NonNews:Gruzja zabezpiecza się przed Rosjanami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Przed Putinem naprawdę lepiej się chronić

24 sierpnia 2018

W dziesiątą rocznicę inwazji Rosji na Gruzję, jedno z gruzińskich przedsiębiorstw wypuściło na rynek prezerwatywy z Putinem. Na opakowaniu widnieje napis po angielsku: Every dick needs protection (tłum: „Każdy ch… potrzebuje ochrony”).

Prezerwatywy wyprodukowano, by wszyscy Gruzini mogli ochronić się przed zalewem Rosjan. Rząd chce kupić gumki i rozdać je Gruzinkom. W ten sposób obywatelki miałyby zmuszać agresorów do zakładania prezerwatyw przed gwałtem. Zabezpieczenie ma chronić szczególnie przed stosunkiem bez lubrykanta. Dzięki produktowi, w razie ewentualnej wojny w Gruzji nie urodzą się mali Rosjanie. Zabieg ten pozwoli uchronić kraj przed wybuchem prorosyjskiego powstania przez mieszaną młodzież.

Redakcja Przedjutrze chciała porozmawiać z producentem prezerwatyw, jednak pan Micheil Swanidze nie mógł udzielić wywiadu ze względu na chorobę żołądkową, która pojawiła się po wypiciu herbaty w restauracji. Nie pękamy jednak i w przyszłym tygodniu spróbujemy porozmawiać z producentem, co nim kierowało przy wyborze Putina na twarz prezerwatyw.

Źródło[edytuj]