NonNews:Mirosław O. prowadził samochód pod wpływem alkoholu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

7 marca 2009

Oskarżony Mirosław O.

Były wiceminister edukacji w rządzie koalicji PiS-Samoobrona-LPR Mirosław O. ma postawione zarzuty. Prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Według mediów Mirosław O. spowodował kolizję, cofając uderzył w 2 samochody. Gdy poszkodowany chciał zadzwonić na policję, winowajca prosił, aby tego nie robić. Kiedy policja przyjechała, sprawca zdarzenia nie chciał się poddać badaniu alkomatem. Jak się okazało, miał 2.2 promila alkoholu we krwi.

Jednak jak twierdzi sam Mirosław O. nie było żadnego wypadku. Twierdzi, że wcześniej pił wino, a później chcąc się udać do domu poszedł do bankomatu, aby wypłacić odpowiednią sumę pieniędzy na TAXI. Podobno pojazd miał ktoś porysować damską kosmetyczką lub urządzeniami w niej zawartymi. Jednak nie wiemy, czy to była kosmetyczka Mirosława O.

Osoba, która apelowała o trzeźwość na przystanku Woodstock i proponowała, żeby pasażerowie samochodu, którzy są pijani byli karani jak kierowca, sama prowadzi pod wpływem alkoholu. Czemu? Według nieoficjalnych doniesień tajnych informatorów związanych z LPR-em i Młodzieżą Wszechpolską Mirosław O. jako były minister edukacji chciał dać przykład, czego nie należy robić po spożyciu etanolu. Ponadto chciał ukazać, jakie konsekwencje niesie za sobą jazda pod wpływem wina, tj. możliwość spowodowania wypadku i poniesienie odpowiedzialności karnej przez kierowcę.

Źródło[edytuj]

Zobacz też[edytuj]