NonNews:Zatrzymano groźnych terrorystów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Skocz do: nawigacja, szukaj
Akcja zakończona pełnym sukcesem. Hulajnogi aresztowane

23 marca 2019

Wielki sukces zanotowała warszawska policja. Około godziny 14:50 na placu Piłsudskiego po brawurowym pościgu zatrzymano dwóch niezwykle groźnych terrorystów w wieku 14 i 15 lat. Zatrzymani poruszali się na hulajnogach i, według policji, sterroryzowali pomnik smoleński, wchodząc w fizyczny kontakt z nim.

Z uwagi na nieobliczalność złoczyńców zatrzymania dokonało co najmniej czterech funkcjonariuszy, chwilowo zwolnionych z wycinania confetti na cześć ministra Zielińskiego. Zatrzymanym przedstawiono zarzut dokonania aktu terrorystycznego za szczególnym okrucieństwem, zbezczeszczenie zwłok oraz usiłowanie spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Hulajnogi zatrzymano do ekspertyzy i odzyskania z nich bezcennego pyłu z pomnika smoleńskiego, który zostanie w asyście kompanii honorowej umieszczony w swym pierwotnym miejscu. Udało nam się porozmawiać z rzecznikiem miejscowej policji, który sprawę komentuje następująco:Cquote2.svg

Istotnie, doszło do zatrzymania szajki terrorystycznej, której zadaniem był bezpośredni zamach na polskie dziedzictwo narodowe. Zatrzymaliśmy dwóch bardzo groźnych przestępców, którzy dokonali zbezczeszczenia pomnika, gdyż nie poruszali się wokół niego na klęczkach; mało tego, jeździli przy nim na hulajnogach, podnosząc bezpośrednie zagrożenie dla stanu technicznego Najświętszego Pomnika. Podjęliśmy szereg działań operacyjnych, które pomogą nam ustalić, dla kogo działali i jakie mieli cele. Chcemy, by Prawdziwi Polacy mogli czuć się swobodnie przy wyrażaniu swobody myśli i wolności słowa, tak długo jak owe myśli i słowa są zgodne z linią panującego nam rządu.
Cquote2.svg

I my również wyrażamy nadzieję, że poczuliście się bezpiecznie.

Źródło[edytuj]