Dyskusja szablonu:Microsoft

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Czy ten szablon może zostać zastąpiony tłumaczeniem z unclypedii? Zostawiłem go w brudnopisie. Pozdrawiam Kompowiec2 (dyskusja) 20:02, lut 21, 2013 (UTC)

jacha ze moze synu wal smialo * * * Kaszk wpieprzył datę :<
Oficjalne stanowisko administracji prezentuje się następująco: nie ma potrzeby zastępowania naszych szablonów angielskimi, co innego ewentualne dodanie nieistniejących. Zwłaszcza źle prezentuje się to w tym przypadku ten szablon, który reprezentuje pewien typ humoru, który tutaj po prostu się „nie przyjął”, mimo że w latach wcześniejszych były próby zaszczepienia go. Pozdrawiam Józef Piłsudski Signature.svgNu? 20:22, lut 21, 2013 (UTC)
stary admin ma racje ale pomysl fajny weno zrob nowy szablon :D * * * Kaszk wpieprzył datę :<
  • Ostatnio nie mam stałego neta więc piszę z opóźnieniem. Jasne że nie można brać wszystko na żywca z angielskiej wersji (każda lokalna wersja ma swój specyficzny humor). IMHO stara wersja jest brzydka a przetłumaczona wersja przypomina mi humor ala BSOD (ten wygląd no i reklama :D). Po za tym nie jest taka toporna jak obecna... na razie zostawiłem jako test.

PS: jak się kiedyś nauczę CSS (mam już troszkę obcykane, tworze swoją stronkę..) i Javascript to może stworze autorskie szablony :) Kompowiec2 (dyskusja) 18:53, mar 15, 2013 (UTC)

Lepiej nie kopiuj szablonów z Uncy, bo najczęściej źle to wychodzi. SZEWEK+ 19:57, mar 15, 2013 (CET)