Kizzers

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Kizzers – smaczny[potrzebne źródło] polski[1] batonik, który można znaleźć w Biedronce. Podobno nie zawiera cukru. Podobno.

Smaki[edytuj • edytuj kod]

Przeróbka batonu Kizzers o smaku kokosowym
  • Kokosowy – Pakowany w białe papierki, idealne by zachomikować go na zimę – łatwo da się go ukryć w śniegu przed ciekawskim sąsiadem.
  • Arachidowy - Trudne słowo na opisanie smaku orzechowego. Pakowane w zielone papierki z wielką głową pandy, zachęcającej dzieci do zjedzenia tego smakołyku. Skutecznie, gdyż wokół pudełek z tymi batonami zawsze gromadzą się liczne grupy małoletnich klientów, bijących się o nie w sklepie.

Jak to dostać?[edytuj • edytuj kod]

Plik:Biedronka20191125 0247.jpg
Skargi ze względu na brak batoników prosimy składać tutaj.

Najlepiej pójść na zakupy do Biedronki i przelecieć szybko wszystkie alejki. Potem wodząc wzrokiem po półkach, szukać zielonych (ewentualnie białych) pudełek przepełnionych batonikami. Potem musimy zbadać teren wzrokiem raz jeszcze i sprawdzić, czy w pobliżu nie ma dzieciaków w wieku od 4 do 10 lat. Jeżeli nie ma, to możemy w spokoju kontynuować zakupy i wkładać batony do wózka, koszyka albo torby. Jeżeli natomiast są takie dzieci (najlepiej grupka), to musimy udawać przed nimi, że wcale nie o to nam chodzi i najzwyczajniej w świecie kupujemy chleb albo ser.

Przypisy

  1. Chociaż nazwę ma bardzo amerykańską