NonNews:Grizli? Niet, strielali!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

23 listopada 2008

Podczas 5. rocznicy różowej rewolucji[1] w Dżordżii prezydent Lech Kaczyński i Micheil Saakaszwili zostali przywitani przez grupę rosyjskich żołnierzy. Jeden z nich, dla rozluźnienia atmosfery, wpuścił mp3 z nagranymi strzałami z kałacha.

Żart został miło odebrany przez obydwie głowy państwa. Ale z was ffariaty – uśmiecha się Saakaszwili. Mam podobną mp3 na telefonie, z odgłosem tłuczonego szkła – dodaje Kaczyński.

Tacy, którzy twierdzą, że jest dokładnie na odwrót twierdzą, że jest dokładnie na odwrót; żart nie był żartem, a odwetem za pomoc Polski w dostawie wódki Gruzinom. A przeżył? – pytają niewtajemniczeni. Niestety tak – i ta odpowiedz stawia kolejne pytania. Czy nieudana próba zamachu została przeobrażona w żart? Czy Rosjanie naprawdę nie lubią Kaczyńskiego widząc co zrobił z Polską? Czy polska wódka naprawdę jest lepsza od ruskiej?

Numerolodzy już doszukują się przesłanek; po zsumowaniu ilości liter w imionach i nazwiskach obydwu prezydentów otrzymamy liczbę 32. Nie wiadomo jeszcze co to oznacza, co wcale nie oznacza, że to nic nie oznacza.

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. Jak to brzmi...