Gwóźdź logo.svg
Rabini czytelnicy się wypowiedzieli – są już wyniki konkursu Gwóźdź 2021!
Zobacz który nonsensopedyjny tekst wygrał!

NonNews:Marihuana legalna tylko dla dzieci

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Głośna kampania w sprawie legalizacji zadziałała!

26 listopada 2009

Niedawno okazało się, że w Stanach zażywanie marihuany przez małe dzieci jest całkiem legalne! Do tego jest ona przepisywana w receptach przez kalifornijskich lekarzy jako lek!

Tak, to prawda! Dzieci mieszkające w Kalifornii i chore na ADHD mogą (a nawet powinny) brać Ziele Kolumbijskie. Najdziwniejsze, że lekarze i rodzice nie widzą w tym nic złego, a co tu dopiero mówić o samych zainteresowanych.

Amerykanie przyznają się, że wypisali już 36 000 takich zielonych recept. Liczba ta stale rośnie, ponieważ od pierwszego podania tego feralnego leku liczba dzieci chorych na ADHD znacznie się powiększyła. Lekarze nadal jednak uparcie twierdzą, że palenie trawki jest niezwykle skuteczne.

Z tymi poglądami nie zgadzają się niektórzy naukowcy:
Przecież to zielsko powoduje takie same objawy jak ADHD, tylko że jeszcze uzależnia! - dokumentuje swoją decyzję jeden z nich.

Tak czy siak konopie wśród młodych USAńczyków nadal są na porządku dziennym. Część z nich już zaczyna wyszukiwać nowe choroby, które można uleczyć trawą. Wkrótce mają ogłosić, że działa ona na świńską grypę.

Źródło[edytuj • edytuj kod]