NonNews:Złodziej Władimir Putin

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

4 września 2008

W nadmorskiej miejscowości Riccione nad Adriatykiem aresztowano młodego Rosjanina, który okradał tamtejsze sklepy odzieżowe. Karabinierzy wpadli w osłupienie, gdy okazało się, że złodziej nazywa się Władimir Putin.

Nie był to jednak aktualny premier ZSRR Federacji Rosyjskiej. Putin – złodziej miał 30 lat i brak stałego miejsca zamieszkania. Złapano go po tym, gdy kamery w kilku butikach zarejestrowały moment, w którym Władimir wkładał do torby męskie ubrania.

Złodziej doprowadzony na komisariat wylegitymował się paszportem na nazwisko Władimir Putin. Karabinierzy myśleli, że dokument został sfałszowany, lecz potem okazał się on prawdziwy.

Rozpoczęły się spekulacje, czy złodziej Władimir Putin ma jakiś związek z premierem Władimirem Putinem. Według teorii braci Kaczyńskich, Putinowie są bliźniakami, ale złodziej zażywał dużo tabletek odmładzających (czy Lech i Jarosław skądś tego nie skopiowali?). Według innej wersji, Władimir złodziej jest klonem Władimira premiera utworzonym 26 lat temu i wysłanym w nasze czasy.

Jakkolwiek by nie było, podejrzany Władimir P. siedzi w więzieniu, a premier Władimir Putin pławi się w luksusie i przygotowuje plany nawrócenia Gruzji na jedyną słuszną drogę Demokracji Rosyjskiej...

Źródło[edytuj]