NonNews:Burmistrz Śródmieścia Januszem filantropii

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Aukcja burmistrz.PNG

3 stycznia 2019

Na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy różne sławy wystawiają swoje pamiątki, medale, największe dzieła i memorabilia. Tymczasem burmistrz warszawskiej dzielnicy Śródmieście, Krzysztof Czubaszek, postanowił sprzedać… dzień urzędowania jako burmistrz.

Osoba która wygra licytację spędzi cały dzień w butach burmistrza (no, nie dosłownie), odpowiadając na idiotyczne pytania dziennikarzy, nudząc się na spotkaniach oraz wykonując beznadziejnie monotonne wizyty gospodarskie po śmierdzących przedszkolach, szpitalach i innych lokalnych przybytkach. Na plus – do dyspozycji tymczasowego burmistrza będzie służbowa limuzyna, ale rozbicie jej raczej nie wchodzi w grę, więc co to za zabawa…

Gratujemy panu Krzysztofowi wyjątkowej przebiegłości i sprytu, doprawdy, trzeba się urodzić prawdziwym Polakiem, by być w stanie przekonać kogoś, że praca burmistrza jest ciekawa i na dodatek skłonić tego kogoś do zapłacenia za tę wątpliwą przyjemność. Póki co cena wynosi 1000 (słownie tysiąc) złotych polskich. Panie Krzysztofie – marnuje się Pan jako burmistrz, powinien Pan zająć się handlem, najlepiej samochodów używanych.

Źródło[edytuj]