NonNews:Skradziono Fiata Multiplę

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Skradziona Multipla – numer z tablicy rejestracyjnej wymazaliśmy w obawie o to, że ktoś namierzy biednego właściciela…

30 stycznia 2017

Czasami człowiek się zastanawia, czy obecne czasy to znak, że koniec świata czai się tuż tuż. A to Trump coś zrobi na złość lewakom, a to w TVP Info powiedzą, że Ryszard Petru to rosyjski agent… Dziś jednak życie przebiło fikcję i spełnił się czarny koszmar – w Gliwicach skradziono Fiata Multiplę.

Co prawda samochód skradziono w piątek, ale dopiero dzisiaj Przedjutrze zweryfikowało fakty[1]. Według relacji gliwiczanin po wizycie u okulisty wsiadł do samochodu. Po drodze jednak biedak zauważył dwie rzeczy – że jego Multipla inaczej wygląda, gdy założy się okulary oraz że zostawił kurtkę w poczekalni. Po wyjściu z gabinetu zorientował się, że ktoś odjechał samochodem.

Na miejsce wezwano policję, która pogratulowała szczęśliwemu gliwiczaninowi pozbycie się auta rozpoczęła śledztwo. Szybko namierzono sprawców. Okazali się nimi 25-latek i 29-latek, którzy na miejscu przyznali się do winy i poprosili, by wymierzyć im jak największy wyrok kary w zamian za zachowanie w tajemnicy, co ukradli. Co wydaje się zaskakujące, złodzieje nie pochodzili z pobliskiego Sosnowca tylko z Sośnicy – jednego z gliwickich osiedli.

Skradziony samochód wrócił do właściciela. Redakcja Przedjutrze pragnie wyrazić ubolewanie właścicielowi podziękować policjantom skutecznej akcji.

Przypisy

  1. Woleliśmy być czujni, gdyż wiadomość o kradzieży samochodu dostaliśmy w sobotni ranek od Macieja Pawlickiego


Źródło[edytuj]