Chcesz poznać społeczność Nonsensopedii? Podyskutować o artykułach i przepisach na zupę pomidorową? Zajrzyj na naszego Discorda!

Nonsensopedia:GrafoManiak 2011

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Grafomaniak2011.png
Grafomaniak2011.png
GRAFOMANIAK 2011


druga edycja • Każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w konkursie bez względu na liczbę edycji. Można też stworzyć konto po rozpoczęciu konkursu. Użytkownicy niezarejestrowani mogą wziąć udział jeśli potrafią umieścić artykuł zgodnie z regulaminem w swojej podprzestrzeni użytkownika i wpisać go na listę zgłoszeń
 • Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 15 maja – 29 maja.
 • Ocenianie przez sędziów będzie trwało w dniach 30 maja – 6 czerwca (lub wcześniej, jeśli wszystkie głosowania zostaną zakończone przed czasem.
 • Dzień po zakończeniu głosowania oficjalne wyniki zostaną ogłoszone tutaj.
 • Zapisów dokonujemy na stronie zapisów od dnia rozpoczęcia konkursów do końca trwania konkursu (czyli na dzień przed rozpoczęciem oceniania). W przypadku wybrania takiego samego tematu przez dwóch użytkowników decyduje zasada kto pierwszy się wpisze, ten lepszy.
 • Jeden autor może zgłosić jednen artykuł (z wyj. sędziów, patrz niżej).
 • W ramach niniejszego konkursu zostanie przyznana nagroda dla najlepszego artykułu o miastach.
 • Pracę konkursową wstawiamy na swoją podstronę użytkownika (np. Użytkownik:Superpisarz/Tytułartykułu) i prosimy administratora o zablokowanie możliwości utworzenia artykułu na czas trwania konkursu, choć istnieje prawdopodobieństwo, że zrobi to sam, jeśli zauważy zgłoszenie. Zasada ta istnieje, aby zapobiec trzymaniu chłamu w przestrzeniu głównej na czas trwania konkursu. Po ocenie artykuły co najmniej przyzwoite trafią do przestrzeni głównej na zasadzie przeniesienia (autor zachowuje edycje do licznika), a słabe artykuły zostają w przestrzeni użytkownika.
 • Wraz z upływem terminu przeprowadzania konkursu wcześniej powołani sędziowie (lista i głosowanie tutaj) będą mieli wyznaczony okres czasu na wystawienie swoich ocen. Zależnie od ilości zgłoszeń ogłoszenie wyników może trwać dłużej, ale będziemy szantażować sędziów, aby nie dali du*y i wystawili oceny na czas. Głosowanie zostanie przeprowadzone tutaj.
  • UWAGA: Sędziowie mogą uczestniczyć w konkursie w każdej innej kategorii, w której nie sędziują.
 • Głosowanie odbywa się systemem punktowym. Każdy sędzia przyznaje pięć ocen najlepszym artykułom i przyznaje odpowiednio za miejsce pierwsze – 5 punktów, za miejsce drugie – 4 punkty, za miejsce trzecie – 3 punkty, za miejsce czwarte - 2 punkty, za miejsce piąte – 1 punkt. Jeśli artykułów jest więcej, nie są punktowane. Sędzia musi w swojej podstronie użytkownika zamieścić uzasadnienie swoich ocen albo w postaci tzw {{Pee Review Table}} albo oceny opisowej. Sędziowie nie mogą konsultować się wzajemnie w sprawie ocen i powinni pozostać niezawiśli względem widocznych wyników.
 • W skrócie – idziesz tutaj i się zapisujesz.ZAPRASZAMY!