NonNews:Polsatowski program ma konkurować z „Tańcem z gwiazdami”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

20 września 2010

Robocze logo nowego programu

Bardzo podobają nam się walki Marcina. Są szybkie, nie brakuje w nich mocnych uderzeń, a przeciwnicy Najmana w ogóle go nie oszczędzają. Marcin co prawda ogłosił, że kończy karierę po porażce z Saletą, ale my mamy dla niego propozycję nie do odrzucenia – mówił dyrektor programowy Polsatu.

Chcielibyśmy ruszyć z produkcją nowego show, które byłoby konkurencją dla „Tańca z Gwiazdami”, a którego roboczy tytuł brzmi Gwiazdy walczą z Najmanem – kontynuował dyrektor. – Formuła programu byłaby prosta. Gwiazdy walczyłyby z Najmanem, a grono sędziowskie oceniałoby styl walki. Byłyby oczywiście dodatkowe punkty za szybki nokaut, natomiast porażka z Marcinem oznaczałaby zwiększoną szansę na bycie wyeliminowanym. Jeszcze nie wiemy kto wystąpi w pierwszej edycji, ale chcielibyśmy, aby Marcin nie miał zbyt trudnej przeprawy i prowadzimy negocjacje z reprezentacją Polski na Igrzyskach Specjalnych, aby pozwolili wystąpić w programie jednej z naszych medalistek w dwuboju siłowym.

Jak poinformowały nas wiarygodne źródła, wstępną zgodę na udział w programie wyrazili już m.in. Cezary Żak, Dorota Wellman, Janusz Korwin-Mikke, Adam Małysz i Janina Ochojska; w gronie sędziowskim moglibyśmy zobaczyć Elę Zapendowską, Michała Piroga i sędzię Annę Marię Wesołowską, a program poprowadziliby Krzysztof Ibisz i Mariusz Kałamaga.

Źródło[edytuj]