Nonsensopedia:Facebook/propozycje

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Niniejsza strona pozwala na podawanie propozycji zabawnych artykułów do opublikowania na Facebooku.

  • Śmiało wrzucaj nowe propozycje, pamiętaj jednak, że zgłaszany artykuł musi być co najmniej niezły. Powinien też zawierać choć jedną grafikę.
  • Jeśli masz własny, oryginalny pomysł na przedstawienie artykułu – wpisuj śmiało!
  • Nie musisz od razu uzupełniać wszystkich pól w tabeli, ale to byłoby miłe z twojej strony.
  • Możesz też oczywiście uzupełniać niewypełnione jeszcze pola w tabeli. Oszczędzisz w ten sposób nieco pracy osobom opiekującym się stroną na Facebooku.
  • Jeśli uważasz, że żeby dobrze sprzedać jakiś artykuł na fanpage'u potrzebna jest nowa grafika i masz na nią pomysł, to zrobienie takiej będzie bardzo miło widziane. Samo zasugerowanie pomysłu na nią też.
Artykuł Prezentowany wcześniej Proponowana grafika Proponowany tekst Inne uwagi Warunki do spełnienia przed wrzuceniem
Pora na przygodę! nigdy Plik:Pora Na przygodę.PNG Za grafikę, ale sekcja o brony imo niepotrzebna. Grafika musi zostać zrobiona od nowa, bo obecna wersja jest paskudna i wordartowa
Rottweiler nigdy Plik:Rottweiler.jpg Rottweiler – pies niezrównoważony rasowo, prawdziwa mieszanka zwierzęco-owadowa, uważany przez zoologów za istotę pośrednią między wroną a karaluchem.
Nonźródła:Lekarz ścisłowiec nigdy Trzeba to ładnie sprzedać tekstowo. Może w formie obrazka z lekarzem z tekstem nałożonym na to czy coś?