NonNews:Etopirynowa obława

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jestem niezniszczalnym rosyjskim desantowcem!

7 grudnia 2006

W Szczecinie doszło do wprost niesamowitej obławy na dom pewnego magazyniera, który podkradł 10 tys. opakowań Etopiryny, aby później rozprowadzić ją na czarnym rynku.

Pewnie nie doszłoby do tej masakry, gdyby nikt nie podkablował 27-letniego magazyniera. Po zawiadomieniu policji wysłano jeden samochód w ślad za ciężarówką wypełnioną Etopiryną. Cała przejażdżka szybko przerodziła się w wielki pościg, gdy magazynier przyśpieszył i lawirując w ruchu ulicznym uciekł do swojej kryjówki.

Zabarykadował się tam na kilka godzin, oblężony przez oddziały policji. Wtem, zaczęło się, magazynier pochłonął kilka opakowań Etopiryny, krzyknął coś w stylu: teraz jestem jak Niezniszczalny Rosyjski Desantowiec!, po czym wybiegł z domu. Nie byłoby to problemem, gdyby nie okazało się, że był uzbrojony, a przez zjedzenie takiej porcji środków przeciwbólowych stał się na ten ból całkowicie odporny. Niczym Arnold Schwarzenegger, czy Steven Seagal w Liberatorze siał zniszczenie.

Chyba nadal nie udałoby się złapać magazyniera gdyby nie fakt, że Etopiryna wywołuje senność. Po jakimś czasie nasz Niezniszczalny Rosyjski Desantowiec zaczął odczuwać te skutki uboczne. Dało to szanse funkcjonariuszom, obezwładnili go do końca i przewieźli na najbliższy posterunek policji.

Sprawca jest obecnie przesłuchiwany, być może ma z tą sprawą związek Goździkowa, o której jednak cicho w mediach od dłuższego czasu.

Cała obława będzie pokazana w przyszłych odcinkach W-11, szykuje się hit.

Źródło[edytuj • edytuj kod]

  • Ukradł 10 tys. opakowań etopiryny, Onet.pl, 7 grudnia 2006.