FotoŁowca 2020
Zostały już tylko 3 dni do końca FotoŁowcy 2020! To ostatnia szansa by wrzucić zabawne zdjęcie i zdobyć tytuł FotoŁowcy 2020!

Nonsensopedia:GrafoManiak 2010/Głosowanie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kategoria Jedyna[edytuj]

Mrowa57[edytuj]

 1. Cthulhu – 5
 2. Czechosłowacja – 4
 3. Batman – 3
 4. M&M's – 2
 5. Lego – 1

Trojanin[edytuj]

 1. Czechosłowacja – 5
 2. Lego – 4
 3. Cthulhu – 3
 4. Batman – 2
 5. M&M's – 1

HollyBlue[edytuj]

 1. Cthulhu – 5
 2. Czechosłowacja – 4
 3. Lego – 3
 4. M&M's – 2
 5. Batman – 1

Uwaga – pozwoliłam sobie na parę odstępstw od generalnej punktacji. Dlaczego? Lego nie zostało dokończone, więc chociaż punktowo jest wyżej, nie mogłam w swoim poczuciu sprawiedliwości przedłożyć go nad Czechosłowację. Podobnie sytuacja miała się z Ajaxem, który nie wszedł do stawki, bo jest kompletnie niedokończony.

Podsumowanie punktów[edytuj]

 1. Czechosłowacja – 13
 2. Cthulhu – 13
 3. Lego – 8
 4. Batman – 6
 5. M&M's – 5

Dyskusja[edytuj]

Wprawdzie zdrowie wyeliminowało mnie z bycia jurorem, ale to nie zaznaczy, że nie mogę zabrać sysopskiego głosu jako lauret ANM i Newsów Miesiąca, który przede wszystkim redaguje.

Zacząłem alfabetycznie od Batmana i od razu stwierdzam, że redakcja jest bardzo słaba. Miałeś fajny pomysł ze znacznikiem span, ale wypowiedzi są za długie. Batman mówi krótko i nie zaburza kolorystyki tekstu, tak powinno wyglądać. Plus redlinkowanie nadmierne, którego nie cierpię. Grafik nie widzę? Ocena 3-

Ctulhu – temat legenda, widać, że się ten skończony maniak Terr przyłożył. Świetnie skrojone sekcje, rozsądne dystrybuowanie przypisami (Roody Alien, proszę, spójrz). Ponieważ jednak wstęp jest dość długi, a Ctulhu z włóczki może być dla nich profanacją daje 8.5/9. A może to psychodela, a ja nie czuję bluesa...

Czechosłowacja – Tabelka cóż, wypadła jak wypadła (oprócz to zależy) w tekst, ale tyle sobie rubryki życzył autor. Sekcja „Po wojnie” jest sekcją zbudowaną wzorowo. Perfekcyjnie osadzona grafika sprawia, że mam gdzieś, iż Ptok tak sobie podlinkował tekst. Za tabelkę Ci obcinam. 9. Generalnie jednak chwała Ci Ptoku.

Lego – coś, czego najgorzej nie cierpię. Grafika tnąca po dwóch sekcjach, nawet Wikia w edytorze pisała, żeby się tego wystrzegać. Reszta grafik jest w porządku, są dowcipnie podpisane. Ale w podsekcji nie może nie być linków. 6.5. I niewątpliwie dokończyć ;)

M%M's – Autora lubię, więc ten artykuł potraktuję jako żart.

Tyle powiedziałem ja, zastrzegając, że odnoszę się jedynie do konstrukcji artykułów, a nie jej treści.

Ide se, koniec na jakiś czas. Emdeggergadajka 23:11, lis 8, 2010 (UTC)

Wynikł problem, Czechosłowacja i Cthulhu mają tyle samo punktów. Trojanin 09:10, lis 12, 2010 (UTC)
Jeden sędzia nie mógł robić remisów, ale jeśli po zsumowaniu głosów 3 sędziów jest remis, to żaden problem. Mamy dwóch zwycięzców ;) Brak Użytkownika 18:00, lis 12, 2010 (UTC)