NonNews:Chcą spić młodzież

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

7 czerwca 2007

Holenderscy studenci wynaleźli alkohol w proszku!

Tani szajs ma być sprzedawany nieletnim alkoholikom. Będzie można go zakupić w 20 gramowym opakowaniu w o nazwie Booz2Go, a po spożyciu tego dwukrotnie zwrócić.

Aby otrzymać musujący napój (3%), należy zmieszać proszek z H2O. Powstaje wtedy sraczkowata ciecz o kolorze i smaku zgniłej limonki.

Chcemy struć naszym tanim winem w proszku holenderską młodzież – powiedział 20-letni student, który wraz z czterema żulami z Instytutu Zawodowego Helikon (Helicon Vocational Institute), leżącego pod siedzibą gejów, którzy mogą zawierać tam związki małżeńskie – Amsterdamem, opracowali recepturę alkoholu w proszku w ramach pracy dyplomowej wykonywanej własnoręcznie.

Ponieważ nie jest to alkohol w postaci płynnej, ani płynnopodobnej (jak m.in. tanie wino Byczek), możemy sprzedawać go smarkatym gówniarzom, który jeszcze nie wiedzą, co to bimber – powiedział pewien z wykonawców.

W kraju kwitnących tulipanów chlać, pecić i jarać można dopiero w wieku 16 lat, co już nie raz uznawano za pogwałcenie praw dziecka.

Młodzi wynalazcy mówią, że już kilka zakładów zajmujących się dodawaniem siarki do tanich win zainteresowało się masową produkcją tego pseudoalkoholowego wybielacza do firanek.

Źródło[edytuj]