle, gdzie sadziło warzywa na betonie oraz, jak na Amerykanów przystało, biegało z kałachami. Na szczęście udało się przekonać władze miasta, żeby dowoziły im jedzenie za darmo, więc nikt nie umarł z głodu, chyba że narkotykowego, bo darmowej marihuany faszyści odmówili.

Następnie Black Lives Matter rozlało się po świecie sportu, co pozwoliło z kolei ujawnić, gdzie kryją się prawdziwi faszyści. Aktywiści BLM w ramach walki z rasizmem zaczęli oczekiwać klękania nie tylko od policjantów, ale także od sportowców. Niestety po raz kolejny dał o sobie znać wrodzony faszyzm Polaków, Węgrów i innych narodów z Europy Środkowej, które odmówiły przepraszania za niewolnictwo.

Następstwa[edytuj • edytuj kod]

Dzięki Black Lives Matter:

  • Udało się zmniejszyć nierówność majątkową między białymi, a czarnymi, gdyż jedna z organizatorek akcji została multimilionerką.
  • Udało się stworzyć bezpieczne środowisko do uprawiania kultury typowej dla czarnych[4] poprzez obcięcie funduszy policji w wielu miastach USA.
  • Wreszcie udało się znaleźć i wykryć, gdzie są prawdziwi rasiści, którzy nie chcą przepraszać za niewolnictwo.
  • Joe Biden wygrał wybory, dzięki czemu z kolei...
  • Talibowie podbili Afganistan i mogli wreszcie zabawić się w wesołym miasteczku, jak na wyznawców Allaha przystało.
  • A z kolei amerykańscy naziści prawie dokonali zamachu stanu szturmując Kapitol.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. A to tylko niektóre z jego zalet
  2. Ktokolwiek twierdzi, że przyczyniło się do tego osiemdziesięcioprocentowe zwężenie tętnic przez narkotyki jest bydlakiem bez serca
  3. Z amerykańska chauvinism
  4. Patrz początek artykułu