Edytujesz „Narkotyki”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 17: Linia 17:


== Historia ==
== Historia ==
W latach 80. XX wieku popularnym narkotykiem była „polska [[heroina]]”, czyli wywar z niedojrzałych główek [[mak]]u. Jednych to kręciło, bo można było na tym jechać przez 20 lat, inni już wtedy woleli twarde jazdy i umierali młodo, a krucy ich rozdziobywali, jeśli umierali w plenerze. W dawnych czasach różnego typu używki wywoływały przyjemne zwidy, tzw. halucynacje i [[wizje narkotyczne]] (powodują je głównie grzybki halucynogenne). Można je hodować u dziadka w ogródku, na swoich stopach oraz plecach. Ogródek dziadka to wyjątek, nawozi on go gnojem i wszystko pięknie rośnie. Powszechnie mówi się o narkotykach źle, lecz badania wykazały, że 50% Polaków jest za narkotykami.
W latach 80. XX wieku popularnym narkotykiem była „polska [[heroina]]”, czyli wywar z niedojrzałych główek [[mak]]u. Jednych to kręciło, bo można było na tym jechać przez 20 lat, inni już wtedy woleli twarde jazdy, mieli [[wizje narkotyczne]] i umierali młodo, a krucy ich rozdziobywali, jeśli umierali w plenerze. W dawnych czasach różnego typu używki wywoływały przyjemne zwidy, tzw. halucynacje (powodują je głównie grzybki halucynogenne). Można je hodować u dziadka w ogródku, na swoich stopach oraz plecach. Ogródek dziadka to wyjątek, nawozi on go gnojem i wszystko pięknie rośnie. Powszechnie mówi się o narkotykach źle, lecz badania wykazały, że 50% Polaków jest za narkotykami.


== Zobacz też ==
== Zobacz też ==
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: