Krystyna Czubówna

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
To właśnie ta pani czyta dokumenty o nosaczach sundajskich

Czytała Krystyna Czubówna

Krystyna Czubówna sama o sobie

Przyspieszenie najdroższej prędkości Neostrady, którą posiadają prezesowie i Krystyna Czubówna spowoduje, że wszystkie inne opcje tej usługi spełnią nasze standardy awaryjności. Na pewno nie poprawi to waszego komfortu, ale spowoduje masowe dzwonienie na Błękitną Linię, która od 1 lutego jest już płatna. Nowa oferta to także kolejny krok TP zwiększający komfort korzystania z Internetu i wsparcie rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Serdecznie mamy was w… poważaniu

Rzecznik prasowy Neostrady o Krystynie Czubównej

Ścisz do cholery ten telewizor!

Mąż do Krystyny Czubównej

Krystyna Grażyna Czubówna, właściwie Krystyna Czub (ur. 2 sierpnia 1954 w Nowym Sączu) – polska lektorka filmów przyrodniczych i audycji radiowych, dziennikarka oraz prezenterka programów informacyjnych. Wbrew swojemu nazwisku z wykształcenia nie czub, acz prawniczka.

Postanowieniem prezydenta Rzeczpospolitej Polski Aleksandra Kwaśniewskiego z 2 listopada 1999 otrzymała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Sam Kwaśniewski pewnie tego nie pamięta z wiadomych powodów, lecz pani Czubówna może cieszyć się nagrodą za wszystkie przeczytane skrypty programów przyrodniczych o papugach i tym podobnych stworzeniach.

Krystyna Czubówna obok wielu innych lektorów jest jedną z osób, której głos jest znany wszystkim Polakom, lecz jedynie wtajemniczeni w udokumentowanie każdego ruchu każdego okolicznego zwierzęcia są w stanie określić jego właścicielkę.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


P vip.svg To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.