NonNews:NonNews coraz mniej ważne

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

13 czerwca 2007

NonNews, do niedawna wielki departament znanej i lubianej Nonsensopedii coraz gorzej wypada w rankingach. Niestety, coraz mniej jest newsów.

Teoria.JPG
Ten znaczek coraz mniej widoczny.

Ostatnie newsy pochodzą z 7 czerwca. Jest to zatrważająca sytuacja – nie było newsa od 6 dni! Prawie jak tydzień, rzekłby Żywiec. W każdym razie sytuacja znacznie się pogarsza – coraz gorzej wypadamy na tle innych internetowych encyklopedii. Wczoraj, 6 czerwca straciliśmy połowę udziałów – właśnie przez newsy. Nawet o tym nie wiemy, a już spowodowaliśmy kryzys na rynku międzynarodowym (przykład – brytyjskie PKB poleciało z 77% do 18%).

Oto niektóre komentarze:

  • To katastrofa! Czeka nas krach, a może nawet III WŚ! Ratujcie tablice! Ratujcie wykresy! – brytyjscy analitycy GDP (czy, jak kto woli, PKB).
  • Brak niusów? To katastrofa and skandal! That's very źle, my Onet.pl but no learn with Nonsensopedia, and ja no mogę wyjechać to England, not have information, jakie są stawki Nonsensopedia Airlines!Jasiu Śmietana
  • A dupa z tym, kurwa, ważne, że mam piwo.grubas spod monopolowego

Sytuacja zbulwersowała także ludzi z otyłością i chorych na astmę. Wniosek – jeśli nie chcesz, żeby brytyjscy analitycy wyrwali sobie wszystkie włosy z głowy, szybko napisz jakiegoś newsa!

Źródło[edytuj]

  • obserwacje własne, 13 czerwca 2007.