Gwóźdź logo.svg
Rabini czytelnicy się wypowiedzieli – są już wyniki konkursu Gwóźdź 2021!
Zobacz który nonsensopedyjny tekst wygrał!

Cheerleaderka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Cheerleaderka (lepiej znana jako „czirliderka”) – gatunek lachona, charakteryzujący się poziomem swojego napompowania oraz zamiłowaniem do występów tanecznych w przerwach widowisk sportowych lub występów szkolnych. Macha wtedy pomponami na prawo i lewo.

Wygląd[edytuj • edytuj kod]

Podobnie jak każdy lachon, cheerleaderki skupiają uwagę na doskonalenie swojego wyglądu, tj. nakładanie tapety (puder, lakier samochodowy, szpachla, warstwa farby w spray'u i jeszcze szpachla), a także rywalizacji z innymi cheerleaderkami o grubość jej warstwy. U najlepszych cheerleaderek dochodzi nawet do 7 cm.

Standardowa cheerleaderka powinna być blondynką, nosić króciutkie miniówy (nie dłuższe niż 1,5 cm), oraz bluzeczkę ledwo zakrywającą biust i mieć na wyposażeniu koniecznie 2 pompony, które zostały wprowadzone, by odwrócić uwagę od braku realnych pomponów. Podczas występów przypadających w czasie mikołajek cheerleaderki noszą czapki mikołajkowe, więc mają wtedy nawet trzy pompony. Jako zagorzałe fanki muzyki Dody oraz techno, mają marzenie poddać się powiększonemu McZestawowi operacji plastycznych i wystąpić w jakimś wysokobudżetowym pornolu.

Występowanie[edytuj • edytuj kod]

Cheerleaderki występują na terenie całego świata, choć szczególnie popularne są w juesej. W Polsce gatunek ten jest widywany w gruncie rzeczy rzadko, jedynie na meczach lub w niektórych szkołach. Żyją w stadach liczących od 3 do 10 osobników. Uważają się za wiodące prym wśród wszystkich rodzajów pokemonów.

Przeznaczenie[edytuj • edytuj kod]

Praca cheerleaderek polega głównie na bezsensownym wymachiwaniu łapami wykonywaniu skomplikowanych układów tanecznych na różnego rodzaju imprezach. Znacznie więcej dzieje się po występie. Wśród żeli i dresiarzy cheerleaderki są uważane za najbardziej atrakcyjny jedwabisty towar wśród lachonów. A składa się tak że są one niezwykle puszczalskie (do czego się nigdy nie przyznają np. odpowiadając na obelgi tego typu na GG: „$4ma jE$$$T3śŚ pó$$hh<hH@ls]{AaAA.aa tY |)z!ffFFf|<00”), tak więc obie strony są zadowolone. Cheerleaderki posiadają jasne włosy, więc co za tym idzie są wykorzystywane doceniane przy pomocy w załatwianiu takich spraw przez l0fffFc!4|\|yCHcH <hŁoPaCkuuFfF.F !!jeden!jeden111 jak m.in.: szpan na ulicy, czy przed ziomami. Zastępują także dmuchaną lalę, gdy delikwent nie ma funduszy do zakupienia.