NonNews:Aaa! Porażka egipskiego Al Ahly Kair

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Flaga kibiców Al Alhy

8 stycznia 2007

Klub Al Ahly Kair był niepokonany przez 30 miesięcy! W miniony weekend przegrał jednak niespodziewanie w meczu ligi egipskiej 0:3. Kiedyś musiał nadejść koniec tej superserii, czemu jednak tak wcześnie?

Były zawodnik Al Ahly Mohamed Fadl, chcąc zemścić się na byłym klubie, strzelił mu dwie brameczki. Jedną bramkę dobił jeszcze Abdullah Al Saied i było po meczu.

Piotr Rubik to amator, jego „muzyka” znakomicie komponuje się z zapachami smażonej kiełbasy czy grzańca. To po prostu gwiazda medialna. Gwiazda, która kiedyś zgaśnie. Patrząc zaś na dół można stwierdzić, że Ziemia to tylko obszar gnuśności zalany odmętem – skomentował zdarzenie Grzegorz Rasiak.

Od 2 lipca 2004 aż do dziś drużyna pozostawała niepokonana. Nie przeszkodziło jej to w odpadnięciu w półfinale piłkarskich klubowych mistrzostw świata w tym roku, oraz zajęciu w nich 3-go miejsca.

To straszne! Moja ukochana drużyna przegrała... Do boju Al Ahly Kair!!! Do boju!!! – powiedział nam zapłakany, proszący o anonimowość kibic egipskiego klubu. – Ja już wywiesiłem czarne flagi. Żałoba u mnie w domu panuje. Jesteśmy kibicami Al Ahly od 3 pokoleń.

Źródło[edytuj]

  • Porażka po trzydziestu miesiącach, Onet.pl, 8 stycznia 2007.