Sheogorath

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Cytaty:Sheogorath)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Sheogorath – z pewnością fikcyjna, gdyż takich wariatów niestety nie ma naprawdę, postać z dodatku do OblivionaWysp Zadupnych Świętego Księcia Fryderyka Szalonego. Wygląda jak połączenie alfonsa i wariata ze stylową bródką i kocimi, wrednymi oczami, a poza tym przypomina nieco Paździocha. Posiada wyCenzura2.svgną w kosmos laskę. Jest teoria, że być może to on stworzył Słonia z serem zamiast głowy, gdyż miał bzika na punkcie sera. Niestety zginął zakurCenzura2.svgny przez Jyggalaga. Później Sheogorathem stał się ten gość bohater z Kvatch czy jak mu tam... w każdym razie nie dostał sera, I nie był prawdziwym Sheogorathem, to jego widzimy w Skyrim jako Sheogorath

Cytaty[edytuj]

A Ą B C Ć D E Ę F G H I J K L Ł M N Ń O Ó P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż

Piękne nie?

A[edytuj]

 • A teraz wynocha stąd, zanim ja zmienię zdanie... albo zdanie zmieni mnie.

D[edytuj]

 • Daedry są wcieleniem zmian, zmian i trwałości. Niczym się od nich nie różnię. Poza rzeczami typowymi dla mnie.

H[edytuj]

 • Hejka! I odwiedź mnie ponownie, albo wydłubię ci oczy! Ahahahahaha!

J[edytuj]

 • Jest już za późno, by powstrzymać Jyggalaga. Naprawdę próbowaliśmy. Naprawdę próbowaliśmy, ale jest już za późno... Moje Królestwo umiera... a razem z nim, ty. Lepiej stąd uciekaj razem z innymi. Gdy znowu się spotkamy, mogę ciebie w ogóle nie poznać i zabić tak jak innych.
 • Jestem taki szczęśliwy, że mógłbym wyrwać z ciebie twoje jelita i cię nimi obwiązać!
 • Jestem trochę zajęty! Próbuję zdecydować co zjeść na obiad. Idź pogadaj z Haskillem, ma więcej mózgu jak ciastko mózgowe! Hmm... Ciastko mózgowe... Idealnie... Chciałbyś oddać część składników?
 • Jyggalag! Jest Księciem Porządku. Albo herbatników... nie, nie, Porządku! I to nie w dobry sposób! Szary. Bezbarwny. Martwy. Nudny, nudny, nudny! I nie jest fanem mojej roboty, mogę ci powiedzieć. Nienawidzi jej, nienawidzi mnie. Widziałeś jego rycerzy. Nie jest z rodzaju ciepłych i miłych.

N[edytuj]

 • Naprawdę nie powinieneś tego robić. Naciesz się widokiem. (a potem odsyła gracza jakieś 154756165216 metrów nad ziemię i możemy popatrzeć, jak nasza postać ginie od upadku)

R[edytuj]

 • Raz wykopałem dół i zapełniłem go chmurami... albo może to były klauny... No cóż, cokolwiek to by nie było, to coś zaczęło śmierdzieć... Aha! To musiałby być klauny. Chmury nie śmierdzą. Smakują jak masło. I jak łzy.

S[edytuj]

 • Siły Jyggalaga zbierają się w Rubieżach... I wcale mi się to nie podoba, gdy ktoś zbiera siły w moich Rubieżach!

W[edytuj]

 • Wspaniale! Czas na świętowanie... Ser dla każdego! Czekaj, skreśl to. Ser dla nikogo. Sądzę, że to też może być uroczystość zwłaszcza, jeśli nie lubisz sera, prawda? Sporo tu namieszałeś, jak jakiś mały szczur. Ale wciąż nie dostaniesz sera. No, może troszeczkę.
 • Wyspy. Wyspy! One będą wspaniałym miejscem, oczywiście poza tym momentem, gdy będą okropne. One będą okropnie piękne! Dobre do odwiedzin! Albo do wieczności...