Edytujesz „Jądro Ziemi”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 1: Linia 1:
'''Jądro Ziemi''' ('''barysfera''', '''nife''') – narząd rozrodczy naszej planety. Znajduje się w samym jej środku, powodując grawitację. Dzięki temu zabiegowi [[Ziemia]] przyciąga potencjalnych partnerów (jak choćby [[Księżyc]]). Jądro Ziemi w przeciwieństwie do ludzkiego ma kształt koła. Jądro Ziemi to największy narząd rozrodczy na naszej planecie. Ze względu na skład ziemskiego jądra, można prawdziwie powiedzieć, że Ziemia ma <del>jaja</del> jajo ze stali.
'''Jądro Ziemi''' ('''barysfera''', '''nife''') – narząd rozrodczy naszej planety. Znajduje się w samym jej środku, powodując grawitację. Dzięki temu zabiegowi [[Ziemia]] przyciąga potencjalnych partnerów (jak choćby [[Księżyc]]). Jądro Ziemi jest w przeciwieństwie do ludzkiego ma kształt koła. Jądro ziemi to największy narząd rozrodczy na naszej planecie.



== Płeć Ziemi ==
== Płeć Ziemi ==
Posiadanie jądra wskazywało by na to, iż Ziemia jest samcem. Jednak nazwa „Ziemia” (''ta Ziemia'', nie ''ten Ziemia'') wskazuje chęć identyfikowania się Ziemi z płcią damską. Męskie genitalia i chęć bycia kobietą wskazują, iż nasza planeta jest transseksualistą.
Posiadanie jądra wskazywało by na to, iż Ziemia jest samcem. Jednak nazwa „Ziemia” (''ta Ziemia'', nie ''ten Ziemia'') wskazuje nam na kobiecą naturę naszej planety.
{{stubkos}}

[[Kategoria:Geologia]]
[[Kategoria:Geologia]]
[[Kategoria:Ziemia]]
[[Kategoria:Ziemia]]
[[Kategoria:Anatomia]]
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)