NonNews:Rakotwórcze komórki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

2 czerwca 2011

Ten użytkownik za jakiś czas umrze z powodu przedmiotu, który trzyma w rękach

Około piętnaście lat temu stwierdzono, że z powodu szkodliwej działalności fal wytwarzanych przez telefony komórkowe, po pięciu latach całe mnóstwo ich użytkowników będzie cierpiało na raka mózgu. Dzisiaj, po 10 latach od niespełnienia tej groźby, Światowa Organizacja Zdrowia po raz kolejny obstawiła stwierdziła, że kiedyś komórki zastąpią pistolety, i że przez nie będziemy umierać.

Z niewiadomych przyczyn termin zachorowania przełożono kilkadziesiąt lat w przód. Oczywiście prawdopodobieństwo spełnienia się groźby jest większe niż 15 lat wstecz, ponieważ przez ten okres postęp technologiczny sprawił, że telefony są zdecydowanie bardziej szkodliwe, niż starsze modele. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, aby osoby, które nie wierzą w jej przepowiednie włożyły głowę do pracującej kuchenki mikrofalowej celem przekonania się, jak telefony działają na mózg człowieka.

Bojący się o utratę przychodów producenci telefonów zachęcają WHO do opracowania systemu, według którego będzie można skuteczniej obstawiać wyniki u bukmacherów. Obecnie spisuje się kroniki historyczne, aby za kilkadziesiąt lat można było skuteczniej obstawiać wydarzenia, jakie zajdą w przyszłości.

Źródło[edytuj]