David Garrett

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Maestro we własnej osobie

Najgorszą poradą jest porada.

David Garrett jako wybitny intelektualista

David Garrett (ur. 4 września 1980 w Akwizgranie) – niemiecko-amerykański skrzypek, wykonawca muzyki nazywanej przez Niemców Softpornopopklassikjunkfood oraz bożyszcze kobiet po menopauzie. Często jest przyczyną rozpadu długoletnich małżeństw.

Biografia[edytuj]

Garrett praktycznie od urodzenia zajmuje się tworzeniem skrzypcowych coverów znanych utworów, nazywając je później jego własnymi. W jedynym z wywiadów stwierdził, że do muzycznej pasji zainspirował go Piotr Rubik. W 2003 roku postanowił zaszaleć i kupił XVIII-wieczne skrzypce za milion dolarów. Niestety parę lat później wstąpiła w niego dusza szalonego rockmana i spektakularnie rozCenzura2.svgał je na oczach tysięcy fanek.

W 2013 roku rzucił wyzwanie Paganiniemu tworząc album Garrett vs Paganini, ale włoski konkurent raczej nie odpowie Garrettowi, z uwagi na to, że obecnie wącha kwiatki od spodu. W 2019 roku zapowiedział europejskie tournée, w którym odwiedzi m.in. Polskę. Oczywiście większość biletów została już dawno wykupiona przez psychofanki, często po kilka razy, żeby nikt im nie zajął miejsca obok „ukochanego Maestro”.

Ciekawostki[edytuj]

  • Gdy Gazeta Wyborcza napisała o nim artykuł[1], w komentarzach rozpętała się ogromna gównoburza pomiędzy jego psychofankami, a hejterami.
  • W wolnych chwilach David zajmuje się administracją swoich portali na social media, w całości poświęconych jego własnej, skromnej osobie. Wszystkie strony i fora jego fanów przypominają jedną wielką sektę, w których użytkownicy zwracają się do swojego bohatera per „Maestro”. Jeśli znajdzie się jakiś delikwent, który przez przypadek nie napisze pseudonimu Garretta z dużej litery – zostanie natychmiastowo potraktowany banem przez wierne moderatorki.

Przypisy