NonNews:Silvio Berlusconi roztrwania majątek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Berlusconi zawsze wysoko celował

27 sierpnia 2006

Silvio Berlusconi, premier Włoch od obrotu lewej gotówki, sfiksował na stare lata (ur. 1936). Po tym, jak wybudował sobie koło willi wulkan i zamówił trzęsienie ziemi, wpadł na pomysł, aby odtworzyć dawne włoskie tunele nazistowskie, a w każdym pomieszczeniu powiesić portret Mussoliniego, wodza. Premier, a w wolnych chwilach aktor i producent filmowy, rapował ostatnio, a następną płytę wyda z tematami ragga/dancehall i zrobi na nią cztery podkłady.

Zapytaliśmy Berlusconiego w jaki sposób łączy zapędy nazistowskie z muzyką promującą pokój. Mam mikser Rane TTM-56, wie pani, klasyka, nawet kogel mogel nim zrobię – ripostuje premier. I ciasto na naleśniki – dodaje. Czego premier dodaje, że mu takie dobre ciasto wychodzi? W mojej nowej willi, o której dowiedziałem się z Corriere della Sera, panuje taki mikroklimat, ze ogórki same się konserwują. Pytany jak to się ma do naleśników, premier odpowiada, że jak naleśniki, to tylko z ogóreczkiem konserwowym.

Najważniejsze jest jednak to, ile to wszystko kosztuje. Raggi uczył Berlusconiego sam Reggaenerator, no nie sam, bo przyprowadził kolegów na wybuch wulkanu. Aaaleee faaazaaa człooowieeekuuu – skomentował jeden z nich po fakcie. Premier wykopał też własny tunel, który chce dociągnąć do Eurotunnelu, a potem wykupić prawo do drukowania biletów. Na wszystkich będzie widniała podobizna Berlusconiego, niczym w bastionie Lorda Farquaada.

Źródło[edytuj]