NonNews:Villas bezprawnie przetrzymywana

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Violetta Villas z byłym mężem

9 stycznia 2007

Violetta Villas dwa tygodnie temu została umieszczona w placówce dla psychicznie i nerwowo chorych. Kibluje tam do dziś – według jej adwokata, bezprawnie. Pani Villas nie jest osobą chorą psychicznie. Od kilku dni mówi mi, żebym ją wreszcie stamtąd zabrał, bo czuje się znakomicie i jest zdrowa na umyśle – mówi jej prawnik. Mówiąc te słowa, czasami drapie się dużym palcem u stopy za uchem, ale to nie powód, żeby uznawać ją za wariatkę – dodaje.

Słynna piosenkarka i aktorka została zatrzymana i odwieziona do psychiatryka, gdy znaleziono ją zamkniętą w komórce z kilkoma psami, które ręcznie onanizowała. Według pogłosek, była tam zamknięta przez dwa dni.

Opinia lekarza opiekującego się panią Villas w ośrodku w Stroniu Śląskim jest jednoznaczna: Pani Violetta jest osobą jebniętą – orzeka. Jednak, w specjalnym wywiadzie dla reporterów NonNews, sama zainteresowana wyznaje: To nieprawda. Jestem równie zdrowa na umyśle co kochany pan przewodniczący, przy czym wkłada sobie cały palec do nosa. Zapytana, po co to robi, odpowiada: Szukam mojego męża. Gdzieś tam jest, znajdę go.

Źródło[edytuj]