Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

NonNews:Nic się nie dzieje!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

27 sierpnia 2013

Udało nam się dotrzeć do jednego z trolli onetowych

Sensacja! Skandal! Dzień dzisiejszy z całą pewnością przejdzie do historii! Naukowcy nie dowierzają, dziennikarze się zamartwiają. Dzisiaj, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, nie zdarzyło się nic!

Ludzie wychodzą na ulice, ponieważ ich telepudła nadają jedynie zapychacze. Magazyny plotkarskie liczą już straty wywołane tym, że gwiazdy i celebryci siedzą na kanapie, co nikogo nie obchodzi, w różnych zakątkach internetu panuje panika, w wyniku tego, że już nawet na onecie nie było trollowania, a nonsensopedyści nie mają o czym pisać NonNewsów.

Jesteśmy zaszokowani! mówi pani Hildegarda K., anonimowa pracownica Gazety Wybiórczej. Dzień w dzień do tego momentu działo się coś, o czym można było napisać – jakaś afera, skandal wywołany przez jakąś gwiazdkę muzyki, wypadek samochodowy, czy inna wojna. Dziś nie stało się nic, a pan nawet nie wie jak ciężko nam związać koniec z końcem – płacą nam od linijki, czasem dostajemy coś ekstra jeśli uda nam się znaleźć coś na Kaczora, lecz teraz nie mamy o czym pisać [...].

Rząd w obliczu paniki ludu postanowił podjąć interwencje w tej sprawie. Z nieoficjalnego źródła wiemy, że już są planowane afery i skandale na okres najbliższych 2 lat, na kolejne nie, ponieważ, za panem premierem: to nie nasza kadencja.

Center

Źródło[edytuj • edytuj kod]