NonNews:Łodzianie parkują w przejściach podziemnych

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
No parking jak się patrzy!

15 lutego 2018

W ramach walki z niedoborem miejsc parkingowych w Łodzi, magistrat wyznaczył nowe parkingi w przejściach podziemnych. Niestety już pierwszego dnia funkcjonowania parkingów kierowcy napotkali problemy.

No wreeeszcie ktośtam na górze pomyślał! – cieszy się pan Janusz, 52-letni mieszkaniec Łodzi. – Takie piękne parkingi za komuny pobudowali, w samym centrum miasta, do tego za darmo i zadaszone. Tylko kiedyś jakiś debil stwierdził, że to niby dla pieszych jest. Po jaką cholerę pieszym parkować?! Teraz wreszcie zrobili z tym porządek, parking jest dla ludzi, a piesi niech se łażą po chodnikach czy gdzieś.

Zapał pana Janusza został jednak szybko ostudzony, kiedy spróbował skorzystać z nowego parkingu pod stacją Łódź Kaliska.

No więc wjeżdżam se na parking pod Kaliską, wszystko pięknie elegancko, a tu jak nie pierCenzura2.svgnie mnie po zawieszeniu i rurze wydechowej! (tu znajdowała się litania przekleństw pod adresem mechaników, którą z litości dla czytelnika wycięliśmy) Zamiast rampy te urzędasy zrobiły schody! Jaki debil tak to zaprojektował?!

Nie wiemy jaki, ale w tym momencie cisną nam się na usta nieśmiertelne słowa Łódź, kurwa.

Niektóre frazy są ponadczasowe

Źródło[edytuj]